DIGIFORT tyrimo analitika

Naujasis „Digifort“ modulis „Video Synopsis“ siūlo novatoriškas funkcijas ir įrankius vaizdo įrašų analizei kriminalistikos ir elektroninės stebėsenos tikslais.

Galima sutrumpinti tam tikros vaizdo medžiagos peržiūrėjimo laiką – kelių valandų trukmės vaizdo peržiūra sutrumpinama iki kelių minučių. Pagreitintas vaizdavimas įmanomas dėl patentuoto vaizdo informacijos suspaudimo. Šis suspaudimas sukuria vizualinę santrauką, leidžiančią operatoriui vizualizuoti keletą įvykių, tame pačiame kadre nors jie vyksta skirtingais laikais – tuo pačiu parodant kiekvieno objekto individualius laiko kodus. 

„Digifort Synopsis“ užtikrina operatyvumą, objektyvumą ir greitį atliekant paiešką, naudojant spalvos, dydžio, važiavimo krypties ir laiko filtrus. Leidžia lengvai identifikuoti ir nustatyti asmenis, objektus arba vaizdus. Šiam moduliui reikalingas atskiras serveris, kad padidėtų apdorojimo galia ir naudojimosi greitis. „Video Synopsis“ yra atskiras modulis, kuriam reikalinga atskira licencija.


Parankus


Paprastai įdiegiamas
Objektyvus


Greitas


Praktiškas


Odoo • Paveikslėlis ir tekstas

„Digifort Synopsis“ užtikrina operatyvumą, objektyvumą ir greitį atliekant paiešką, naudojant spalvos, dydžio, važiavimo krypties ir grafiko filtrus. Leidžia lengvai identifikuoti ir nustatyti asmenis, objektus arba vaizdus. Šiam moduliui reikalingas atskiras serveris, kad padidėtų apdorojimo galia ir naudojimo greitis. „Video Synopsis“ yra atskiras modulis, kuriam reikalinga atskira licencija.

Skaičiavimas ir buvimo vietos nustatymas (pagal spalvą)

Dingusių žmonių aptikimas viešose vietose

Analitika tyrimo tikslais ir vaizdo klipų „Time-Lapse“ formatas

Nusikaltimų, vagysčių ir apiplėšimų tyrimas skirtingose vietose

Paieška pagal kryptį, greitį ar objekto dydį

Greitas ir paprastas įdiegimas

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį