BALTIJOS SAUGUMO KONFERENCIJA

Organizuojama Saugumo Profesionalų Asociacijos

Baltijos saugumo konferencija vyks šių metų balandžio 27d., "ATTA centre", Rygoje. Tai bus didžiausia Baltijos šalyse Saugumo Profesionalų Konferencija, kuri surinks daugiau nei 2000 lankytojų.     
Vienos dienos renginys, kuris nepaliks abejingo nei vieno lankytojo, nes šių metų aktualiausia tema - "REAKCIJOS Į NAUJAS GRĖSMES".

Saugumo konferencijoje ir parodoje galėsite sutikti savo pramonės kolegas, nuomonės lyderius, taip pat paprastus entuziastus ir net politinių jėgų atstovus. Pranešėjų scenoje bus galima stebėti tokias spalvingas saugumo industrijos asmenybes, kaip:  Ieva Melbārde, Toomas Türkson, Andrius Januta, Uldis Lībietis, Peter Widström, Martijn Boosman, Cedric Riedijk, Vilius Makauskas ir daugiau. 

Taip pat, tarp parodos dalyvių bus galima sutikti atstovus iš pirmaujančių Latvijos ir užsienio (Prancūzijos, Estijos, Švedijos, Ukrainos, Kanados, Suomijos ir kt.) saugos įmonių, organizacijų, mokymo įstaigų ir įvairių valstybinių institucijų.

Tai puiki galimybė asmeniškai susitikti su pirmaujančiais saugos industrijos specialistais, išgirsti jų nuomones  apie esamą situaciją pramonėje vietiniu ir pasauliniu mastu, taip pat pasikeisti savo vizija apie esamą situaciją, įgytą patirtį ir galimus iškilusių problemų sprendimo būdus. Be to, tai unikali galimybė įgyti vertingų kontaktų Jūsų profesiniam augimui ir įmonės plėtrai.       

* Dalyvavimas - nemokamas.

Odoo • Text and Image

ALTAS IT taip pat yra viena iš šios ambicingos konferencijos dalyvių, mes didžiuojamės, kad mūsų įmonės valdybos pirmininkas Māris Baltbergs taip pat yra Saugumo Profesionalų Asociacijos narys. Māris, kaip ir ALTAS IT pasisako už sąžiningą konkurenciją ir klientų aptarnavimą pagal jų poreikius. Mūsų siūlomi saugumo sprendimai atitinka auksčiausius kokybės reikalavimus, o pačių darbuotojų požiūris dirbant su kiekvienu klientu ir partneriu yra sąžiningas ir pagarbus, taip pat atsakomybė už kokybišką galutinį rezultatą visada yra mūsų prioritetas.    

Dalyvavimas šioje konferencijoje įrodo, jog Māris ir ALTAS IT vertybės atitinka Saugumo Profesionalų Asociacijos turimas vertybes. Taip pat partnerių tinklui atrenkame tik tas įmones, kurios atitinka mūsų vertybes. Nes ilgalaikė ir kokybiška partnerystė slypi atviruose santykiuose ir skaidriuose sandoriuose.    

Todėl mes, ALTAS IT, kviečiame kiekvieną savo klientą ir bendradarbiavimo partnerį registruotis į šią konferenciją, įgyti naujų žinių, išgirsti aktualias industrijos profesionalų nuomones, plėsti savo kontaktų ratą ir žinoma gyvai pabendrauti mus vienijančiomis temomis. ALTAS IT komanda taip pat dalyvaus parodoje, tam, kad sužinotų apie svarbiausias saugumo temas pramonėje.     

“Latvijos saugumo konferencija”- organizuojama Saugumo Profesionalų Asociacijos, išskirtinė saugumo konferencija ir paroda, apimanti  saugumą keturiose pagrindinėse srityse:


 

 


PARODA

Be konferencijos dar bus surengta įvairių Baltijos ir Skandinavijos šalių saugumo įmonių paroda, kurioje daugiausia dėmesio bus skiriama techninių sprendimų pristatymui visoms keturioms konferencijos saugumo temoms.      
Parodoje dalyvaus įmonės iš Latvijos, Prancūzijos, Estijos, Švedijos, Ukrainos, Kanados, Suomijos ir iš kitų Europos šalių (sąrašas pildomas).

Registruokitės į konferenciją ir kvieskite kitus,

nes saugumas veikia, tik tada, kai dalyvauja visi. 
 

Daugiau informacijos ir registracija į konferenciją: https://www.dpalv.lv/konference/

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį