Hanwha Vision vaizdo stebėjimo sprendimai

Platus vaizdo stebėjimo sprendimų asortimentas apimantis IP kameras iki 8K raiškos, vaizdo valdymo sistemą, vaizdo ir garso analizę. Tai visame pasaulyje naudojami išmanieji vaizdo stebėjimo sprendimai siekiant užtikrinti žmonių, turto ir duomenų saugumą įvairiose pramonės šakose, įskaitant mažmeninę prekybą, gamybą, transportą, švietimą, bankininkystę, sveikatos priežiūrą, viešbučius, oro uostus ir kt.

Susiekite su mumis

 

Hanwha Vision yra vienas iš pirmaujančių saugumo pramonės gamintojų ir stabiliai auga daugiau nei 40 metų. Hanwha Vision priklauso Hanwha grupei, vienam didžiausių Pietų Korėjos konglomeratų, kuri įtraukta į Fortune Global 500     sąrašą. Daugiau nei 60 metų veikianti Hanwha grupė įgijo daug patirties ir giliai išmano rinką, gamina aukščiausios kokybės standartus atitinkančius gaminius.

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

Pagaminta siekiant užtikrinti kokybę ir patikimumą

Gamybos procesai užtikrina griežtą kokybės kontrolę bei apsaugo nuo neteisėtos prieigos prie įrenginių. Hanwha Vision atitinka NDAA visose produktų linijose ir turi platų produkcijos asortimentą. Kiekviena gamykla yra sertifikuota pagal ISO 9001 projektavimo, kūrimo ir gamybos srityse, laikosi testavimo procedūrų. Visi gaminiai gaminami Korėjos ir Vietnamo gamyklose.

Hanwha misija:

„Kurti pažangiausius sprendimus žmonių, nuosavybės ir duomenų apsaugai, kartu užtikrinti išskirtinę klientų patirtį suteikiant neprilygstamą aptarnavimą, nuolatines technines naujoves ir atitinkant aukščiausius integralumo standartus”

Vaizdo stebėjimo kamerų kategorijos:

Kokiose pramonės šakose jau naudojami Hanwha sprendimai?

Mažmeninė prekyba

Išmanieji Hanwha Vision CCTV sprendimai sujungia didelio našumo kameras ir duomenų analizės algoritmus, kad palengvintų kasdienį mažmenininkų gyvenimą, vaizdo įrašus paverstų naudinga informacija, saugumu, apsauga ir intelektu. 

Pramonė

Patenkina unikalius poreikius, siūlydami specialiai sukurtus IP kamerų sprendimus, tinkamus pavojingai aplinkai. Tai pasiekiama derinant patentuotas technologijas, kurios apima specializuotas atviros platformos kameras su galimybėmis sujungti jas su trečiųjų šalių programine įranga, įskaitant nelicencijuojamą pažangią vaizdo ir garso analizę.

Sveikatos apsauga

Išmaniosios vaizdo analizės funkcionalumas padeda užtikrinti darbuotojų ir lankytojų saugumą. Įrenginiai yra apsaugoti nuo kibernetinio saugumo grėsmių, kad padėtų apsaugoti pacientų privatumą ir duomenis, be to, jų funkcijos integruotos populiariausiose vaizdo valdymo programose.

Bankininkystė ir finansų sektorius

Išsamūs vaizdo stebėjimo sprendimai sujungia puikią kamerų kokybę ir našumą su išmaniąja vaizdo ir garso analize, padedančia užtikrinti klientų ir darbuotojų saugumą, vaizdo stebėjimą paverčiant praktišku.

Įkalinimo įstaigos

Hanwha sprendžia unikalius iššūkius, su kuriais susiduria pataisos įstaigos, siūlydami aukštos kokybės, visapusiškus stebėjimo sprendimus. Apima naujoviškus ir patikimus įvairių modelių įrenginius, intelektualią vaizdo ir garso analizę bei patogią vaizdo valdymo sistemą su galimybe integruoti su populiariomis trečiųjų šalių programomis.

Švietimo įstaigos

Naudojamos kokybiškos ir pažangios technologijos su dirbtinio intelekto algoritmais padidina stebėjimo kokybę ir efektyvumą, kamerų konstukcijos ypatybės užtikrina įrenginių modernizavimo galimybes, ekonomiškai efektyvios kelių objektyvų kameros gali sumažinti projektui reikalingų kamerų kiekį.

Naudojamos technologijos

“Hanwha Vision” labai didžiuojasi savo gebėjimu kurti pažangias technologijas, kurios sprendimams suteikia pridėtinę vertę ir užtikrina patikimą, ilgalaikį veikimą net atšiaurioje aplinkoje.

Aiškesni, ryškesni ir spalvingesni vaizdai net esant silpnam apšvietimui

Aukštos kokybės vaizdų generavimas esant silpnam apšvietimui yra esminis vaizdo kamerų elementas, o triukšmo mažinimo technologija ypač svarbi IP kameroms, siekiant optimizuoti duomenų perdavimą ir saugojimą. Esant silpnam apšvietimui, kai šviesos kiekis yra nepakankamas, didėja triukšmo lygis, kuris sumažina vaizdo skiriamąją gebą ir padidina duomenų dydį. Naudodama SSNR (Smart Super Noise Reduction), Hanwha Vision unikali silpno apšvietimo vaizdo apdorojimo technologija užtikrina aiškius spalvotus vaizdus tamsioje aplinkoje, esant ribotam apšvietimui, efektyviai sumažindama triukšmą ir sumažindama judančio objekto suliejimo efektą. Tai taip pat žymiai sumažina vaizdo duomenų dydį, užtikrinant efektyvų saugojimą ir perdavimą tinklu.

Šiluminės ir radiometrinės kameros

Hanwha Vision šiluminės ir radiometrinės kameros identifikuoja objektus 3157 m. bet kokiu oru, o temperatūros pokyčių analizė gali būti naudojama grėsmių aptikimui, gerinant darbuotojų saugą, įspėjant apie galimus pavojus pramoniniuose objektuose.

Išmanios vaizdo ir garso technologijos

Poveikio nustatymas

Naudodamo integruoti giroskopiniai jutikliai, Wisenet kameros įrenginiai gali aptikti vandalizmo atvejus kameros atžvilgiu, suaktyvintų aliarmą ar kitą atsaką.

Automatinis objekto sekimas naudojant AI

PTZ kameros, turinčios automatinį sekimą, naudoja mokymosi algoritmus, kad automatiškai ar pagal vartojo pasirinkimą būtų atliekamas žmonių, transporto priemonės sekimas, kameros matymo lauke.

Garso įrašų transliavimas

Šis funkcionalumas leidžia sistemai transliuoti garso įrašus aptikus vartotojo iš anksto nustatytus įvykius.

Wisenet atvira platforma

Hanwha Vision atviros platformos politika leidžia kameroms išplėsti savo pagrindines funkcijas ir suteikti papildomų galimybių, kad atitiktų Jūsų unikalius poreikius.

Verslo analitika – daugiau naudos, mažiau investicijų

Kiekviena kamera, turinti nelicencijuotą integruotą verslo analizės modulį yra stebėjimo ir verslo informacijos rinkimo įrenginys, kuris fiksuoja lankytojų srautus ir analizuoja judėjimą Jūsų erdvėje.

  • Skaičiavimas: pateikia statistinę informaciją apie asmenų kiekį atvykstančių į iš anksto nustatytas zonas arba iš jų išvykstančių.

  • Eilių valdymas: palengvina klientų aptarnavimą, įspėdamas darbuotojus, kai klientai laukia ilgiau nei numatyta.

  • Judėjimo pasiskirstymo analizė: apskaičiuoja srautus pagal lankytojų kiekį ir buvimo trukmę.

Kibernetinis saugumas

Hanwha Vision rūpinimasis kibernetiniu saugumu prasideda gaminio kūrimo etape ir tęsiasi dar ilgai po to, kai baigiasi produkto gamyba. Pritaikytos naujoviškos technologijos ir geriausių kibernetinio saugumo užtikrinimo praktikų naudojimas lemia, kad Hanwha Vision įrenginiai atitinka aukščiausią įmanomą saugumo lygį.

Hanwha Vision saugos politika:

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

Tvarios ateities kūrimas

Hanwha Vision skiria daug dėmesio, kad produktų gamybos procesas į aplinką išskirtų kuo mažiau anglies dioksido, naudoja bešvines litavimo technologijas, mažina energijos sunaudojimą, produktai yra perdirbami.

Griežti gamybos aplinkosaugos standartai apima ekologiškus pirkimus - įsipareigojimą užtikrinti, kad įsigyjami žaliavos ir komponentai būtų kuo draugiškesni aplinkai. Nuolat analizuojami ir šalinami energijos vartojimo efektyvumo trūkumai. Ekologiški produktai atpžįstami iš specialaus „draugiškas aplinkai“ ženklinimo.


Odoo • Tekstas ir paveikslėlis
Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

Aplinkos apsaugos reikalavimų laikymasis

Hanwha Vision visiškai atitinka visus tarptautinius produkcijos gamybos ir pakavimo aplinkosaugos standartus ir reglamentus įskaitant:

– Europos Sąjungos cheminių medžiagų registravimo, vertinimo, autorizacijos ir apribojimo iniciatyva (REACH). Skatinami alternatyvūs pavojingų medžiagų vertinimo metodai.

– Europos Sąjungos teisės aktai, reglamentuojantys tam tikrų pavojingų medžiagų naudojimą elektros ir elektroniniuose gaminiuose, kuriems taikomos RoHS atitikties priemonės.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį