Hanwha Vision plečia savo PTZ PLUS kamerų asortimentą, su dirbtinio intelekto galimybėmis

Hanwha Vision, pasaulinė stebėjimo sistemų tiekėja, pristatė PTZ PLUS kamerų asortimentą su dirbtinio intelekto funkcijomis, leidžiančiomis tiksliai aptikti ir klasifikuoti.  Didelės raiškos AI PTZ PLUS kamerų asortimentas skirtas didelėms atviroms teritorijoms, pavyzdžiui, oro uostams, automobilių stovėjimo aikštelėms, stadionams, miestų centrams, pramoniniams rajonams, taip pat perimetro apsaugai. Dėl dirbtinio intelekto sumažėja klaidingų pavojaus signalų ir kameros gali tiksliai klasifikuoti objektus, įskaitant asmenis, veidus, transporto priemones (įskaitant transporto priemonės tipą) ir valstybinius numerius.

Labai tikslus objektų aptikimas ir vaizdo analizė

Šis objektų aptikimas ir klasifikavimas leidžia operatoriams greitai surasti filmuotą medžiagą apie konkrečius objektus, todėl išmanioji ekspertizė yra labai efektyvi. Kartu su išmaniąja vaizdo analize operatoriai gali stebėti tokius objektus kaip žmonės, įeinantys ir išeinantys iš iš anksto nustatytos zonos arba kertantys liniją, kad aptiktų, pavyzdžiui, kai asmuo ar transporto priemonė kirto perimetrą. Taip pat galimas pasirodymo/dingimo ir slankiojimo aptikimas.

Giliai besimokantis dirbtinis intelektas reiškia, kad nereikšmingi objektai, tokie kaip banguojantys medžiai, judantys debesys ar gyvūnai, kurie paprastai sukelia klaidingus pavojaus signalus naudojant standartinę judesio aptikimo technologiją, yra nepaisomi kamerų. Tai leidžia valdymo patalpų operatoriams ir apsaugos darbuotojams sutelkti dėmesį į reagavimą, tikrus incidentus ir ekstremalias situacijas.

Odoo • Text and Image

Odoo • Image and Text

AI automatinis sekimas, kuris palengvina stebėjimą

Viena iš svarbių X serijos AI PTZ Plus kamerų savybių yra automatinio sekimo funkcija, kurią skatina atnaujintas AI variklis. Su galimybe atskirti asmenis ir transporto priemones, kameros automatiškai užsifiksuoja prie norimų taikinių ir seka net mažus objektus sudėtingose situacijose, kuriems būdingas prastas apšvietimas ir naktis. Be to, trūkstamų objektų peradresavimo galimybė greitai atkuria laikinai prarastus taikinius, leidžiančius nepertraukiamai sekti, nepaisant nenumatytų trikdžių.

MQTT, bendravimui su kitais įrenginiais

AI PTZ PLUS prenumeruojamas MQTT serveryje, leidžia sklandžiai dirbti su kitais įrenginiais ir jutikliais, įskaitant daiktų interneto (IoT) jutiklius. Informacija, kuria dalijamasi su kamera per MQTT tarpininką, privers ją reaguoti įvairiais būdais, įskaitant automatinį aptiktą įėjimą / išėjimą, kad būtų vizualiai patvirtinta, kad asmuo turi teisę būti zonoje, o tada 

 el. paštu pasidalins ataskaita su operatoriais. Arba kamera gali dalintis informacija apie objekto aptikimo įvykį MQTT brokeriui, kad suaktyvintų konkrečius veiksmus, tokius kaip durų užrakinimas arba atrakinimas, šviesų įjungimas arba oro kondicionavimo išjungimas. Galimybė bendrauti ir dalintis duomenimis su kitais įrenginiais per MQTT paverčia AI PTZ PLUS kamerą iš saugos įrankio į verslo žvalgybos sprendimą.

Nuosekli vaizdo kokybė

Naujosios 2 MP, 6 MP ir 4K kameros dėl adaptyviosios IR technologijos gali fiksuoti įrodymams tinkamus objektų vaizdus iki 200 metrų atstumu bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Fokusavimo išsaugojimo funkcija, kurią galima taikyti 32 iš anksto nustatytoms sritims, užtikrina, kad fotoaparatas greitai sufokusuotų vaizdą, kai jis perkeliamas į naują vietą, nepriklausomai nuo apšvietimo sąlygų. Išplėstas pasvirimo diapazonas iki 110⁰ užtikrina, kad virš kamerų esantys objektai vis tiek bus matomi. Vaizdo kokybei pagerinti taip pat padeda triukšmo mažinimo technologija "WiseNRII" ir užrakto "Prefer Shutter" valdymas.

AI PTZ PLUS kameroms iš anksto nustatytas ±0,1 tikslumas, jos gali automatiškai aptikti, jei nėra tiksliai nukreiptos į konkretų matymo lauką, ir per vieną sekundę pasitaisyti, taip užtikrindamos, kad operatoriai nuolat gautų geriausią vietovės vaizdą.

Lengvas įrengimas

X serijos AI PTZ Plus linija sukurta atsižvelgiant į tai, kad būtų lengva montuoti ir būtų ilgaamžiška. Naudojant vieną RJ45 jungtį, kabelio prijungimas tampa lengvas ir greitas. Be to, įtraukus lanksčią kabelio įvorę, nebereikia atlikti papildomų hidroizoliacijos darbų, todėl veiksmingai išvengiama vandens patekimo ir užtikrinama geresnė apsauga.

Uri Gutermanas, Hanwha Vision produktų ir rinkodaros skyriaus vadovas,sako: "AI PTZ PLUS asortimentas patvirtina nuolatinį "Hanwha Vision" įsipareigojimą tobulinti įmonių veiklą, teikiant didelės raiškos vaizdinius duomenis ir dirbtinio intelekto įžvalgas, neapsiribojančias tradicine apsauga."

Naujai pristatytą "AI PTZ Plus" asortimentą sudaro devyni modeliai, kuriuos galima rinktis su 4K/6MP/2MP raiška ir IR bei valytuvo funkcijomis. Daugiau informacijos rasite čia

Kaip apskaičiuojamos inovacijos? Inovacijų skaičiavimas iš tikrųjų yra gana paprastas: žinios lemia inovacijas, inovacijos lemia našumą, o našumas lemia ekonomikos augimą. /William Brodie, mokslininkas/

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį