MOBOTIX M73 - didelio našumo lauko vaizdo stebėjimo kamera

Ypač lanksti. Didelio našumo 4 branduolių procesorius. Puiki vaizdo raiška.

M73 vaizdo stebėjimo kamera yra neabejotinai geriausia ir naujoviškiausia iš visų MOBOTIX IP vaizdo kamerų. Ji išlieka ištikima originaliai tradicijai, tačiau kartu yra visiškai naujoviška ir unikali. Išmani, lanksti ir universali – M73 vaizdo kamera sujungia visas šias savybes. 

M73 yra daug daugiau nei vien tik stebėjimo kamera. Sukurta išmanios MOBOTIX 7 sistemos platformos pagrindu, ji gali patenkinti individualius kiekvieno naudotojo poreikius. M73 vaizdo stebėjimo kamera yra neprilygstama eksploatacinių savybių, funkcionalumo, kibernetinio saugumo ir duomenų apdorojimo požiūriu. 

M73 vaizdo kamera yra ypač kompaktiška, tačiau dėl galingo 4 branduolių „ARM Cortex-A53“ procesoriaus jos našumas išties išskirtinis. Panaudojus naujas technologijas ir sudėtingą montavimo koncepciją, vaizdo kameroje pirmą kartą sutalpinti 3 jutikliai arba funkciniai moduliai. Dėl to M73 vaizdo kamera tampa dar universalesnė ir lankstesnė nei bet kuri kita anksčiau sukurta MOBOTIX vaizdo stebėjimo kamera. Naudojant 4K UHD rezoliuciją sukuriami puikūs vaizdai, kurių mūsų klientai pagrįstai tikisi iš MOBOTIX stebėjimo kamerų. Jai taip pat būdingas tvirtumas dėl itin stabilių eksploatacinių savybių. Šioje vaizdo kameroje integruotas šoko detektorius, ji atspari nuo –40 °C iki +65 °C temperatūrai be papildomo šildymo ar vėdinimo.

 
 
Odoo • Paveikslėlis ir tekstas

Naujosios kartos sėkmingi M stebėjimo kamerų modeliai yra atsparūs vandeniui ir tvirti, juose integruota daugiau modulių ir naujausia MOBOTIX 7 sistemos. Todėl ši sistema yra visiškai neprilygstama eksploatacinių savybių, funkcionalumo ir dizaino požiūriu.

Visi komponentai yra pagaminti didžiausiam našumui užtikrinti. Mūsų tikslas –patikimai ir pagrįstai atitikti jūsų individualius reikalavimus. Suderinkite MOBOTIX sistemos technologiją su jūsų pasirinktais moduliais. 


Našumas 

4 branduolių procesorius
„ARM Cortex-A53“ (iki 1 300 MHz)
Maks. energijos sąnaudos: 25 W
Maitinimas per tinklo kabelį PoE, 4 klasė (IEEE 802.3at)
Vidinis DVR (8 GB mikro SD, pasirinktinai gali būti padidinta)

Tvirtumas

Aplinkos temperatūra: nuo -40 iki +65 °C
Apsaugos klasės: IP66 ir IK07
Korpusas: aliuminis ir PBT-30GF
MTBF (vidutinė trukmė tarp gedimų): daugiau kaip 80 000 valandų
3 metų garantija (pasirinktinai gali būti pratęsta iki 8 metų)

Kokybė

Maksimalus vaizdo dydis: 4K UHD (3840 x 2160 px)
WDR: 120 dB trigubas užraktas
Didžiausias kadrų dažnis (H.264): 30fps@4K
Didžiausias kadrų dažnis (MxPEG+): 20fps@4K

Universaliausia ir lanksčiausia MOBOTIX kamera

Naujausios didelio našumo sistemos technologijos ir modulinis MOBOTIX taikomųjų programų palaikymas tiesiog stulbina. M73 kamera yra neprilygstama eksploatacinių savybių, funkcionalumo, kibernetinio saugumo ir duomenų apdorojimo požiūriu. Galiausiai, „Eskild Hansen“ dizaino studijoje sukurta kamera yra labai kompaktiška, perteikia ryškius vaizdus ir puikiai atrodo. 

M73 pagrindinė plokštė talpinama aukštųjų technologijų korpuse, kuris pagamintas iš milteliniu būdu padengto aliuminio (gali būti dviejų spalvų). Pagaminta šiluma per metalą išsklaidoma į išorę, todėl nereikalingas aktyvus vėsinimas. 


Mūsų tikslas – tiksliai, patikimai ir pagrįstai atitikti jūsų individualius reikalavimus. Suderinkite MOBOTIX sistemos technologiją su jūsų pasirinktais moduliais. 

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

MOBOTIX – savo srities profesionalai, siūlantys itin patikimus, saugius ir išmanius sprendimus. Visos kūrybinės paieškos aiškiai sutelktos į naudą klientui. MOBOTIX vaizdo stebėjimo kameros visada inovacijų priešakyje, aukščiausios kokybės ir kibernetiškai saugios. MOBOTIX kameros - unikalios ir neabejotinai patikimos, pranokstančios žmogaus regėjimo galimybes ir pralenkenčios laiką.

Pagaminta Vokietijoje, pritaikyta - Jums. 

 
 

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį