• Emitlight IR prožektoriai

    Emitlight IR prožektoriai

Emitlight IR prožektoriai

Klauskite
Grįžti atgal
Emitlight IR prožektorius – tai bet kuriai vaizdo kamerai pritaikomas aukštos klasės infraraudonųjų šviesos spindulių prožektorius, užtikrinantis kokybišką kamerų fiksuojamą vaizdą nakties metu ar esant blogoms oro sąlygoms.
 

 

Emitlight produktų išskirtinumai:
 

Naujas dizaino standartas. Emitlight prožektorių korpusas yra itin modernaus dizaino ir efektyvaus aušinimo derinys.

Ilgaamžiškumas. Emitlight prožektoriai pagaminti iš vienalyčio aliuminio korpuso. Tai užtikrina tvirtumą, hermetiškumą ir efektyvų aušinimą. Specialiai sukurtas novatoriškas korpusas garantuoja ilgesnį įrenginio tarnavimo laiką. Neperkaistantys LED puslaidininkiniai šviesos diodai veikia ilgiau ir šviečia stipriau.
Emitlight prožektoriuose naudojama ,,3M VHBTM“ technologija užtikrina įrenginio hermetiškumą – neleidžia drėgmei patekti į korpuso vidų iš išorės. Emitlight prožektoriai atitinka IP67 standartus.

Apsauginis Emitlight prožektoriaus stiklas gaminamas iš aukštos kokybės medžiagos SolarisIR™, praleidžiančios ne mažiau kaip 96 % IR šviesos spindulių.

Geras kokybės ir kainos santykis. Emitlight prožektoriai turi visas reikalingas pagrindines funkcijas ir nėra perdėtai sudėtingi, todėl prožektoriai pasižymi patrauklia kaina ir paprastu  naudojimu ir derinimu.

Tausoja energiją. Emitlight prožektoriuose naudojami aukštos klasės ,,Osram SMD“ diodai, kurie pagal suvartojamą energiją generuoja didžiausią šviesos srautą.

Emitlight prožektoriuose montuojama speciali Goretex™ membrana, kuri eliminuoja slėgio pokyčius įrenginio viduje ir neleidžia jam deformuotis, užtikrina ilgalaikį korpuso hermetiškumą.

Dinamiška šviesos galia. Emitlight prožektoriai turi specialius lęšius, nukreipiančius šviesos spindulius reikiama kryptimi. Parinkus reikiamą apšvietimo kampą, yra galimybė padidinti apšvietimo intensyvumą reikiamoje vietoje.

 

 
Emitlight pristato trijų serijų IR-S, IR-M bei IR-L prožektorius su 15˚, 30˚, 45˚, 60˚, 90˚, 120˚ laipsnių apšvietimo kampais. Šioms serijoms priklausantys modeliai tarpusavyje skiriasi teritorijos apšvietimo galingumu bei energijos sąnaudomis.
 
 
 
Visiems Emitlight IR prožektoriams taikoma 5 m. garantija!
 
 

Kontaktai

Kristina Gečienė
Eksporto vadovė
 
   +370 620 45135