DIGIFORT vaizdo medžiagos analitika

Galingas vaizdo analizavimo modulis, naudojamas kartu su „Digifort VMS“  kliento sąsaja. Stebėjimas bus efektyvesnis ir išmanesnis, operatoriai galės greičiau apdoroti pretenzijas ir pastebėti nukrypimus nuo normos. Sukurtas veikti autonomiškai, todėl nereikalauja nuolatinio operatoriaus dėmesio.

Gaukite pasiūlymą >

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis
Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

Sistema nuolatos analizuoja užprogramuotas elgesio situacijas, generuoja įspėjamuosius pranešimus atsižvelgdama į įvykius, pavyzdžiui:

Automobilis viršija leidžiamą greitį
Asmuo, pateko į teritoriją
Automobilis, pastatytas arba sustojęs neleistinoje vietoje
Paliktas objektas
Pašalintas objektas
Įtartinų žmonių judėjimas
Vaizdo analizė generuoja statistines apžvalgas ir diagramas visiems sistemos įvykiams, pavyzdžiui, objektų ir žmonių stebėjimo, paliktų objektų ir veidų atpažinimo ir kt.

Šiam moduliui, dėl aukštų apdorojimo našumo reikalavimų, reikalingas atskiras serveris, kuris, atliekant analizę (gali analizuoti iki 30 kamerų vienu metu).   Licencijas galima įsigyti tik tam kamerų skaičiui, kuriose norėsite naudoti analitiką, jas galima naudoti su bet kuria sistemos kamera. 

Analizės funkcijas atlieka specifiniai algoritmai, jų konfigūravimui reikalingas tinkamai apmokytas personalas.  Kiekvienas analitinis modulis turi savų ypatybių ir unikalius nustatymus, užtikrinančius tikslų veikimą, pavyzdžiui, kameros aukštis, išdėstymas, tinkamas apšvietimas ir pan.

Žmonių ir transporto priemonių skaičiavimas ir filtravimas, judėjimo krypties nustatymas

Greičio analitika

Patogus konfigūravimas ir naudojimas

Palikti ir paimti daiktai

Vilkinimas / stumdymasis (uždraustose teritorijose)

Virtualūs barjerai ir tvoros

Veido atpažinimas

Kameros sugadinimas ir vandalizmas

Digifort Advanced Analytics - Traffic Management

 
 

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį