Atgal į darbus su MOBOTIX

Pasirūpinkte savo verslo saugumu

Nors daugelyje pasaulio šalių jau švelninamos karantino sąlygos ir yra bandoma grįžti į įprastą gyvenimo ritmą,  o įmonių darbuotojai nedrąsiai grįžta į ofisus, daugelyje sričių - tokių kaip oro uostai, geležinkeliai, prekybos ir paslaugų centrai - visdar išliko specialios taisyklės ir apribojimai, kuriais siekiama užtikrinti darbuotojų ir klientų saugumą. Siekiame spręsti šiuos precedentų neturinčius iššūkius siūlydami išmanius sprendimus skirtus jūsų verslo efektyvumo didinimui bei personalo saugumo užtikrinimui.  

Tikslus žmonių srautų skaičiavimas

Daugelyje sričių, pvz., parduotuvėse, mokyklose ir viešuosiuose įstaigose, yra nustatyti maksimalaus lankytojų, klientų ar darbuotojų skaičiaus apribojimai. Norint nustatyti žmonių kiekius realiu laiku, reikia stebėti visus įėjimus ir išėjimus, o šį tikslą MOBOTIX vaizdo stebėjimo kameros gali įgyvendinti patikimai ir efektyviai.

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis
Odoo • Paveikslėlis ir tekstas

Susibūrimo vietų aptikimas 

Svarbu ne tik stebėti įėjimus ir išėjimus, bet ir atskirai stebėti tam tikras zonas. Socialinis atstumas (angl. Social Distancing), t. y. teisingas minimalių atstumų laikymasis, sumažina infekcijos riziką. Todėl reikėtų vengti perpildymo dažnai lankomose vietose, pavyzdžiui, eilėse prie kasos aparatų ar laukimo vietose. Modernios MOBOTIX vaizdo technologijos gali automatiškai aptikti tokias situacijas ir transliuoti įspėjimus. 

Apsauginės veido kaukės detekcija

Atstumo laikymasis ir žmonių srauto skaičiavimas – svarbūs reikalavmai, tačiau ne vieninteliai. Daugelyje įstaigų visdar privaloma arba bent rekomenduojama devėti apsaugines veido kaukes. MOBOTIX kameros gali aptikti žmones nedėvinčius apsaugines kaukes ir pranešti apie tai personalui. 

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis
Odoo • Paveikslėlis ir tekstas

Kūno temperatūros matavimas

MOBOTIX TR (šiluminės radiometrijos) technologija matuoja žmonių ir objektų šiluminę spinduliuotę visoje vaizdų gavimo srityje. MOBOTIX šiluminė technologija nepakeičia medicinos prietaisų, tačiau ji gali padėti analizuoti kritines situacijas. Atsižvelgiant į aplinkos sąlygas ir naudojant juodą kūno radiatorių, ant paviršių, kurie yra 30 –45 °C , galima pasiekti maždaug 0,3 °C matavimo tikslumą.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį