DIGIFORT vaizdo valdymo sistema

DIGIFORT – tai aukščiausios kokybės, atviros architektūros vaizdo valdymo sistema (VVS), teikianti neprilygstamus integravimo sprendimus, su viena mažiausių kainų rinkoje. Į efektyvumą orientuota architektūra leidžia užtikrinti stabilumą bei greitaveiką, dėl šių priežasčių, DIGIFORT yra viena iš sparčiausių ir mažiausiai kompiuterinių resursų naudojančių VVS savo klasėje.

„Digifort VMS“ viršija rinkos standartus ir lūkesčius, suteikia gerai apgalvotą funkcionalumą ir plačias įvairių sistemų ir įrenginių integracijos galimybes.  Šiandien „Digifort VMS“ palaiko daugiau nei 240 įrangos gamintojų visame pasaulyje ir daugiau nei 6500 į sistemą integruotų prietaisų modelių, turi išpildytas sąsajas su signalizacijos ir automatikos, POS, automobilių numerių nuskaitymo, vaizdo analizės sistemomis. Pilnai integruotos įvairios įeigos kontrolės, biometrinių duomenų nuskaitymo, CRM, ERP sistemos, programinai sprendimai miestų valdymui ir kita. 

Vaizdo analizė, kurios pagrindas yra standartinis vaizdas kompiuterio ekrane, negali pademonstruoti viso savo potencialo.

Kokiose srityse jau naudojamas „Digifort“?

Odoo - Pavyzdys 1 trims stulpeliams

Visuomenės saugumas

Tikslas: užfiksuoti ir registruoti nusikalstamos veiklos įrodymus viešose vietose, sukurti gyventojams saugią aplinką, užkirsti kelią nesocialiam elgesiui, prižiūrėti ir užtikrinti visuomenės saugumą.

Odoo - Pavyzdys 1 trims stulpeliams

Transportas

Tikslas: valdyti eismo srautus, stebėti įsibrovėlius, užkardyti ir ištirti nusikaltimus. Stebėti, kaip laikomasi eismo taisyklių, palengvinti sprendimų priėmimą, taip pat analizuoti nelaimingus atsitikimus arba neeilines situacijas.

Odoo - Pavyzdys 1 trims stulpeliams

Prekyba ir aptarnavimas

Tikslas: atskleisti ir stebėti įsilaužimus, neleisti patekti į jautrias vietas, apsaugoti vertingą turtą, išteklius ir informaciją, stebėti automobilių stovėjimo vietas, pastebėti ir užkardyti vagystes. 

Odoo - Pavyzdys 1 trims stulpeliams

Kritinės infrastruktūros objektai

Tikslas: užkirsti kelią nelaimėms ir katastrofoms, užtikrinti objektų ir darbuotojų saugumą, stebėti kritinių kontrolinių punktų veiklą, sudaryti sąlygas greitai ir efektyviai atlikti analizes ir patikras. 

Odoo - Pavyzdys 1 trims stulpeliams

Švietimas

Tikslas:  sukurti saugią mokymosi aplinką, stebėti ir užkirsti kelią tokioms nepageidaujamoms veikloms kaip narkotinių medžiagų vartojimas ar patyčios. Nepageidaujamų lankytojų atskleidimas, mokyklų / universitetų apsauga nuo suniokojimo.

Ką svarbu žinoti apie VMS?

Naudotojų reikalavimų, keliamų sudėtingiems VMS sprendimams, patenkinimas – intuityvesnė ir patogesnė sąsaja.

Atsižvelgiant į įmonės vaizdo valdymo sistemą, atsakingam asmeniui / savininkui reikia įvertinti keletą dalykų. Reikia susitelkti į tuos asmenis, kurie kiekvieną dieną naudoja sistemą. Taigi, ji turi būti intuityvi. Tai reiškia, kad jūs veikiate vadovaudamiesi savo logika ir veiksmų atlikimo tvarka, o sistema veikia lygiai taip pat, tai yra, „intuityviai“. Nepriklausomai nuo norimų funkcijų, jos turi būti pasiekiamos vos keliais paspaudimais. 

Vaizdo analizė, kurios pagrindas yra standartinis vaizdas kompiuterio ekrane, negali pademonstruoti viso savo potencialo. 

Reikia vis didesnio tikslumo. Naujoji „Deep Learning“ technika pakeitė anksčiau naudotus metodus. Naudojant šią techniką rinkoje pasiekta milžiniškos visų analitikos metodų pažangos. Svarbu nepamiršti, kad vaizdo analizavimo sistemos nereikėtų laikyti atskira sistema, o sudėtingesnės valdymo architektūros dalimi.  

„Digifort“ siūlomi sprendimai:

Vaizdo valdymas

Patikima, intuityvi, paprastai konfigūruojama ir valdoma išsami IP vaizdo valdymo platforma su įspėjamųjų signalų, įvykių, atsitikimų ir automatizavimo funkcijų valdymu, naudojant vieną sistemą.

Valstybinių numerių atpažinimo modulis

„Digifort LRP“ yra modulis, kuris, naudodamas atpažinti transporto priemonės valst. numerius ir išsaugoti juos duomenų bazėje tam, kad būtų galima atlikti paiešką nedelsiant arba vėliau.

 InSight ekrano stebėjimo modulis

„Digifort InSight“ yra ekrano stebėjimo modulis, galintis veikti bet kuriame „Windows“ OS naudojančiame kompiuteryje. Ekrano tiesioginis vaizdas iš kompiuterio, kuriame įdiegta sistema, perduodamas į „Digifort“ serverį. 

Vaizdo medžiagos analitika

Galingas vaizdo analizavimo modulis, naudojamas kartu su „Digifort VMS“  kliento sąsaja. Stebėjimas bus efektyvesnis ir išmanesnis, operatoriai galės greičiau apdoroti pretenzijas ir pastebėti nukrypimus nuo normos. Sukurtas veikti autonomiškai, todėl nereikalauja nuolatinio operatoriaus dėmesio.

Mobilus vaizdo stebėjimas

Paverskite savo išmanųjį telefoną ar planšetę (Android / iOS) mobilia kamera, integruota į vaizdo valdymo sistemą, ir perduokite vaizdus realiuoju laiku tiesiogiai į stebėsenos centrą.

Tyrimo analitika

„Digifort“ modulis „Video Synopsis“ siūlo novatoriškas funkcijas ir įrankius vaizdo įrašų analizei kriminalistikos ir elektroninės stebėsenos tikslais.  Galima sutrumpinti tam tikros vaizdo medžiagos peržiūrėjimo laiką – kelių valandų trukmės vaizdo medžiaga sutrumpinama iki kelių minučių.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį