BALTIJOS SAUGUMO KONFERENCIJA 2023

Vieta, kurioje turi būti kiekvienas saugumo srities specialistas

Kaip elgtumėtės, jei iškiltų grėsmė pasauliniu mastu? Tai klausimas, kurį kasdien užduoda kiekvienas save gerbiantis saugumo srities profesionalas. Į šį ir kitus, su šių metų tema susijusius klausimus, bus atsakyta Baltijos saugumo konferencijoje 2023.

Kaip jau žinote, šių metų Baltijos Saugumo konferencija vyks balandžio 27 d. "ATTA centre", Rygoje. Šiais metais visi saugumo srities atstovai turės galimybę akis į akį susitikti su daugiau nei 16 pasaulinio lygio lyderių 4 skirtingų saugumo sričių: priešgaisrinės ir civilinės saugos; darbo saugos ir gerovės, fizinės ir techninės saugos bei kibernetinės ir informacinės saugos. Be to, bus galimybė apsilankyti Saugumo technologijų parodoje, kurioje bus pristatomos naujausios šios srities inovacijos. Parodoje dalyvaus įmonės iš Lietuvos, Latvijos, Prancūzijos, Estijos, Švedijos, Ukrainos, Kanados, Suomijos ir kitų Europos šalių (sąrašas bus papildytas).

Kokių naujienų galima tikėtis šiais metais?

Šių metų naujiena, kuria galės pasinaudoti visi konferencijos dalyviai – ALTAS IT workshop. Tai vieta, kurioje mūsų partneriai, klientai ir kiti konferencijos dalyviai galės susitikti vienoje vietoje. Bet to, jie turės galimybę stebėti mūsų partnerių, iš viso pasaulio, naujausių technologijų pristatymus ALTAS IT scenoje.  Workshop vieta bus suprojektuota taip, kad būtų galima sklandžiai pažiūrėti naujausius mobiliojo vaizdo stebėjimo sprendimus, skirtus bepiločių objektų ir įrenginių apsaugai, apsilankyti Emitlight stende, taip pat stebėti mūsų tarptautinių atstovų pristatymus bei partnerių pristatymus apie naujoves jų veiklos srityje. 

Kokie iššūkiai šiemet laukia konferencijos organiztorių?

Nepaisant to, kad jau kovo pabaiga, o konferencija vyks vos už mėnesio, pasiruošimas vis dar vyksta pačiame įkarštyje, kadangi susidomėjusių konferencija ir paroda skaičius sparčiai auga. 
Apsaugos profesionalų asociacijos valdybos narys: „Pasiruošimas vyksta sklandžiai ir puikiai, komanda motyvuota ir įdeda daug pastangų! Be kasdieninių apsaugos pareigūnų pareigų, prisiėmėme ir renginių prodiuserių vaidmenį, tačiau tai yra saugumo pareigūno iššūkis – gebėti prisitaikyti prie situacijos ir poreikių. Šių metų konferencijoje norime suburti Baltijos šalių saugumo profesionalus,  įtvirtinti tai, kaip kasmetinį Baltijos šalių saugumo renginį ir plėtoti saugumo industriją, kaip perspektyvų ir prestižinį sektorių Baltijos šalyse. 

Šių metų tema - "Reagavimas į kylančias grėsmes", tema atspindi tai, kas įvyko bei kas prognozuojama ateityje. Šiais metais tikimės rasti bendrų atsakymų, kaip pasiruošti naujoms grėsmėms, rizikoms ir netikėtoms situacijoms.

Susidomėjimas renginiu auga kiekvieną dieną

Nors Baltijos Saugumo Konferencija vyksta tik antrus metus, susidomėjimas išaugo ne tik vietiniu, bet ir tarptautiniu mastu. Tokį susidomėjimo augimą neabejotinai paskatino įvykiai kaimyninėse šalyse, taip pat nacionaliniai raginimai aktyviau įsitraukti ir didinti bendrą saugumo lygį. Konferencija susidomėjo ne tik juridiniai asmenys – šiemet taip pat aktyvūs ir privatūs asmenys. Tai patvirtina nuo kovo pradžios išaugęs užsiregistravusiųjų į konferenciją skaičius bei pranešėjų susidomėjimas dalintis patirtimi, keistis nuomonėmis ir diskutuoti, taip atsakant į rūpimus klausimus ir skatinant dar didesnį norą įsitraukti į tobulėjimą ir bendrą saugumo lygį. 

Dalyvavimas konferencijoje yra nemokamas, o tai yra papildoma motyvacija jauniems žmonėms, kurie domisi saugumu, planuoja savo ateitį saugumo sektoriuje ir nori sužinoti visas naujienas šioje srityje, gaunant atsakymus į klausimus, kurių atsakyti visuomenė negali. 

Konferencija vertinga tiems, kurie nori tobulinti savo įgūdžius

Visi įvairaus lygio kursai, konferencijos ir seminarai buvo vertingi, nes jie tam tikra prasme sukūrė žinių pagrindą,  kuris pravers ne tik šiandien, bet ir ateityje. Ši konferencija nebus išimtis. Čia įgysite žinių, kurios nėra sausa teorija, ar internete skaityta melaginga informacija. Sertifikatai už įgytas žinias dalinami nebus, tačiau turėsite galimybę akis į akį susitikti su Europos saugumo profesionalais, išgirsti jų istorijas bei perspektyvas ir išeiti iš konferencijos įgiję didelį naudingų žnių bagažą.

Nauji kontaktai, kurie gali būti naudingi kiekvieną dieną

Atsižvelgiant į tai, kad šiandieninis pasaulinis saugumas yra sklandesnis nei vidutinio klimato zonoje, bet koks naujas kontaktas, iš saugumo srities, yra vertingas ne tik teisininkams ar pareigūnams, bet ir kiekvienam konferencijos dalyviui.
Ypatingas Baltijos saugumo konfe
rencijos svečias - Vilius Makauskas, UAB CHS INVESTMENT GROUP, VADOVAS.

Konferencijos metu taip pat vyks ir įvairių Europos šalių saugos įmonių paroda, daugiausiai dėmesio skirianti techninių sprendimų pristatymams visose keturiose konferencijos saugumo temose. Šiais metais parodoje dalyvaus daugiau nei 40 skirtingų įmonių ir organizacijų iš daugiau nei 16 Europos valstybių narių. Didžiojoje konferencijų parodų salėje ir ALTAS IT workshop kiekvienas lankytojas galės susipažinti su naujausiomis saugumo technologijomis, apsaugos sistemomis, pristatymais ir bandymais. 

Programa

Odoo • Text and Image
Registracija į konferenciją: www.dpalv.lv/konference/

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį