NAUJIENOS

Grįžti atgal

Vykdome EU finansuojamą projektą

2017.03.20

 

 

UAB „Altas IT“ vykdo projektą "Išmanaus transporto eismo kontrolės ir monitoringo technologijos MTEP". Projektas finansuojamas pagal 2012-2020 m. Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skaitinimo“ programą.

 

Projekto pradžia: 2017-03
Projekto pabaiga: 2019-03

 

 


MxTubeMount laikiklis

2016.02.29

 

 

Antivandalinę vaizdo kamerą v25 galima naudoti kartu su naujuoju MxTubeMount laikikliu, todėl kameros montavimas prie nestruktūrinių lubų, kurios dažniausiai pasitaiko prekybos centruose, oro uostuose, logistikos pastatuose ir pan., yra itin patogus. MxTubeMount laikiklis leidžia nuo lubų nuleisti kamerą iki 2 metrų.

 
MxTubeMount laikiklis taip pat yra pritaikytas M15, M25, D25, Q25, c25, p25 kameroms bei PTMount laikikliui.
 
Daugiau informacijos rasite Mobotix buklete.
 

 


Antivandalinė vaizdo kamera v25 dabar tik 498 eurai

2016.02.29

 

 
Pristatome kelias versijas turinčią v25 antivandalinę kamerą, kuri papildo ypač sėkmingą MOBOTIX 6MP vidaus naudojimui skirtų kamerų liniją.   
 
Tik dabar galite įsigyti v25 antivandalinę kamerą už itin gerą kainą - tik 498 eurus.
 
v25 kamera yra puikus pasirinkimas stebėti karinių įrenginių, kalėjimų, mokyklų ir visuomeninių pastatų patalpas.  
 
Pasiūlymas galioja iki 2016 m. balandžio 15 d. 

 

Daugiau informacijos rasite Mobotix buklete.

Užsakymo forma

 

 


Pasikeiskite savo turimas MOBOTIX kameras naujais modeliais pasinaudoję specialia 30% nuolaida

2016.01.19

 

Gerb. partneri,

 
Pasinaudokite specialia 30% nuolaida ir pasikeiskite savo turimas MOBOTIX kameras naujais modeliais, pasižyminčiais naujausiomis MOBOTIX technologijomis. Dabar jau galite atnaujinti ir termo kameras su 25% nuolaida.
 
6 MP dvigubo objektyvo kameros su naujais jutikliais ir vaizdo apdorojimo technologija, pasižymi iki 100 kartų didesniu šviesos jautrumu bei pateikia aiškius vaizdus sudėtingomis oro sąlygomis ar esant prastam apšvietimui. 
 
Atnaujinus kameras Jums bus užtikrintas naujos vaizdo valdymo programinės įrangos MxManagementCenter funkcionalumas.
 
Išskirtinis pasiūlymas galioja iki 2016 m. kovo 24 d. 
 
Daugiau informacijos bei užsakymo formą rasite Mobotix buklete.
 
 

5MP vidaus kamera tik 269 €

2015.12.03

 

 

Įsigykite 5 MP c25 arba i25 vidaus naudojimo kamerą  tik už 269 eurus!

 

Yra galimybė nemokamai įsidiegti vaizdo analizės programinę įrangą, skirtą žmonių statistikai, šilumos žemėlapio ir elgsenos reiškinių ataskaitoms gauti ir analizuoti. Tai yra puikus sprendimas mažmeninės prekybos parduotuvėms, viešbučiams ir restoranams, muziejams, universitetams ir mokykloms, sveikatos priežiūros įstaigoms.

 

C25 KAMERA
 

Moderni, kompaktiška, lubose montuojama C25 vidaus naudojimo kamera sveria vos 200 g. Pasižymi nesudėtingu montavimu ir ypač plačiu 360˚ apžvalgos kampu, užtikrinančiu vaizdą be aklųjų zonų. 5MP pusrutulio kamera atitinka IP20 standartą.

 

I25 KAMERA
 

Sieninio montavimo I25 kamera užtikrina ypač plataus 180˚ kampo panoraminį aukštos raiškos vaizdą. IP30 standartą atitinkanti 5MP kamera, lengvai pakeičia net keturias kitų gamintojų įparstas kameras. Su viena I25 kamera galima stebėti visą kambarį nuo sienos iki sienos. 

 

Pasiūlymas galioja iki 2015 m. gruodžio 18 d.

 


Pasinaudokite papildoma 10% nuolaida prie jūsų turimos nuolaidos ir įsigykite dvigubą M15-TR kamerą bei nemokamai gaukite 6MP jutiklį 

2015.11.23

 

 
Gerb. partneriai, 
 
Suskubkite pasinaudoti patraukliu Mobotix pasiūlymu ir įsigykite dvigubą M15-TR kamerą pasinaudoję papildoma partneriams suteikiama 10% nuolaida (prie jūsų jau turimos nuolaidos) bei nemokamai gaukite naują optinį 6MP jutiklį su itin šviesai jautria Moonlight technologija. Galimus jutiklių pasirinkimų variantus rasite prisegtame Mobotix pasiūlyme.
 
Akcija galioja iki 2015 m. gruodžio 15 d. 
 
Daugiau informacijos bei užsakymo formą rasite Mobotix pasiūlyme.
 
 

Pasikeiskite savo turimas MOBOTIX kameras naujais modeliais pasinaudoję specialia 40 % nuolaida iki 2015 m. rugsėjo 25 d.

2015.07.10

 

 
Gerb. partneri,
 
Suskubkite pasinaudoti patraukliu Mobotix pasiūlymu ir pasikeiskite savo turimas MOBOTIX kameras naujais modeliais, pasižyminčiais naujausiomis MOBOTIX technologijomis: 5 MP vieno objektyvo kameros su naujais HD Premium objektyvais (f/1.8 diafragma) bei 6 MP dvigubo objektyvo kameros su naujais jutikliais ir vaizdo apdorojimo technologija, kuri pasižymi iki 100 kartų didesniu šviesos jautrumu bei pateikia aiškius vaizdus sudėtingomis sąlygomis, esant prastam apšvietimui. 
 
Be to, atnaujinus kameras Jums bus užtikrintas naujos vaizdo valdymo programinės įrangos MxManagementCenter funkcionalumas.
 
Speciali nuolaida galioja iki 2015 m. rugsėjo 25 d. 
 
Daugiau informacijos bei užsakymo formą rasite Mobotix buklete.
 
 

Jau galite įsigyti naują, patalpose prie lubų montuojamą p25 kamerą su 6 MP Moonlight technologija

2015.07.03

 
Mobotix kompanija plečia savo produktų asortimentą ir siūlo įsigyti vidaus naudojimo p25 kamerą, kuri pasižymi kompaktiškumu ir užtikrina ypač plataus kampo 180˚ panoraminį aukštos raiškos vaizdą. Tai pirmoji Mobotix vieno objektyvo sistema, kurioje yra įdiegta pažangiausia, itin šviesai jautri 6 megapikselių Moonlight technologija.
 
 
Kamera atitinka IP20 standartą, darbinės temperatūros diapozonas nuo 0˚ C iki 40˚ C. 
Objektyvo montavimo kampas lubų atžvilgiu yra tarp 5˚ ir 45˚.
 
Daugiau informacijos rasite Mobotix buklete.
 
 

Mobotix pristatė S15D vaizdo kamerai pritaikytą juodos spalvos laikiklį PTMount Thermal

2015.07.03

 
Didelės raiškos IP vaizdo sistemų gamintoja ,,Mobotix“ pristato juodos spalvos PTMount Thermal vaizdo fiksavimo sistemų laikiklį, pritaikytą S15D vaizdo kamerai.
 
Aukšos kokybės ir oro sąlygom atsparus (IP65) PTMount Thermal – tai  kompaktiškas, patrauklaus dizaino, kupolo formos laikiklis, kuris gali būti reguliuojamas trimis kryptimis ir yra tinkamas montavimui prie sienų ar lubų. Iš anksto yra įdiegti MOBOTIX L43, L65 ir L135 šilumos jutiklio moduliai.
 
 
Daugiau informacijos rasite Mobotix buklete.

 

 


Vaizdo analizės programos ,,MxAnalytics“ nemokamas atnaujinimas visoms kameroms su vienu objektyvu (D25M, M25M, Q25M, T25M, i25, c25, S15M)

2015.06.03

 
 
,,MxAnalytics“ – tai Mobotix kamerose integruota nemokama programa skirta judesiui analizuoti. Mobotix svetainėje jau galite nemokamai atsisiųsti MX-V4.3.2.68 versiją, pritaikytą kameroms su vienu objektyvu: D25M, M25M, Q25M, T25M, i25, c25 ir S15M. 
 
MX-V4.3.2.68 versiją rasite adresu: www.mobotix.com > Support > Software Downloads > Cameras > MX-System Release 4.3.2.68.
 
Pagrindinės šio įrankio funkcijos: judančių objektų (dvipusis) skaičiavimas, statistikos rinkimas  bei ,,karštų“ vietų nustatymas.
 
Taip pat, rekomenduojame atkreiptį dėmesį į Mobotix pateiktus patarimus dėl ,,MxAnalytics“ valdymo bei gautų rezultatų efektyvaus panaudojimo, kuriuos rasite Mobotix svetainėje PDF faile: www.mobotix.com > Support > MX Media Library > Compact Guides.
 
 
Daugiau informacijos rasite Mobotix buklete.
 
 

Mobotix pristatė S15D vaizdo kameroms pritaikytus juodos spalvos laikiklius DualMount, SurroundMount ir PTMount

2015.06.03
DualMount laikiklis SurroundMount laikiklis PTMount laikiklis

Mobotix DualMount laikiklio naudojimas suteikia galimybę montuoti du jutiklių modulius vieną šalia kito, todėl toks sprendimas yra idealus pasirinkimas kuomet norima filmuoti dienos bei nakties metu.

DualMount gali būti montuojamas lauke prie įėjimo/įšėjimo į pastatą, po tiltais ir pan.

SurroundMount laikiklis skirtas dviejų jutiklių modulių, nukreiptų į priešingas puses, montavimui, ilgose ir siaurose patalpose (koridoriuose, autobusuose, lėktuvuose, traukiniuose ir pan.).

Aukšos kokybės ir oro sąlygom atsparus (IP66) PTMount – tai  kompaktiškas, patrauklaus dizaino, kupolo formos laikiklis, skirtas vieno jutiklio modulio montavimui ir gali būti reguliuojamas trimis kryptimis. Tinkamas montavimui prie sienų ar lubų.

 
Daugiau informacijos rasite Mobotix buklete.
 
 

Jau galite nemokamai atsisiųsti ,,MxManagementCenter“ programinę įrangą iš Mobotix svetainės

2015.06.03

Nuo 2015 m. gegužės 28 d. jau galima nemokamai atsisiųsti pirmąją oficialią MxMc 1.0 versiją Mobotix svetainėje (www.mobotix.com > Support > Software downloads).
 
Dideliu našumu, paprastu valdymu pasižyminti MxManagementCenter (MxMc) programinė įranga yra skirta PC/MAC/Linux sistemoms. MxMc yra pilnai įtraukta į Mobotix paketą ir nereikalauja jokių papildomų programinė įrangos, licenzijos ar atnaujinimo išlaidų. 
 
MxMc programinės įrangos naudojimo galimybės nepriklauso nuo kamerų kiekio, taip pat ją galima naudoti su tokiais sprendimais, kaip vaizdo stebėjimo durims sistemomis, MxDisplay, duomenų saugojimo įrenginiais, priedais ir kt. Visi Mobotix produktai esantys tinkle yra aptinkami automatiškai ir gali būti konfiguruojami su visiškai nauja grafine vartotojo sąsaja nenaudojant jokios naršyklės. Taigi, yra galimybė sukonfiguruoti visą kamerų sistemą, namų automatizavimą ir signalizacijos įrenginius per itin trumpą laiką ir be papildomų programinės įrangos ar licencijų mokesčių. Be to, pasirinkus MxMc konfiguracijos valdymą, akivaizdžiai sumažėja instaliacijos, konfiguracijos ir aptarnavimo išlaidos.
 
Daugiau informacijos rasite Mobotix buklete.
 
 

Mobotix pristatė naujus S15D modulius su naująją 12 (2x6) megapikselių Moonlight technologija

2015.04.28
 
 

Didelės raiškos IP vaizdo sistemų gamintoja ,,Mobotix“ S15D FlexMount kameras, pasižyminčias universaliu pritaikymu bei ypač plačiu apžvalgos kampu, perkėlė į dar aukštesnį lygį ir įdiegė juose pačius jautriausius šviesai objektyvų jutiklius – 12 megapikselių (2x6 MP) Moonlight technologiją.

 

Įsigiję vieną kamerą su dviem 6 MP objektyvais dabar galėsite mėgautis ypač kokybišku vaizdu dėl 12 megapikselių.

 

Dabar jau galite pasirinkti S15D FlexMount kamerų modulius su vienu arba dviem 6 megapikselių sensoriais, pritaikytais dienos metui,  bei universalų, dienos ir nakties režimu veikiantį kameros modulį su dviem 6 megapikselių sensoriumi. Kiekvienas sensoriaus modulis jungiamas su kamera iki trijų metrų ilgio kabeliu.

 

S15D 12 MP kameros yra aprūpintos L10 objektyvais, todėl dėl plataus 180˚ matymo kampo, tuo pačiu metu galima stebėti itin didelę erdvę be aklųjų zonų.

 

Kamerų atsparumas aplinkos poveikiui atitinka IP66 standartą, todėl yra ypač atsparios ir patikimos naudojant tiek viduje, tiek ir lauke.

 

Daugiau informacijos rasite Mobotix buklete.

 

 


D15D kamera su 180˚ apžvalgos kampu dabar pasižymi dar jautresniais 12 MP (2x6 MP) vaizdo jutikliais

2015.04.28
 
 
Jau galite užsisakyti naujas Mobotix D15D dienos arba nakties režimu veikiančias kameras, kurios pasižymi dar jautresniais vaizdo jutikliais. Du objektyvus turinti kamera, siūlo itin plataus 180˚ matymo kampo vaizdus, kurių raiška siekia 12 megapiksleių (2 x 6 MP). 
 
Pagrindinės Mobotix D15D-180˚ 12 MP kameros savybės:
 • IP kamera su dvigubu objektyvu
 • 2 Moonlight jutikliai dienos arba nakties režimu veikiačiose kamerose, 12 MP (2x6 MP) (3072 x 2048)
 • 2 HD papildomas objektyvas L22 užtikrina ypač platų matymo kampą (horizontalus vaizdo kampas 180˚)
 • Maksimalus vaizdo dydis: 12 MP (2 x 6MP) (6144 x 2048 pikseliai)
 • Tinka naudoti: IP54 be priedų, IP65/IK10 su laukui pritaikytais sieniniais laikikliais, IP66/IK10 su anti-vandaliniu komplektu. Darbinės temperatūros diapozonas -30°..+60°C.
 • Visa informacija gali būti įrašoma į 4 GB microSD kortelę.
 • Integruotas garsiakalbis, mikrofonas, PIR jutiklis, temperatūros jutiklis, smūgio detektorius, išmanus judesio sensorius ,,MxActivitySensor“.
 • Sąsajos: Ethernet 10/100 (RJ45), MxBus, USB, IO ir RS232 per Interface Box (Mobotix priedas). 
 
Daugiau informacijos rasite Mobotix buklete.
 
 

Naujoji MOBOTIX 6 megapikselių Moonlight technologija

2015.04.15

 

 

Vienas svarbiausių bruožų, lemiančių apsaugos kamerų vaizdo kokybę yra jų jautrumas šviesai. Didelio jautrumo kamerose galima nustatyti trumpą išlaikymo laiką, o tai sukuria gero vaizdo kokybę net prasto apšvietimo sąlygomis. Tai palengvina apsaugos kamerų vaizdo analizę, nes detalės gali būti matomos net ir nenaudojant papildomo apšvietimo įrenginių.

 
Naujoji MOBOTIX 6 megapikselių Moonlight technologija:
 • Patys jautriausi šviesai MOBOTIX objektyvų jutikliai bei naujos kartos skaidrios optikos objektyvai.
 • Labai maži apšvietimo reikalavimai spalvoto (0.1 lux per 1/60 s, 0.005 lux per 1/1 s) ir naktinio (0.02 lux per 1/60 s, 0.001 lux per 1/1 s) vaizdo jutikliams.
 • Iki 100 kartų didesnis jautrumas šviesai, lyginant su ankstesnėmis 1 ir 3 megapikselių jutiklių technologijomis.
 • Išplėstos dieninio jutiklio panaudojimo galimybės.
 • Trumpesnis išlaikymo laikas sąlygoja mažesnį judančių objektų suliejimą.
 • Aukštos kokybės objektyvai ir optimizuota bei subalansuota vaizdo kokybė sąlygoja puikų vaizdą visame kadro plote.
 • Maksimalus vaizdo dydis: dabar 6 megapikseliai kiekvienam jutikliui specialiu formatu 3:2 (3072 × 2048 pikseliai).
 • Modulinės MOBOTIX kameros M15D, D15D ir S15D dabar palaiko 5 ir naujus 6 megapikselių jutiklius.