Programos kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams

Klauskite
Grįžti atgal

Cab Assistance - Hale (Austrija)

Programa skirta vairuotojų darbo pamainos apskaitai ir taksometro duomenų saugiam perdavimui į biuro buhalteriją. Vairuotojai, naudodami individualius elektroninius raktus CEY, automatiškai priskiria pamainos duomenis ir saugiu bei patogiu būdu perneša juos į biuro programą. Tokiu būdu, finansinis atsiskaitymas biure tampa greitas, skaidrus ir patogus visiems.

 

 

 

Call Center - OptumPlus (Latvija)

Programa kompiuteriui skirta taksi užsakymo skambučių priėmimui, apdorojimui ir automatiniam perdavimui į taksi vairuotojų planšetinius kompiuterius. Programa turi platų funkcijų spektrą, kurios didina operatorių darbo efektyvumą ir leidžia apdoroti maksimalų užsakymų kiekį. Operatorius turi galimybę žemėlapiuose realiu laiku matyti taksi automobilių judėjimą ir būseną. Programą papildo administracinis įrankis WEB Call Center. Tai aplikacija, kurioje rasite įvairaus tipo darbo ataskaitas, iškvietimo pokalbių įrašus, perduotų užsakymų išklotines ir pan.

 

 

 

Xmain - OptumPlus (Latvija)

Programa skirta taksi vairuotojų išmaniesiems telefonams ar planšetiniams kompiuteriams. Jos pagalba vairuotojai priima užsakymus, raportuoja apie savo būseną, buvimo vietą ir žemėlapių pagalba optimaliai - greitai pasiekia klientą.

 

 

 

 

 

ClickTaksi - OptumPlus (Latvija)

Programa skirta išmaniųjų telefono aparatų savininkams. Klientas gali operatyviai, be skambučių valdymo pulto pagalbos užsisakyti taksi automobilį. Programos žemėlapyje galima pasirinkti norimą taksi kompaniją ir matyti arčiausiai esančius laisvus taksi automobilius.

 

Kontaktai

 
   +370 686 41054