ALTAS IT Partnerių programa.

Ką svarbu apie tai žinoti?

 Jau dešimt metų "ALTAS IT" yra žinoma, kaip platinimo įmonė besispecializuojanti saugos sektoriuje. Siekdama didinti veiklos efektyvumą mūsų komanda sukūrė suprantamą ir lengvai prieinamą bendradarbiavimo tvarką, užtikrinančią sklandų komunikavimą, paslaugų kokybę ir patikimą tiekimą. Daugiau apie sukurtą Partnerių sistemą galite sužinoti žemiau esančiame pokalbyje su "ALTAS IT" direktoriumi Rolandu Gudeliu.

"Altas IT" partnerių programa suteikia daugiau galimybių, skatina partnerių augimą ir rūpinasi produktų žinomumu didindama jų paklausą rinkoje.

Kas yra "Altas IT" partneris? 

- Tai saugumo sprendimus diegianti, aptarnaujanti ar projektuojanti įmonė, kuriai rūpi klientų saugumas ir siūlomų sprendimų kokybė.

Ar bet kuri įmonė gali tapti "ALTAS IT" partneriu? 

- "ALTAS IT" partneriais gali tapti sąžiningą verslą vykdančios ir į tvarų vystymąsi orientuotos įmonės.

Kodėl naudinga būti "ALTAS IT" partneriu?   

-  Buvimas "ALTAS IT" partneriu suteikia prieigą prie atpažįstamų saugos prekių ženklų su gerai išvystyta tiekimo grandine ir produktų prieinamumu sandėlyje, prie struktūrizuotų mokymo programų inžinieriams ir pardavėjams ir, svarbiausia, prie "ALTAS IT" sukurtų kvalifikuotų pardavimo galimybių.

Kaip tapti partneriu? 

- Norėdami tapti "ALTAS IT" partneriu pirmiausia turite pasirinkti produktus, su kuriais dirbsite, tada pasirašyti sutartį ir išklausyti "ALTAS IT" organizuojamus mokymus ir pradėti naudotis Partnerių programa.   

Kas gali diegti "ALTAS IT" sprendimus, produktus?  

- ALTAS IT produktai yra prieinami sertifikuotoms ir profesionalioms įmonėms. Tokiu būdu "ALTAS IT" stengiasi užtikrinti, kad sprendimų diegimas atitiktų aukštus saugumo ir techninius standartus.


Kaip palaikomi santykiai partnerių tinkle? 

- Nustatytu periodiškumu aptariamas ir vertinamas bendradarbiavimo efektyvumas, ieškoma jo tobulinimo, finansinės naudos skatinimo būdų. Svarstomos periodinės bendradarbiavimo ataskaitos apie priskirtas pardavimo galimybes ir rinkodaros efektyvumą. "ALTAS IT" atstovai nuolat susitinka su savo partneriais skatindami komunikaciją, informuodami apie naujienas ir suteikdami naujų pardavimo galimybių.

Koks yra "ALTAS IT" palaikymas po pardavimo? 

- "ALTAS IT" suteikia gamintojo garantinį aptarnavimą,techninį palaikymą pagal partnerio lygmenį, taip pat sistemų priežiūros paslaugas pagal aptarnavimo sutartį. Taigi "ALTAS IT" partneriai visada sulauks pagalbos.

Kaip "ALTAS IT" kelia partnerių kvalifikaciją?

- Mes periodiškai rengiame mūsų ir mūsų atstovaujamų gamintojų vedamus seminarus ir mokymus, tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu, kurių metu įgyjamos naujos žinios ir išduodami sertifikatai.

Odoo • Text and Image

Ką duoda auksinis bendradarbiavimo lygis?  

-  Auksinis bendradarbiavimo lygis suteikia partneriui galimybę iš "ALTAS IT" gauti iki 4 pardavimo galimybių per ketvirtį, bus suteiktos geriausios produktų kainos, 3% nuo apyvartos "ALTAS IT" skirs bendrai rinkodarai, techninio palaikymo komanda šio lygmens partnerių užklausoms teiks pirmenybę, "ALTAS IT" komandoje toks partneris turės atsakingą projektų vadovą ir kt.

Kur galiu rasti informacijos apie
"ALTAS IT" atstovaujamus produktus? 

- Ją galima rasti ALTAS IT svetainėje ir socialiniuose tinkluose (FacebookLinkedInInstagramYoutube kanale).

Ką reiškia bendradarbiavimas su "ALTAS IT" rinkodara?

- Mums svarbu stiprinti ne tik savo prekės ženklą, bet ir partnerio - taip galime pasiekti geresnių rezultatų. Bendradarbiaudamas su "ALTAS IT" marketingu, partneris turi gaimybę būti šalia pasaulyje atpažįstamų prekių ženklų ir su jais susijusių profesionalumo reikalavimų. Tai suteikia galimybes  pasiekti platesnę klientų auditoriją ir kokybiškesnius marketinginių kampanijų rezultatus.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį