Sprendimas tarnybų efektyvumo didinimui

DIGIFORT "Live Witness"

Specialiųjų tarnybų darbuotojam reaguojant į įvykius, ypatingai svarbu yra turėti naujausią informaciją, nuo kurios dažnai priklauso žmonių saugumas ar net gyvybės. 

Siūlome sprendimą, kuris leidžia suteikti kiekvienam darbuotojui, įvykio dalyviui ar praeiviui galimybę tapti liudininku, kuris pasinaudojęs savo išmaniuoju telefonu perduotų vaizdo ir garso informaciją į tarnybų pultus, kartu su tikslia koordinačių informacija. Tarnybos gali operatyviai gauti aktualią informaciją apie incindentus, nusikalstamas veiklas, pažeidimus, prievolės vykdymą ir pan.

Vaizdo transliavimas į pultą
Garso transliavimas į pultą
Koordinačių perdavimas į pultą
Automatinis lokacijos atsiskaitymų inicijavimas ir kontrolė

Kaip tai veikia?

Telefone reikia įsidiegti DIGIFORT išmanią programėlę kurikuri automatiškai susisiekia su tarnybos pulto DIGIFORT programine įranga. Pulto operatorius iš programėlės gauna tiesioginį vaizdą, garsą ir vietos koordinates, gali bendrauti su liudininku. Programėlę galima įsidiegti iš anksto parsisiunčiant iš programėlių platformų arba parsisiųti nuskanuojant QR kodą. Kodai gali būti talpinami masinio susibūrimo vietose, autobusų stotyse ar stotelėse, viešajame transporte, ant tarnybų automobilių ir pan.

 
 

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį