MxControlCenter

Klauskite
Grįžti atgal

 

MxControlCenter
 
Nemokama profesionali vaizdo stebėjimo sistemos valdymo programa
 
 
Mobotix valdymo sistema su laisvai pasirenkamomis kamerų išdėstymo lentelėmis arba teritorijos planais, video paieška, aliarmų sąrašu, automatine kamerų paieška, automatiniu kamerų ir sluoksnių perjungimu, kamerų konfigūravimo ir atnaujinimo vedliais.
 
Kitos funkcijos: skaitmeninės PTZ funkcijos, skaitmeninė objektyvų iškraipymų korekcija, garso transliavimas iš kameros ir į ją, vaizdo klipų eksportavimas, Pan/Tilt platformų ir analoginių kamerų palaikymas, laike sinchronizuota įrašo peržiūra iš daugelio kamerų, kitų gamintojų kamerų palaikymas.
 
 
Laike sinchronizuota kelių kamerų įrašų peržiūra leidžia lengvai analizuoti įvykį.
 
 
Lengvai įrašų paieškai sukurtas specialus peržiūros rėžimas, kuriame atvaizuojamos visų įvykių nuotraukos. Tai leidžia itin greitai rasti reikiamą medžiagą (pvz. konkretaus į teritoriją įvažiavusio automobilio numerį).
 
 
Į MxControlCenter programą galite įkelti stebimos teritorijos planą ir lengvai rasti reikiamą kamerą.
 
 
MxControlCenter programa turi objektyvų optinio iškraipymo korekcijos funkciją (Kairėje vaizdas neapdorotas, dešinėje - įjungus iškraipymo korekciją).
 
 
Optinio iškraipymo korekcijos funkcija ypač naudinga dirbant su itin plataus 180° kampo objektyvais.
 
 
MxControlCenter priartinimo funkcija
 
 
 
MxControlCenter programa palaiko kitų gamintojų IP kameras ir PTZ platformas. Taip pat yra galimybė integruoti analogines vaizdo kameras.
 
 
 

Kontaktai

Vaidas Jucius
Projektų vadovas
 
+370 685 85 018