Internetinis seminaras: MOBOTIX Innovation Splash

Kviečiame Jus į nemokamą MOBOTIX Innovation Splash internetinį seminarą. Registracija  

Inovatyvumas, naujų idėjų generavimas ir technologinių naujovių pateikimas rinkai yra vieni esminių MOBOTIX veiklos aspektų. Šį kartą MOBOTIX Innovation Splash renginio metu gamintojas nori pristatyti naujas 7-os serijos kameras Q71 ir D71, ECO šiluminius jutiklius, MOBOTIX MOVE kameras su DNN analitika ir naujausiu NVR, pačias naujausias išmaniąsias programėles ir kt.
Daugiau informacijos

Renginyje taip pat dalyvaus vienas iš MOBOTIX sprendimų partnerių IRISITY - pristatys savo produktų galimybes bei programėlę skirtą MOBOTIX 7 serijos kameroms. IRISITY yra kompanija iš Švedijos, turinti ilgametę patirtį kuriant dirbtinio intelekto algoritmais paremtus vaizdo analitikos sprendimus skirtus stebėjimo sistemoms.
Daugiau informacijos

Seminarą užbaigs EMITLIGHT pristatydami inovatyvius, Lietuvoje gaminamus infraraudonųjų spindulių prožektorius, kurie užtikrina kokybišką kamerų fiksuojamą vaizdą nakties metu ar esant blogoms oro sąlygoms. 
Daugiau informacijos
 
 

SPECIALUS PASIŪLYMAS: Tik šio internetinio seminaro dalyviams MOBOTIX suteikia galimybę įsigyti Q71 kamerą su 40% nuolaida.*

*Pasiūlymas galioja 2 savaites po renginio.

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

PROGRAMA:

10:00 MOBOTIX Innovation Splash News ( anglų k.)

Tonny Frederiksen, Sales Director – Northern Europe

11:00 - Faster and More Accurate Detection with IRIS Video Analytics   (anglų k.)

Jonas Andrén, Head of Sales - Sweden South

11:45 - Emitlight - atsisveikinti su tamsa (lietuvių k.)

Simona Verikaitė - Eksporto projektų vadovė

12:00 Klausimai ir atsakymai

12:10 Seminaro pabaiga

Įmonės komanda

Tonny Frederiksen, Sales Director – Northern Europe | MOBOTIX

Tonny MOBOTIX dirba beveik 10 metų. Per šį laikotarpį jis buvo atsakingas už įvairius Europos regionus. Anksčiau beveik 25 metus dirbo pardavimų srityje IT industrijoje, įskaitant Compaq ir vietinius integratorius.

Įmonės komanda

Jonas Andrén, Head of Sales - Sweden South | IRISITY

7 metų patirtis vaizdo analitikos industrijoje, glaudžiai bendradarbiaujant su integratoriais, distributoriais ir kamerų gamintojais. Dirbant su naujausiais analitiniais sprendimais, siekia užtikrinti didesnį saugumą naudojant dirbtinį intelektą.

Įmonės komanda

Simona Verikaitė, Eksporto projektų vadovė | EMITLIGHT

Savo kelią ALTAS IT Simona pradėjo kaip Verslo plėtros vadovės asistentė tačiau vos po pusės metų perėmė eksporto bei Emitlight vairą į savo rankas. Simona įsitikinus, kad meilė kuriamam produktui, pagarba klientams bei nuoširdumas atneša geriausius rezultatus. 

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį