"Secure by Default" sertifikatas

MOBOTIX kameros - vienos saugiausių rinkoje

Dėl nuolat augančio kibernetinių atakų skaičiaus, kibernetinio saugumo klausimas tampa vis aktualesnis ir svarbesnis. Būtent todėl, ypač džiaugiamės naujai suteiktu MOBOTIX "Secure by Default" sertifikatu,  kuris galioja tiek naujai IP vaizdo stebėjimo sistemai M73, tiek Mx6 produktų serijai. 

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

„Šis sertifikatas klientams ir suinteresuotosioms šalims rodo, kad produktai atitinka naujus minimalius reikalavimus, kurių tikiuosi iš kibernetiškai saugių vaizdo stebėjimo kamerų. Puiku, kad turime daug iniciatyvių gamintojų, tokių kaip „MOBOTIX AG“, kurie skiria daug dėmesio savo produktų kibernetiniam saugumui, tokiu būdu prisidėdami prie kibernetinių grėsmių mažinimo “. -Tony Porter, Surveillance Camera Commissioner

Sertifikatas suteikiamas vertinant atitikimą 12 pagrindinių principų:

1. Kokią paskirtį atlieką Jūsų sistema? Ar vykdote šios sistemos priežiūrą?
2. Ar atlikote poveikio privatumui vertinimą? Ar jis yra viešai prieinamas?
3. Ar turite įspėjamuosius ženklus, perspėjančius apie vykdomą vaizdo stebėjimą? Ar yra viešai prieinama informacija su kontaktais, kuriais galima būtų kreiptis esant klausimams ar nusiskundimams?
4. Kas atsakingas už Jūsų sistemą? Ar Jūsų darbuotojai yra supažindinti su savo pareigomis?
5. Ar turite aiškią įmonės politiką ir procedūras? Ar Jūsų darbuotojai yra supažindinti su šia politika ir procedūromis?
6. Kiek laiko saugote vaizdo įrašus ar kitą informaciją? Kaip užtikrinate, kad vaizdo įrašai ir kita informacija būtų ištrinta, kai ji tampa nebereikalinga?
7. Ar turite aiškias taisykles, kas turi prieigą prie saugomos informacijos? Ar yra apibrėžtos informacijos atskleidimo taisyklės?
8. Ar Jūs laikotės pripažintų veiklos ar techninių standartų?
9. Ar užtikrinate, kad Jūsų sistemos užfiksuoti vaizdai yra saugiai saugomi? Ar prieigą prie vaizdų turi tik įgalioti asmenys?
10. Ar periodiskai atliekate sistemos įvertinimą siekdami įsitikinti, kad ji tebėra aktuali Jūsų poreikiams? Galbūt yra alternatyvių apsaugos priemonių Jūsų turimai vaizdo stebėjimo sistemai?
11. Ar teisėsaugos institucijos turi galimybę naudotis vaizdo įrašais ar kita informacija, užfiksuota Jūsų turima sistema? Ar esate apsibrėžę duomenų saugojimo, saugumo bei šalinimo taisykles?
12. Ar naudojate specialias technologijas, tokias kaip numerių atpažinimas, veidų atpažinimas, nešiojami vaizdo registratoriai ar nuotoliniu būdu valdomi orlaiviai (dronai)? Ar esate apsibrėžę ir laikotės taisyklių užtikrinančių, kad duomenų bazėje esanti informacija būtų tiksli ir atnaujinta?

  šaltinis


Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį