Bekontaktis kūno temperatūros matuoklis Vilniaus licėjuje

Kentix SmartXcan - intuityvus, saugus, greitas

KENTIX SmartXcan - labai tiksli ir bekontaktė žmogaus kūno temperatūros matavimo sistema, kuriai nereikalingas papildomas personalas, o rezultatas gaunamas vos per 1 sekundę. Greitas ir lengvas montavimas, bei itin paprastas naudojimas. 

Būtent šį sprendimą pasirinko Vilniaus licėjus siekdamas prevenciškai matuoti savo bendruomenės kūno temperatūrą vos įžengus į patalpas. 

„Norime, kad mokiniams ir darbuotojams licėjuje būtų užtikrintos visapusiškai geros darbo sąlygos. Mums svarbu, kad mokiniai įgytų ne tik kokybišką išsilavinimą, bet ir kasdien jaustųsi saugūs. Įdiegdami modernias prevencines priemones, investuojame į licėjaus bendruomenės sveikatą bei gerovę“ - teigia Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius. 

 

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

Bekontaktis kūno temperatūros matavimas kaip prevencinė priemonė veiksminga ne tik COVID-19 pandemijos metu. Kaip efektyviai išmatuoti darbuotojų temperatūrą ir papildomai neapkrauti darbuotojų – klausimas, kuris kasmet tampa aktualus prasidėjus gripo sezonui.

„Pasaulinės pandemijos poveikį ir pasekmes jausime dar ilgai, tačiau užsitęsusios prastovos ir nuotolinis darbas kai kuriuose sektoriuose tampa neįmanomas – ir dėl ekonominių, ir dėl grynai praktinių priežasčių. Supratome, kad mokyklos yra viena iš tų vietų. Reikia grįžti į įprastą darbo ritmą, tačiau elgtis turime atsakingai, nes naujų protrūkių niekam nereikia. Todėl jau pavasarį Lietuvoje pradėjome platinti bekontaktį kūno temperatūros jutiklį, – sako „Altas IT“ vadovas Rolandas Gudelis.

Odoo • Paveikslėlis ir tekstas

Įranga gali veikti tiek visiškai autonomiškai, tiek integruota su administratoriaus ar budinčiojo kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar su praėjimo kontrolės sistema. Jutiklis yra itin kompaktiškas ir lengvai montuojamas, o tipinė sistemos įrengimo kaina vienoje įstaigoje siekia iki 1000 EUR.


Naujausius Kentix SmartXcan temperatūros jutiklius Lietuvoje diegiančios bendrovės „Telia“ vaizdo sprendimų vadovas Saulius Kalašnikovas sako, kad, palyginti su kitais termovizorinės technologijos įrenginiais, Vilniaus licėjuje įdiegtas matuoklis pasižymi itin dideliu tikslumu ir maža kaina. 

Globalios pandemijos akivaizdoje visus savo intelektinius pajėgumus sutelkė ne tik farmacijos, bet ir išmaniųjų technologijų pramonė, kuri per itin trumpą laiką padarė milžinišką pažangą, kad padėtų žmonėms išvengti susirgimų. Keletą ar net keliolika kartų atpigusi bekontakčio temperatūros jutiklio technologija dabar tapo prieinama kiekvienai mokyklai, įstaigai ar verslo organizacijai, kuriose kasdien mokosi, lankosi ar dirba daug žmonių“, – teigia S. Kalašnikovas.

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

Gamintojo atstovo „Altas IT“ direktorius R. Gudelis sako, kad tikslų rezultatą užtikrina unikalios temperatūros matavimo technologijos. 1024 jutikliai matuoja kūno temperatūrą žmogaus akių kraštuose, kur yra pati stabiliausia veido temperatūra. Kadangi yra galimybė jutiklį sujungti su praėjimo kontrolės sistema, asmenims su aukštesne kūno temperatūra gali būti automatiškai užkertamas kelias patekti į patalpas. 

Temperatūros jutiklis pasižymi aukštu našumu, iki 700 žmonių per valandą. Jis atitinka Europos duomenų saugos keliamus reikalavimus ir turi visus reikiamus produkto saugumo sertifikatus. 


Daugiau informacijos apie Kentix SmartXcan >

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį