Kokybę siūlome mes, o kainą – jūs.

Įvardinkite savo kainą MOBOTIX produktams!

MOBOTIX pasiūlymas, kurį norėsite pakartoti!

Norite išbandyti vokiškų vaizdo stebėjimo kamerų kokybę už prieinamą kainą? Pasinaudokite itin retu MOBOTIX pasiūlymu: 

Kokybę siūlome mes, o kainą – jūs. Aukščiausios kokybės vaizdo stebėjimo sistema už kito prekės ženklo kainą!


Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

Kaip tai veikia?

Iki šių metų vasario 28 d. pateikite mums paraišką dėl savo vaizdo stebėjimo sprendimo poreikio, o mes savo ruožtu peržiūrėsime jūsų jau turimą kito gamintojo pasiūlymą ir pateiksime savo pasiūlymą Jūsų projekto įgyvendinimui, pakeisdami kameras į aukštos kokybės MOBOTIX įrangą. Greita ir paprasta – užpildykite paraiškos formą apie savo projektą arbą siųskite informaciją į info@altasit.lt, o visą kitą padarysime mes! 

Pildykite paraišką jau dabar ir laukite Altas IT atstovo skambučio!

Bendraudarbiaudami su Mobotix siekiame pranokti visus Jūsų vaizdo stebėjimo produktų lūkesčius ir teikti aukščiausios kokybės sprendimus pritaikus Jūsų poreikiams.


Siųsdami informaciją el. paštu info@altasit.lt prašome nurodyti: 

  • Projektui reikalingų kamerų skaičius

  • Produkto (-ų) kodas

  • Reikalingas archyvo įrašymo laikas

  • Ar naudojate vaizdo įrašų programinę įrangą?

  • Bendros projekto išlaidos

  • Projekto kainos patvirtinimo dokumentas

Papildoma informacija

* Paraiškos pateikimo terminas: 2021 m. Vasario 28 d.

** Taikoma MOBOTIX gaminiams, išskyrus priedus.

*** Akcija „Įvardinkit kainą“ taikoma įrangai, pagamintai Europos Sąjungoje, JAV ar Japonijoje. Kitose šalyse pagamintos įrangos projektai vertinami atskirai.

Kas yra MOBOTIX?

MOBOTIX yra inovatyvus gamintojas iš Vokietijos, gaminantis profesionalias išmaniąsias vaizdo stebėjimo sistemas, skiriantis ypač didelį dėmėsį produktų patvarumui, fukcionalumui ir kibernetiniam saugumui. Iš esamo asortimento galima rinktis patalpoms ir laukui pritaikytas ypač patikimas daugiafunkcines IP apsaugos vaizdo kameras.

MOBOTIX IP vaizdo stebėjimo kameros neturi judančių dalių, todėl yra ypač patvarios ir ilgaamžės. Dėl decentralizuotos koncepcijos sistema yra patikimesnė negu bet kuri kita kamerų sistema. Kiekviena kamera yra savarankiškas įrenginys ir funkcionuoja nepriklausomai, nereikia centrinių loginių įrenginių.

Kamera - kompiuteris

Kiekviena MOBOTIX kamera yra nedidelis kompiuteris, todėl turi specializuotus, iš anksto įdiegtus arba įdiegiamus pasirinktinai, programinius paketus tam tikroms užduotims atlikti. Analizė ir duomenų apdorojimas atliekami kameroje, todėl nei papildomi serveriai nei programinės įrangos licencijos darbo vietoje nėra reikalingi. Tai didina sistemos patikimumą ir mažina sprendimo išlaidas. Kameros analitikos funkcionalumą nulemia jos platformos versija.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį