Vasara su MOBOTIX

Praktinių internetinių seminarų ciklas

  Kviečiame dalyvauti mūsų atstovaujamo gamintojo MOBOTIX "Quick Guide" mokymų cikle. 
  Šiuose praktiniuose seminaruose sužinosite kaip lengvai ir efektyviai naudoti MOBOTIX produktus ir gauti iš jų didžiausią naudą. Kiekvienų mokymų temą ir trumpą aprašymą rasite žemiau. Kviečiame registruotis į Jus dominantį internetinį seminarą!

  Mobotix Automātiskā numurzīmju atpazīšana - uzzinini, kā to iestatīt un sākt darbu mazāk kā 30 minūtēs.

  14.07 | 10:00 MOBOTIX "Quick Guide"  - ANPR

  Atpažinti valstybinius numerius, atidaryti vartus, administruoti juodus ir baltus sąrašus - naudingas bet atimantis daug laiko funkcionalumas? Prisijunk prie šio internetinio seminaro ir išmok tinkamai sukonfiguruoti reikiamus nustatymus - greitai ir efektyviai!

   21.07 | 10:00 MOBOTIX "Quick Guide"  - MOVE kamerų serija

   „MOBOTIX“ ir „Plug & Play“ sprendimai - nesuderinami dalykai? Kviečiame į liepos 21 d. internetinį seminarą, kad parodytumėte, kaip greitai ir efektyviai įgyvendinti savo projektus naudojant „MOBOTIX MOVE“ serijos vaizdo stebėjimo kameras ir priedus.

   Mobotix MOVE sērija kā Plug & Play risnājums Tavai video novērošanai
   Mobotix MOVE sērija kā Plug & Play risnājums Tavai video novērošanai

   28.07 | 08:00 MOBOTIX "Quick Guide"  - MOBOTIX Hub

   Pasiekite naują vaizdo intelekto lygį su atvira „MOBOTIX HUB“ vaizdo valdymo platforma. Sužinokite daugiau apie MOBOTIX HUB liepos 28 d. vyksiančiame internetiniame seminare.

   28.07 | 10:00 MOBOTIX "Quick Guide"  - Konteinerių ir krovinių numerių nuskaitymas

   Jei dirbate uoste, konteinerių sandėlyje ar geležinkelio pramonėje, tikriausiai ieškote lengvai įdiegiamo konteinerių numerių atpažinimo sprendimo. Prisijunkite prie šio internetinio seminaro, kad sužinotumėte, kaip lengvai sukonfigūruoti „Container Code“  programėlę ir pateikti klientams reikalingus duomenis.


   Uzzini, kā ērti konfigurēt Mobotix Container Code lietotni un sniegt klientiem vajadzīgos datus.
   Mobotix ANPR MakeModelColor - ja nepieciešama arī auto marka, modelis un krāsa.

   04.08. | 10:00 MOBOTIX "Quick Guide"  - ANPR MakeModelColor

   Nepakanka atpažinti tik valstybinius numerius? Reikia automobilio markės, modelio, spalvos? Prisijunkite prie mūsų internetinio seminaro rugpjūčio 4 d. ir sužinokite, kaip pridėti daugiau fukcionalumo savo valstybinių numerių atpažinimo sistemai ir gauti dar daugiau naudos iš savo stebėjimo kamerų.


    Turite klausimų?

    Susisiekite su mumis!

    Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį