DIGIFORT pažangi vaizdo analizė

„Digifort“ turi galingą vaizdo analizės modulį, kuris naudojamas kartu su kliento sąsaja. Taip stebėsena gali būti efektyvesnė ir išmanesnė, padedant operatoriams geriau apdoroti pretenzijas ir analizuoti įvykius. Sukurta nepertraukiamam darbui, nereikalaujant nuolatinio operatoriaus dėmesio. Ji nuolat analizuoja užprogramuotas elgesio situacijas, generuoja pavojaus signalus pagal įvykius, įvykusius veikimo metu, pavyzdžiui: automobilį, viršijantį greičio apribojimą, asmenį, patenkantį į teritoriją, automobilį, kuris yra pastatytas arba stovi draudžiamoje zonoje, paliktą objektą, pašalintą objektą arba net įtartiną žmonių judėjimą.

Kuria statistines ataskaitas ir grafikus visiems sistemos įvykiams, pvz., objektų ir žmonių skaičiavimui, paliktiems objektams ir veido aptikimui. Sistemos pranašumai: pažangus algoritmas objektų aptikimui ir sekimui, lengva konfigūracija ir valdymas, efektyvus ir nesudėtingas veikimas.Dėl didelio apdorojimo resursų poreikio šiam moduliui reikia savo serverio, kuris gali apdoroti iki 30 kamerų, naudojant analitiką. Licencijos parduodamos vienai kamerai ir gali būti naudojamos su bet kuria sistemos kamera per IP, arba per kodavimo įrenginius.

Analitika vykdoma laikantis konkrečių taisyklių ir siekiant didžiausios naudos, ją valdyti turi tik tinkamai apmokytas personalas; kiekvienas analitinis modulis turi savo savybes ir unikalius reikalavimus sistemos konfigūracijai, pvz., kameros montavimo aukštis, pozicionavimas, tinkamas apšvietimas ir pan.

Akcentai

Žmonių, objektų ir transporto priemonių skaičiavimas ir filtravimas.
Žmonių ir transporto priemonių judėjimo kryptis.
Kameros blokavimas, vandalizmas.
Greičio analizė.
Sekimas.


Palikti ir pašalinti objektai.


Nusikalstamas stoviniavimas / susitelkimai (uždraustos teritorijos).


Virtualios kliūtys ir tvoros.


Veido fiksavimas.


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį