CATHEXIS - COVID-19 prevencijos programinė analitika

COVID-19 prevencijos programinė analitika, aprūpinta dirbtinio intelekto algoritmais, suteikia galimybę efektyviai automatiškai fiksuoti ar dėvimos kaukės, ar laikomasi socialinės distancijos, fiksuoti žmonių veidus taip padedant termovizoriams patikimai matuoti temperatūrą. Pagal gautus duomenis programinė įranga gali siųsti pranešimus juos išsaugoti tolimesnei analizei.   

Susisiekite su mumis

Saugių atstumų tarp darbuotojų ir klientų laikymasis, temperatūros matavimas ir apsauginių veido kaukių devėjimo užtikrinimas – tai papildomų pastangų reikalaujantis darbas. Kyla klausimas - kaip palengvinti valdytojams darbą susitvarkant su šiais iššūkiais, papildomai neapkraunant savo personalo?

CathexisVision  sukūrė tam skirtus algoritmus, kurie efektyviai susitvarko su minėtomis užduotimis. Tai yra dirbtinio intelekto algoritmais paremtas, kokybiškas, ekonomiškas ir lengvai valdomas programinės įrangos paketas, pateikiantis tinkamus sprendimus įvairiausiems rinkos sektoriams, ištobulintas atsižvelgiant į COVID-19 keliamus iššūkius.

Veido kaukių aptikimas

Užtikrina, kad būtų laikomasi taisyklių įpareigojančių devėti kaukę.

Saugaus atstumo aptikimas

Identifikuoja asmenis nesilaikančius saugaus tarpusavio atstumo.

Temperatūros matavimas

Stebi ir matuoja praeinančių asmenų temperatūrą.

Veido kaukių aptikimas

Pažangi kaukių aptikimo technologija gali greitai nustatyti ar asmuo dėvi kaukę ir transliuoti realiu laiku vizualinį arba garsinį pranešimą.
Odoo • Paveikslėlis ir tekstas

Saugaus atstumo aptikimas

Identifikuoja asmenis nesilaikančius saugaus tarpusavio atstumo. CathexisVision automatiškai identifikuoja, kai asmenys yra arčiau vienas kito nei jie turėtų būti.

Temperatūros matavimas

CathexisVision paruoštas darbui su temperatūros matavimo įrenginiais jų veikimo tikslumui pagerinti. Sprendimas gali tiek besimatuojantį asmenį, tiek administratorių realaus laiko vaizdo ir garso įspėjimais pranešti apie nustatytas ribas viršijančius matavimo rezultatus. Sistema taip pat gali būti sukonfigūruota atlikti kitus veiksmus, tokius kaip el. pašto pranešimų siuntimas, integracija su įvairiomis esamomis sistemomis ir kt.
Turite klausimų?
Susisiekite su mumis! 

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį