DIGIFORT vaizdo valdymo sistema

Digifort gaminiai kruopščiai sukurti tam, kad galėtume pasiūlyti aukščiausios kokybės vaizdo stebėsenos ir valdymo programinę įrangą, kuri viršija rinkos standartus ir lūkesčius, kartu užtikrindama savybes, pritaikytas įvairioms naudojimo paskirtims. Šiandien esama daugiau nei 240 gamintojų visame pasaulyje ir daugiau kaip 6 500 į sistemą integruotų prietaisų modelių, kuriuose, be kita ko, įdiegtos tokios funkcijos kaip išsamios signalizavimo sistemos ir automatizavimas, automobilių valstybinių numerių nuskaitymas, išmanus vaizdų analizės modulis, integravimas su bet kuria prieigos kontrolės sistema, biometrinės priemonės, CRM, ERP, miesto valdymo programinė įranga.

„Digifort“ sukūrė „Digifort Mobile Client“ – „Java“ platformoje sukurtą programėlę mobiliesiems įrenginiams, pavyzdžiui, planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams (veikiantiems su „Android“ ir „iOS“), leidžiančią vizualizuoti ir perduoti IP kamerų vaizdus. Tai – idealus sprendimas įmonėms ir privatiems asmenims, nes naudodamas „Digifort“ serverį naudotojas bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos gali peržiūrėti ir kontroliuoti kameras, PTZ, aktyvuoti nustatymus arba funkcijas. Tai yra sistemos papildymas (o ne papildomas modulis), o tai reiškia, kad nėra būtina licencija.

Gaukite pasiūlymą >

„Digifort VMS“ privalumai:

Daugiau nei 240 gamintojų visame pasaulyje

Daugiau nei 6500 sistemoje įdiegtų įrenginių modelių

Visavertė įspėjimų sistema ir automatizavimas

Automobilių numerio ženklų nuskaitymas

Išmanus vaizdų analizavimo modulis

Integracija su bet kokia įeigos kontrolės sistema

Biometrija, CRM ir ERP

Miesto valdymo programinė įranga

Odoo • Paveikslėlis ir tekstas

„Digifort“ mobilioji kamera - praktiška, greita, mobili ir universali

Naudodami „Digifort“ mobiliosios kameros programinę įrangą, galite paversti savo „Android“ arba „iOS“ išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį stebėjimo kamera, transliuoti tiesioginius vaizdus į „Digifort“ serverį, transliuojamą vaizdą leisti stebėti monitoringą atliekančiam pareigūnui ar kitiems mobiliesiems klientams. Šiai funkcijai užtikrinti pakanka tik vienos licencijos. Labai pravartu atliekant stebėseną ten, kur neįmanoma įrengti kamerų. 

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį