Multiroom

400 serija

Jei ieškote tobulumo - 400 serija kaip tik Jums. Šios serijos produktus galite įsigyti kaip komplektą arba atskiromis dalimis.

Ši serija buvo kuriama atsižvelgiant į klientą ir jo poreikius. Sukūrėme keletą sąsajų, kad galėtumėte jas integruoti su Jūsų automatizuotomis namų sistemomis, domofonais ar asmeniniu kompiuteriu, taip pat įdiegėme lengvai programuojamą meniu, kurį paprasta naudoti.

400-oji serija gali Jums pasiūlyti daugiau nei galite įsivaizduoti. Klausykitės savo mėgstamos muzikos iš kur tik norite - virtuvėje leiskite muziką iš savojo mp3 grotuvo, vonioje klausykitės megstamo radijo , svetainėje leiskite garsą iš televizoriaus.

Funkcijos

Atsisakykite netvarkos

Su valdikliais ir kolonėlėmis įtaisytomis sienose bei lubose, Jūsų namai taps laisvi nuo begalės laidų , didelių ir daug vietos užimančių kolonėlių.

Iki 6 audio įvesties kanalų

400-oji serija palaiko iki 6 audio kanalų (5 iš Jūsų garso įrangos, palydovinio imtuvo ir t.t. ir 1 FM kanalą iš centrinio įtaiso)

FM radijas kiekviename kambaryje

Kiekvienoje 400-osios serijos valdiklyje yra integruotas FM radijo imtuvas, žadintuvas kuris leis kiekvieną rytą atsibusti su savo mėgstama radijo programa.

Domofonas

Kiekviename valdiklyje yra integruotas mikrofonas, kurio dėka galima kalbėti per visą namą ar tiesiog bendrauti su kitame kambaryje esančiu žmogumi, netrukdant likusiuose kambariuose esantiems žmonėms.

Mobili auklė

Mobili auklė Jums leis atsipalaiduoti - jos pagalba galėsite pasiklausyti kaip kitame kambaryje miega Jūsų kūdikis. Ši funkcija taip pat naudinga rūpinantis senyvo amžiaus žmonėmis.

iPod įvestis

Valdiklyje yra integruota jungtis, prie kurios galėsite prijungti bet kokį įrenginį su audio išvestimi ir kambaryje klausytis mėgstamos muzikos.

Tiek, kiek norite kambarių

Standartinės, kitų gamintojų siūlomos, multi-room sistemos palaiko iki 4, 6, 8 zonų. Visos EISSOUND multi-room sistemos palaiko iki 50 skirtingų zonų.

Multiroom

100 serija

Įdiekite savo šviesos jungiklį ir pasirinkite 100-osios serijos garso valdymo įrenginį elegantiškam atitikmeniui. Atraskite, kokias geras idėjas mes galime patiekti į Jūsų pasaulį. Jeigu pageidaujate, Jūs taip pat galite įdiegti jį savarankiškai. Mes sukūrėme viską taip paprastai, jog kiekvienas elektrikas gali atlikti šias užduotis.

Daugiafunkcianinė sistema, kuri gali būti praplėsta iki 120 zonų, yra įdiegiama į namus, pastatus, mokyklas, barus, restoranus ir prekybos centrus, suteikiant Jums laisvę mėgautis muzika visur. Taip pat, mes siūlome integruotą domofono sistemą, tiesiog geresnėm sąlygom sudaryti.

Fone grojanti muzika leidžia mums pasijausti artimesniems, namams jaukesniems, viešbučio kambariams patogesniems, o biurui suteikia jaukią atmosferą.

Funkcijos

Iki 4 audio šaltinių

100-oji serija gali palaikyti 1, 2 ar 4 audio šaltinius – kartu su integruota FM radija. Prijunkite savo CD grotuvą, DAB radiją, DVD grotuvą ir satelito imtuvą. Tuomet pasirinkite ką norite klausyti visiškai nepriklausomai nuo kitų kambarių. Maksimalus palaikomų kambarių skaičius - 120.

Jūsų muzika

Visi įrenginiai turi garso įvestis, kad galima būtų pajugti CD/DVD/MP3 grotuvą. Paprasčiausiai prijunkite savo įrenginį prie valdiklio ir klausykitės muzikos per Jūsų kambaryje esančias kolonėles.

Skambinimas

100-oje serijoje naudojama skambinimo sistema padaro skambinimą iš ties lengvu. Tiesiog paspauskite mygtuką ir šnekėkite į mažą mikrofoną. Jūs būsite girdimas visuose arba tik pasirinktuose kambariuose.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį