Emitlight infraraudonųjų spindulių prožektoriai

Emitlight aukštos kokybės infraraudonųjų šviesos spindulių ir baltos šviesos apšvietimo sprendimai pasižymi vienomis geriausių savybių savo klasėje, ilgaamžiškumu bei reikalauja itin mažai priežiūros.
Visi Emitlight produktai tikrinami kiekviename gamybos etape taip užtikrinant gaminių patikimumą.

Emitlight prožektoriai gali būti naudojami su dauguma vaizdo stebėjimo kamerų, kad apšviestų tamsias, sunkiai matomas vietas ir padidintų saugumo lygį.  Prožektorius įjungia ir išjungia įmontuotas šviesos jutiklis (pvz.: įsijungia naktį arba esant prastam matomumui, o išsijungia dieną).

Emitlight prožektoriai tinka :

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti autoceļiem un stāvvietām

Keliuose ir automobilių stovėjimo aikštelėse

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti viesnīcām

Viešbučiuose

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti birojiem

Biuruose

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti veikaliem

Prekybos centruose

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti rūpnīcām un noliktavām

Gamyklose ir sandėliuose

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti slimnīcām

Ligoninėse

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti robežu kontrolei

Muitinėse

LED āra prožektori ar sensoru būs piemēroti DUS un termināļiem

Degalinėse

Emitlight apšvietimo privalumai pramonei:

        Aukšta kokybė

            Emitlight    pro žektoriuose naudojami aukščiausios kokybės Osram LED‘ai, kurie sukuria didžiausią galimą šviesos srautą pagal sunaudotos energijos kiekį.

   Unikalus dizainas

      Emitlight prožektoriai išsiskiria savo dizaino bei efektyvios aušinimo sistemos kombinacija. Tai užtikrina stabilumą bei tvirtumą. Specialiai sukurtas korpusas užtikrina produkto ilgaamžiškumą.

 Paprasta naudoti

Emitlight prožektoriai turi tik būtiniausias funkcijas, o jų naudojimas nėra sudėtingas.

     Prisitaikymas

   Emitlight prožektoriai turi specialius lęšius, nukreipiančius šviesos spindulius reikiama kryptimi. Pasirinkus reikiamą apšvietimą, yra galimybė tam tikroje vietoje padidinti jo intensyvumą.

   Tikslumas

   Emitlight prožektorių priekinio stiklo elementas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, praleidžiančios iki 96% šviesos.

Inovatyvi technologija

Emitlight prožektoriuose naudojama „3M VHB™“ technologija užtikrinanti įrenginio sandarumą. Tai  neleidžia drėgmei patekti į produkto vidų. Speciali Goretex™ membrana apsaugo įrenginį nuo slėgio skirtumų, neleidžia deformuotis ir užtikrina ilgalaikį korpuso sandarumą.

Emitlight industriālajam apgaismojumam piemīt augstākā kvalitāte
Emitlight industriālajam apgaismojumam veidots ar inovatīvām tehnoloģijām
Emitlight industriālajam apgaismojumam piemīt unikāls dizains

Infraraudonųjų spindulių prožektoriai

Nematomi dėl matomos priežasties

Inovatyvūs Emitlight infraraudonųjų šviesos spindulių prožektoriai, kurie gali būti naudojami su įvairiomis vaizdo stebėjimo kameromis bei pritaikomi jų matymo kampui. Prožektoriai pagerina kamerų fiksuojamą vaizdo kokybę tamsiu paros metu bei esant prastoms oro sąlygoms, apšviesdami stebimą objektą žmogaus akiai nematomais, bet kameros fiksuojamais IR spinduliais. 

 Emitlight infraraudonųjų spindulių prožektorius automatiškai įsijungs naktį raba esant blogoms oro sąlygoms ir išsijungs dienos metu, dėl jame įdiegto šviesos jutiklio.

Apšviečiamas atstumas gali būti iki 650 metrų, naudojant kiek įmanoma mažiau elektros sąnaudų. 

* Kaina: nuo 259 EUR + PVM


Emitlight infrasarkanie prožektori uzlabo nakts laikā vai sliktos laikapstākļos uzņemto attēlu kvalitāti, izgaismojot cilvēka acij neredzamus, bet kamerai viegli uztveramus starus
Emitlight White Light (WL) LED prožektoru priekšrocība ir augstākās kvalitātes krāsu attēli jebkurā dienas laikā

Baltos šviesos prožektoriai

Apšvieskite tamsą

Emitlight baltos šviesos prožektoriai, panašiai kaip gatvės apšvietimas, sukuria papildomą, matomą šviesą vaizdo stebėjimo sistemoms. Prožektoriai yra naudingi tuo, kad leidžia išgauti realių spalvų vaizdus bet kuriuo paros metu ir gali būti naudojami kaip natūrali apsaugos priemonė- matoma šviesa. Lyginant su gatvių apšvietimu, Emitlight baltos šviesos šviestuvai yra paprastesni, kur kas mažesni ir gali būti nesunkiai sumontuojami greta apsaugos kamerų. 

Taip pat, tai nebrangus būdas sustiprinti matomo apšvietimo sistemą. Galimi įvairūs apšvietimo kampai, kad būtų galima padengti  skirtingą plotą ir atstumus. Be to, jie neleidžia vabzdžiams patekti į kameros stebėjimo lauką ir mesti šešėlį, dėl ko gali įsijungti netikras pavojaus signalas.

Kaina: nuo 259 EUR + PVM


Hibridiniai prožektoriai

Emitlight hibridiniai prožektoriai yra puikus sprendimas jei teritorija stebima vaizdo stebėjimo  kameromis ir joje patruliuoja apsaugos darbuotojai. Šie prožektoriai gali funkcionuoti kaip papildoma  apsaugos priemonė.
Šio tipo prožektoriai buvo pradėti gaminti tam, kad 
kiek įmanoma labiau  būtų sumažintas reikalingos įrangos kiekis, sutrumpėtų montavimo laikas ir sumažėtų sąnaudos. Kiekvienas prožektorius gali būti  pritaikomas pagal  kameros matymo kampą. 

Tai puikus sprendima tiek analoginėms, tiek IP dienos/nakties rėžimu veikiančioms vaizdo stebėjimo kameroms.

* Kaina: nuo 549 EUR + PVM

Hybrid sērijas industriālais apgaismojuma prožektors ir ražots tā, lai iespējami samazinātu nepieciešamo aprīkojuma daudzumu, uzstādīšanas laiku un izmaksas
Emitlight infrasarkanod āra prožektorus iespējams pielāgot kameras pārklājuma leņķim

PoE prožektoriai

Emitlight inovatyvūs infraraudonųjų šviesos spindulių šviestuvai, kurie gali būti naudojami su įvairiomis vaizdo stebėjimo kameromis bei pritaikyti jų matymo kampui. Prožektoriai pagerina kamerų fiksuojamą vaizdo kokybę tamsiu paros metu bei prastomis oro sąlygomis, apšviesdami stebimą objektą žmogaus akiai nematomais, bet kameros fiksuojamais IR spinduliais. 
Emitlight infraraudonųjų šviesos spindulių šviestuvas automatiškai įsijungs naktį arba esant blogoms oro sąlygoms ir išsijungs dienos metu dėl jame įdiegto šviesos jutiklio. 

Kaina: nuo 289 EUR + PVM

Emitlight IR spindulių žiedas

Infraraudonųjų šviesos spindulių žiedas kartu su hemisferinėmis kameromis yra skirtas patalpų apšvietimui biuruose, sandėliuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, kalėjimuose, slaugos namų patalpose, fojė, taip pat tokiose zonose, kur apšvietimas turi padengti 200 kvadratinių metrų plotą. Šis produktas tinka ten, kur nepriimtinas matomas apšvietimas, tačiau reikalinga nematoma apšvietimo sistema apsaugos kameroms. 

Ypatingos konstrukcijos infraraudonųjų šviesos spindulių žiedas turi būti montuojamas tiesiai į stebimos zonos lubų centrą. Infraraudonųjų šviesos spindulių žiedas yra puikus sprendimas kai norima stebėti vaizdą  360°.

*  Kaina: nuo 149 EUR + PVM

IR Ring ir ideāls risinājums 360° skata nodrošināšanai

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Tai IR/WL prožektoriai suteikiantys visus pagrindinius tehnologijos privalumus: ilgaamžiškumą, energijos vartojimo efektyvumą, minimalias priežiūros reikmes, galimybę veikti ekstremaliomis sąlygomis. 

Infraraudonųjų spindulių prožektoriai yra prietaisai, skleidžiantys infraraudonųjų spindulių spektrą. Pagrindinis IR prožektoriaus privalumas yra tas, kad jis suteikia naktinį matymą be žmosgaus akiai matomos šviesos spindulio.

Emitlight prožektoriai yra naudojami kaip pramoninis apšvietimas. Dažniausiai šviestuvai naudojami apsaugos ir CCTV sistemose.

Altas IT siūlo Emitlight pramoninį apšvietimą. Dėl unikalios technologijos ir auksčiausios kokybės, Emitlight įgijo patikimą vardą rinkoje. Prožektoriai pagaminti Lietuvoje.

Taip, Emitlight prožektoriai aprūpinti ne tik įvairiais davikliais, bet ir tokiomis funkcijomis kaip: reguliuojami lęšiai, infraraudonųjų spindulių šviesa, balta šviesa, 86000 val. veikimo trukmė, duomenų ryšio valdymas, aukšta drėgmės ir dulkių atsparumo klasė, aliuminio korpusas. 

Turite klausimų? Susisiekite su mumis?


Siųsdamas šią formą sutinku pateikti savo asmens duomenis (vardą, pavardę, el. paštą, tel. numerį) palaugos teikėjui - Altas IT.  
Sutinku, kad Altas IT, UAB informuotų mane apie produktus, pasiūlymus ir naujienas.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį