KNX

Klauskite
Grįžti atgal

 

 
KNX sąsaja skirta KBSound 
 
Nauja KNX sąsaja, skirta KBSound iSelect, KBSound SPACE ir KBSoud DOCK, leidžia Jums integruoti ir kontroliuoti garsą iš bet kurios namų automatizuotos sistemos, naudojančios KNX sujungimo protokolą.

 

KNX sąsaja skirta Multiroom i500 serijai
 
EISSOUND pristato KNX sąsają, skirtą Multiroom i500 serijai, kuri leidžia Jums integruoti ir kontroliuoti garsą iš bet kurios namų automatizuotos sistemos, naudojančios KNX sujungimo protokolą.
 
Sąsaja suteikia naudotojui galimybę valdyti iki 24 zonų, visus garso šaltinius iš i500 serijos, tokius kaip FM imtuvą, CD/DVD grotuvus, prie centrinio įrenginio prijungtą iPod. Iš kiekvienos zonos naudotojai gali pasirinkti garso šaltinį, atsukti / prasukti dainą, valdyti garsą, įjungti / išjungti visą sistemą...

 

 

 
KNX sąsaja skirta Multiroom 400 serijai
 
EISSOUND išplėtojo Din Rail KNX sąsajos modulį, skirtą 400 serijos daugiakambarinei garso sistemai.
 
To pasekoje, mūsų garso sistema gali būti integruojama ir valdoma iš bet kurios namų automatizuotos sistemos, kuri naudoja KNX sujungimo protokolą.
Naudotojai turi galimybę valdyti iki 24 zonų, gali pasirinkti skirtingus garso šaltinius, valdyti garsą, kontroliuoti FM stotis, o taip pat įjungti / išjungti visą sistemą.

 

Kontaktai

Vaidas Jucius
Projektų vadovas
 
+370 685 85 018