Dirbtinis intelektas Jūsų ir Jūsų nuosavybės apsaugai

Paprasčiausias būdas įsidiegti vaizdo analitiką namams ir verslui

Kviečiame Jus į nemokamą MONITOREAL internetinį seminarą.  Registracija  

Kaip sumažinti vaizdo stebėjimo sistemos sukeltų melagingų pranešimų kiekį? Kaip gauti įspėjimus tik apie pasirinktus objektus ir pagal tai sukurti intelektualią automatiką? Kaip paversti esamą vaizdo stebėjimo sistemą protingesne jos nepakeičiant ir neperkant bei neįdiegiant brangios programinės įrangos? Jei kada nors apie tai susimąstėte, tuomet kviečiame jus susipažinti su MONITOREAL.

„Monitoreal“ yra vaizdo stebėjimo sistemos priedas, aprūpintas dirbtinio intelekto (angl. AI) algoritmais, kurie gali atpažinti iki 19 objektų tipų (žmonės, gyvūnai, transporto priemonės, daiktai) ir informuoti tik apie jus dominančius įvykius. Tai leidžia jį lengvai integruoti į turimą saugumo sistemą, sudarant sąlygas valdyti kitus įrenginius pagal užfiksuoto objekto tipą. „Monitoreal“ įrenginiai gali būti naudojami su bet kuria vaizdo stebėjimo sistema.

Daugiau apie Monitoreal 

Susipažinkite su šiuo moderniu vaizdo stebėjimo asistentu „Altas IT“ organizuotame internetiniame seminare „Dirbtinis intelektas Jūsų ir Jūsų nuosavybės saugumui„Monitoreal“ - tai paprasčiausias būdas įsidiegti vaizdo analitiką namams ir verslui.

Kada? birželio 30 d., trečiadienį, 11:00 Kur? „Zoom“ platforma.

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis
Odoo • Paveikslėlis ir tekstas

Renginys suskirstytas į dvi dalis:

Pirmoje dalyje aptarsime dabartinę rinkos situaciją ir atliksime analizę, atsižvelgiant į šiuo metu vaizdo stebėjimo sistemose siūlomus dirbtinio intelekto sprendimus.  Taip pat, pristatysime „Monitoreal“ produktus.

Antroje dalyje bus gilinamasi į „Monitoreal“ sprendimą - sužinosite apie produkto savybes, pranašumus ir veikimo principą. Renginio pabaigoje galėsite užduoti Jums rūpimus klausimus.

SPECIALUS PASIŪLYMAS WEBINARO DALYVIAMS: Tik šiame internetiniame seminare dalyvaujantys partneriai  galės įsigyti pirmą MONITOREAL įrenginį su 40% nuolaida, o kartu nemokamai gaus ir WiFi rėlę.*

Taip pat, seminaro metu vyksiančiame žaidime turėsite galimybę laimėti MONITOREAL įrangos komplektą.

 *Pasiūlymas galioja 2 savaites po renginio.

PROGRAMA:

11:00 val. - 1 dalis.

MONITOREAL pristatymas (anglų k.)
Panayiotis Kapiniaris, pardavimų vadybininkas Europoje

11:30 - 2 dalis

Tiesioginė demonstracija ir vartotojo sąsajos apžvalga (anglų k.)
Lewis Hart, pardavimų vadovas

11:50 Klausimai ir atsakymai

12:00 Žaidimas

MONITOREAL atstovai

Įmonės komanda

Panayiotis Kapiniaris, pardavimų vadybininkas Europoje

14 metų patirtis saugumo srityje, glaudžiai bendradarbiaujant su įvairių sričių distributoriais ir integratoriais.  Pagrindinis vaidmuo - Graikijos ir Kipro rinkų atotrūkio mažinimas diegiant įnovatyvius vaizdo analizės sprendimus. Išsikeltas tikslas - padaryti pažangius dirbtinio intelekto sprendimus prieinamus visiems.

Įmonės komanda

Lewis Hart, pardavimų vadovas

Didesnė nei 16-os metų tarptautinių pardavimų patirtis dirbant visoje Europoje ir Lotynų Amerikoje,  skatinant „Monitoreal“ plėtrą saugumo srityje nuo 2019 m.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį