WEBINARAS: Fizinis duomenų saugumas kibernetinių atakų laikais

Serverių patalpų stebėjimas ir apsauga

Kibernetinio nusikalstamumo laikais fizinis duomenų saugumas tapo beveik visų duomenų centrų saugumo prioritetu. Visos įmonės, nepriklausomai nuo jų dydžio, privalo apsaugoti savo duomenų infrastruktūrą ir apskritai verslą. 75 proc. visų įmonių per metus patiria bent vieną ar keletą IT sistemų prastovų, iš kurių maždaug 50 proc. atvejų susiję su rizika fiziniam saugumui. Vienos IT pertraukos pašalinimui vidutiniškai prireikia 4 valandų – įmonėms ir valstybinio sektoriaus organizacijoms tai gali atsieiti labai brangiai.

Siekdama aktualizuoti šią temą ir atkreipti didesnį dėmesį į fizinį duomenų saugumą, įmonė „Altas IT“, bendradarbiaudama su prekių ženklu „Kentix“, kovo 04 d. (ketvirtadienį) siūlo dalyvauti internetiniame seminare, kuris bus transliuojamas per „MS Teams“ platformą. Tema – „Fizinis duomenų saugumas kibernetinių atakų laikais: Serverių patalpos stebėjimas ir apsauga“.

Webinaro metu supažindinsime su Vokietijos prekių ženklo „Kentix“ sukurtu sprendimu, išsiskiriančiu gausiomis panaudojimo galimybėmis. „Kentix“ sprendimas leidžia stebėti ir apsaugoti serverio patalpas arba duomenų centrą.

Reikalinga išankstinė registracija

Kviečiame registruotis į nemokamą webinarą jau dabar! 

PROGRAMA

13:30 - Jan Sanders, „Kentix“ pardavimų vadovas (anglų k.)

Siekiant išvengti IT sistemų prastovų, būtina užtikrinti šiuolaikišką fizinį saugumą. Sužinokite, kaip „Kentix“ „all-in-one“ tipo sprendimas užtikrina beveik šimtaprocentinį IT saugumą nuo įvairių fizinių grėsmių.

REGISTRUOTIS >

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis
Jan Sanders | KENTIX pardavimų vadovas

„Po kelerių metų darbo „Mobotix“ įmonėje prieš daugiau kaip dvejus metus prisijungiau prie „Kentix“ komandos – čia einu pardavimų vadovo pareigas. Mano tikslas – toliau vystyti ir tarptautiniu lygiu plėsti dinamiškai augantį „Kentix“ verslą.“ Pagal profesinį išsilavinimą Jan Sanders yra diplomuotas mašinų gamybos inžinierius. Savo karjeroje jis užėmė vadovaujamas pareigas techninių įrenginių pardavimo srityje, dirbdamas tokiose įmonėse kaip „Philips“, „Texas Instruments“ ir „Verbatim“.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį