Irisity šiuolaikinė vaizdo įrašų sistema

Įmonė jau daugiau nei penkiolika metų kuria vaizdo analitiką, kuria šiuo metu naudojasi daugiau nei šimtas pasaulinių kompanijų. Iki šiol bendrovės sukurtais tikslais ir "Irisity" patentuotais algoritmais apdorota informacija yra milžiniška. 

Kaip veikia Irisity?  

Vaizdo analitika - AL signalizacijos filtravimas - Integruoti saugumo sprendimai - SOC optimizavimas.

Naudodama dirbtinį intelektą ir savarankiško mokymosi algoritmus, Irisity atnaujina esamas ar naujas stebėjimo kameras iš pasyviųjų į proaktyvius signalizacijos įrenginius. Kiekvienas vaizdo sklaidos kanalo kadras yra labai tiksliai išanalizuotas, siekiant nustatyti neteisėtą veiklą konkrečiose srityse.

 
 

Pažangiausia vaizdo analizės programinė įranga:

Aukštos kokybės vaizdo analizė su vaizdu realiuoju laiku

Greitai ir lengvai naudojama sistema, kurią galima keisti

Užbaikite prisijungimą prie naujos/esamos sistemos

Lengva integracija su VMS ir signalizacijos apdorojimo sistemomis

Naudinga informacija ir ataskaitos apie esamą objektą

Irisity's IRIS™ analizė taikoma įvairiems saugos scenarijams ir gali būti greitai įdiegta bet kurioje esamoje kamerų infrastruktūroje, siekiant maksimaliai padidinti jų efektyvumą. Pagrindinė vaizdo stebėjimo problema yra duomenų perteklius - IRIS™ analizuoja ir filtruoja vaizdo duomenis ir siunčia pavojaus signalus tik aptikus pažeidimą. Dėl to tūkstančiai valandų vaizdo medžiagos sutrumpėja iki vienos minutės, o tai labai pagerina stebėjimo operacijų efektyvumą ir darbo aplinką. 

Nereikia ilgalaikių sutarčių ar brangių investicijų aparatinei įrangai, nes "Irisity" parduoda saugumą kaip paslaugą. Tai reiškia, kad mokate tik už licencijas, kurias naudojate kiekvieną mėnesį. Nėra įsipareigojimo laikotarpio ar paslėptų išlaidų, nereikalauja didelių investicijų. Naudodami IRIS™ Jums nereikia pirkti naujos aparatinės įrangos, visada yra atnaujinimai ir jei reikia, galite padidinti arba sumažinti mastelį. Mažiau rizikos, daugiau naudos. 

Įsibrovimo aptikimas


Darbo valandų kontrolė

Smurtinis elgesys

Liepsnos aptikimas

Kritimo aptikimas

Geležinkelio pervažų stebėjimas

Apleistas objektas


Privatumo užtikrinimas

Signalizacijos aptikimas

Odoo • Text and Image

Kodėl AL vaizdo analizė?

Galima sakyti, kad IRIS™ įdiegimas yra tarsi veiksmingiausio darbuotojo samdymas. Sistema analizuoja kiekvieną kameros vaizdą su 100% fokusavimu ieškodama įsibrovėlių, gaisrų, įtartinų objektų, smurto ir kritimų. Jis niekada nepraranda dėmesio ir nepavargsta.  Dirbtinis intelektas neturi pirmenybių, jis nepriima sprendimų pagal lytį, aprangą ar kitą asmeninę nuomonę. Taigi kiekvienas vaizdo medžiagos kadras yra išanalizuotas didžiausiu tikslumu. IRIS™ atlieka objektų klasifikaciją ir analizę, kad nustatytų, ar judėjimas susijęs pavyzdžiui su asmeniu ar gyvūnu. Kai kas nors nutinka, siunčiamas pavojaus signalas, užtikrinantis neatidėliotinus veiksmus, pavyzdžiui, įjungti sireną, įjungti prožektorių, pranešti apsaugai ar iškviesti policiją. 

Irisity IRIS™  analizė gali aptikti žmogaus akiai nematomus įsibrovimus. Be to, šis prendimas nesukelia klaidingų pavojaus signalų dėl gyvūnų ar oro salygų. Stebėjimas vyksta 24/7, o sprendimas veikia nepriekaištingai net ir labai dideliu atstumu. Taip pat gerai veikia esant blogam orui ir silpnam apšvietimui. Norint naudoti šį sprendimą kasdien, Jums nereikia pačios pažangiausios įrangos, jis greitai ir lengvai suprantamas, lengvai montuojamas ir pradeda veikti iš kart. 

Kam skirti Irisity sprendimai?

Pagalbos centrams

Geležinkeliui ir transportui

Statybai

Švietimui ir visuomenei

Energetikai ir infrastruktūrai

Industrijai

Žemdirbystei

Individualiems sprendimams

Sprendimas signalizacijos centrams - pagerintas apsaugos efektyvumas

Patobulintos saugos operacijos naudojant realaus laiko analizę, kurią palaiko dirbtinis intelektas.

Tradicinės kamerų sistemos dažnai generuoja daugybę klaidingų aliarmų. Oras, vėjas ir besikeičiantis apšvietimas apsunkina galimybę  atskirti kameros vaizdą. Saugumo pažeidimus labai lengva nepastebėti dėl žmogiškojo faktoriaus, tačiau vaizdo stebėjimas nebūtinai turi priklausyti nuo žmogaus. Naudodami Irisity dirbtinio intelekto sprendimus, galite stebėti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 360 dienų per metus.

 
 
Odoo • Image and Text

Padidinkite objektų skaičių ir sumažinkite priklausomybę nuo operatoriaus

IRIS™  generuoja automatinius įspėjimus apie saugumo pažeidimus nuotoliniu būdu, kai tik aptinkamas žmogus. Tai leidžia operatoriams sutelkti dėmesį į realias gėsmes. Peržiūrėję pažeidimo vaizdo įrašą, saugos specialistai gali nuspręsti, kaip geriausiai elgtis. IRIS™ leidžia žymiai padidinti efektyvumą - ji suteikia prijungtą vaizdo stebėjimo sistemą įvairiose patalpose, kurias stebi mažesnis aptarnaujančio personalo skaičius. 

Sumažinkite klaidingų pavojaus signalų skaičių iki 95%

Optimizuokite veiklos ir darbo vietos efektyvumą

Integruokite su visomis pagrindinėmis CCTV sistemomis

Decentralizuota architektūra,  kuri puikiai tinka objektų stebėjimui

Irisity sprendimas nuotoliniam saugumui ir centralizuotam stebėjimui

Programinė įranga idealiai tinka patalpų stebėjimui. Ji lengvai integruojama su keliomis trečiųjų šalių VMS ir centrinio valdymo sistemomis ir yra nepriklausomas nuo kamerų. IRIS™, turinti daugiau nei 15 metų patirtį pramonėje, tūkstančius prijungtų kamerų ir milijonus mašininio mokymosi įrašų, yra tiksliausias problemų ieškiklis stebėjimo pramonėje.

Odoo • Text and Image

Geležinkelio ir viešojo transporto apsaugos sprendimas

 
 

Kelių, geležinkelių ir oro uostų apsauga naujausiomis dirbtinio intelekto technologijomis

Padidinkite savo situacijos suvokimą, kad pagerintumėte saugumą! Aptikti kelių eismo taisyklių pažeidimus, taip pat gauti momentinius pranešimus apie pažeidimus geležinkelyje. IRIS™ siūlo platų saugos programų spektrą - nuo neprižiūrimų patalpų, netinkamo asmeninio elgesio, nekontroliuojamo žinių srauto, gaisro, užblokuotų avarinių išėjimų aptikimo iki eismo spūsčių, sustojusių transporto priemonių ir kelių valdymo statistikos.

... su labai specializuotais sprendimais geležinkelio ir traukinių stotims.

Irisity programinė įranga yra specialiai sukurta sudėtingai stočių aplinkai, siekiant išgelbėti gyvybes ir užkirsti kelią bandymams nusižudyti. IRIS™ realiu laiku siunčia pranešimus apie draudžiamųjų zonų pažeidimus, ilgą būvimą peronuose ir netinkamą keleivių elgesį, neskambindama pavojaus signalais, tačiau atkreipdama operatorių dėmesį į perone įvažiuojant ar išvažiuojant traukiniams. 

Odoo • Text and Image

Saugumo grėsmių aptikimas su pranešimais realiuoju laiku

Reguliarus veiklos srauto palaikymas, gerinant organizacijos saugumo lygį

Gaukite statistiką, kad pagerintumėte veiklos efektyvumą

Ištirkite saugumo pažeidimus, atlikdami teismo ekspertizę

Sprendimas statyboms - tiksliausias objekto stebėjimas

Odoo • Image and Text

Pagerina statybvietės saugą, taupo išlaidas ir užtikrina lengvą montavimą

IRIS™ vaizdo analizė sukurta siekiant išspręsti visas dažniausiai pasitaikančias saugumo problemas statybvietėse. Tuo pačiu sumažinant išlaidas ir lengvai įdiegiant bet kokią esamą saugos infrastruktūrą.

Sistema yra suderinama su daugumos prekių ženklų ir tipų kameromis ir užtikrina didelio tikslumo nelegalios veiklos aptikimą atšiausriausioje lauko aplinkoje, išvengiant prastovų ir didelių saugumo incidentų išlaidų. 

Vaizdo stebėjimo optimizavimas

Irisity analitinė programinė įranga gali pagerinti statybų aikštelių ir pastatų infrastruktūros stebėjimą mažesnėmis sąnaudomis. IRIS™ programinė įranga veikia su naujais arba esamais fotoaparatų įrenginiais ir netgi gali būti įdiegta ant laikinų kamerų stiebų. Sistema automatiškai stebi teritoriją ir aptinka nepageidaujamą veiklą sudėtingiausiomis oro ir apšvietimo sąlygomis.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Didelio tikslumo stebėjimas, užtikrinantis žmonių ir turto saugumą

- Imkitės veiksmų realiuoju laiku, jei pažeidžiami limitai;

- Veiksmų aptikimas suteikia išankstinius įspėjimus išoriniu perimetru;

- Veiksmo spindulio funkcija sumažina reikalingų kamerų skaičių;

- IRIS™ automatiškai prisitaiko prie nuolat kintančių statybviečių charakteristikų.


Sprendimas švietimo įstaigoms, užtikrinantis saugumą

Užkirsti kelią įsilaužimams, vandalizmui ir nelaimingiems atsitikimams

Įsivaizduokite, kad žinote, kas vyksta mokyklos kieme 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Galite išvengti vandalizmo ir muštynių, kol jie neįvyks, ir galėsite aktyviai dirbti. Naudodami išmaniąją Irisity sistemą ir pažangią AL technologiją, galite laiku žinoti, kas vyksta, ir tiksliai momentą, kada tai įvyksta. Irisity IRIS™ yra visapusiškas saugumo sprendimas, siunčiantis įspėjimus realiuoju laiku ir etiškai garantuojantis saugesnes viešąsias vietas. 

 
 
Odoo • Image and Text

... saugant asmens tapatybę.

Irisity sprendimai yra specialiai sukurti patalpų ir lauko aplinkai mokyklose ir viešose vietose su visomis specifinėmis problemomis ir reikalavimais. Bendrovė stengiasi sukurti aplinką, kurioje išdaužyti langai, ir grafiti būtų praeitis. 

Vaizdo stebėjimo pagalba yra apsaugoma mokyklos teritorijoje gyvenančių asmenų neliečiamybė ir galima stebėti be sudėtingų taisyklių/leidimų. 

Saugi aplinka su išmania stebėjimo kamera

Skirtingai nuo standartinių stebėjimo sistemų, kurios siunčia pavojaus signalą, kai tik kas nors nutinka rajone, Irisity sprendimas orientuojasi į judėjimo modelius ir siunčia įspėjimus tik tada, kai atsiranda nepageidaujamas elgesys. Sistema gali atskirti žmones, gyvūnus ir objektus ir gali būti lengvai suskirstyta į zonas skirtingiems tikslams. Pavyzdžiui slankiojimo pavojaus signalai gali suveikti, kai žmonės susirenka ir ilgą laiką būna tam tikroje vietoje, nereaguodami į tiesiog pro šalį einančius žmones.

Odoo • Text and Image

Automatinis aptikimas ir signalai realiuoju laiku, kai kas nors nutinka

Pagerina visuomenės saugumą ir sumažina bendras išlaidas

Greitas ir paprastas įdiegimas į bet kurį esamą stebėjimo strendimą

Išbandyta ir rekomenduojama viso pasaulio mokyklose ir savivaldybėse

Sprendimas energetikai, teikiantis kritinę infrastruktūrą

Odoo • Image and Text

Užkirsti kelią vandalizmui ir kritinės infratruktūros atakoms

Elektrinių, tiltų, saulės ir vėjo jėgainių, vamzdynų ir valstybių sienų apsauga ne visada yra lengva užduotis. Sudėtinga išorinė aplinka, atokios vietovės, laukinė gamta ir gamtos trikdžiai kelia daug iššūkių. Ypatingos svarbos infrastruktūros objektai taip pat susiduria su galimu tyčiniu pažeidimu, todėl saugumas tampa dar svarbesnis. Šios patalpos dažnai yra pavojingos pašaliniams lankytojams, todėl žmonių ir turto apsauga yra labai svarbi.

...aptikti nepageidaujamus lankytojus išties dideliais atstumais. 

IRIS™ sukurta siekiant užtikrinti kuo ilgesnes saugos zonas su minimaliu kamerų skaičiumi. Kameros išdėstytos aukštai, o stulpai yra išdėstyti iki 2 km. atstumu vienas nuo kito, kad būtų galima stebėti didelius atstumus. Sistema suderinama su dauguma kamerų ir užtikrina didelio tikslumo nelegalios veiklos aptikimą. 

Odoo • Text and Image

Veikia esant blogam orui ir silpnam apšvietimui

Sumažinkite vaizdo įrašų srautą iki 99% naudodami aliarmą

Tikslus tikrai dideliais atstumais iki - 1 km.

Sumažina klaidingų pavojaus signalų kiekį apie gyvūnus ar aplinkos sąlygas

Sprendimas pramonei

Labai tikslus pramonės objektų stebėjimas

IRIS™ vaizdo analizė sukurta siekiant išspręsti tokius iššūkius, kaip pramoninių objektų stebėjimas nepalankiomis oro sąlygomis, tuo pačiu sutaupant sąnaudas ir lengvai įdiegiant bet kokią esamą saugumo infrastruktūrą. IRIS™ sistema yra suderinama su dauguma kamerų ir užtikrina didelio tikslumo nelegalios veiklos aptikimą sudėtingiausiomis išorinės aplinkos sąlygomis, užtikrindama žmonių irr turto saugumą pramoniniuose objektuose.

Odoo • Text and Image
 
 

Saugoti turtą ir užtikrinti saugią verslo veiklą

Galėsite greitai ir automatiškai aptikti nelaimingus atsitikimus, įsibrovimus ir žmonių veiklą draudžiamose zonose, taip pat smurtines grėsmes ir gaisrus.

- Efektyviai panaudoti žmogiškuosius išteklius, padėdami juos tinkamoje vietoje;

- Neaktyvumo aptikimas iš anksto įspėja ir sumažina vandalizmo skaičių;

- Liepsnos aptikimas realiuoju laiku įspėja apie gaisrus ir padegimus;

- Sumažėjusi darbuotojų ir pašalinių asmenų nelaimingų atsitikimų ir sužalojimų rizika.

Sprendimas ūkininkavimui, didžiulių plotų stebėjimui

Didelio tikslumo stebėjimas žemės ūkyje  ir miškininkystėje

Stebėkite lauko perimetrą ir aikšteles visą parą be rankinio stebėjimo vietoje. Sistema aptinka grėsmes ir realiuoju laiku siunčia įspėjimus, kad greitai išspręstų šias problemas, naudojant bet kokią kamerą (net ir dideliais atstumais) ir esant ribotam interneto ryšiui. Remiantis 15 metų dirbtinio intelekto mokymais ir plėtra, IRIS™ analitika tiksliai nustato neteisėtą veiklą ir sumažina klaidingų pavojaus signalų skaičių.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Žmonių, gyvūnų ir turto apsauga, siekiant užtikrinti saugų verslą

Galėsite greitai ir automatiškai aptikti nelaimingus atsitikimus, įsibrovimus ir žmonių veiklą draudžiamose zonose, taip pat smurto ir gaisrų grėsmes. Visa tai - naudojant esamą kamerų ir signalizacijos centrų infrastruktūrą.

Odoo • Image and Text

Reagavimas realiuoju laiku į įtartiną veiklą, pvz., neteisėtą įsibrovimą.

- Diapazono funkcija arba veiklos aptikimas iš didelio atstumo sumažina reikalingų kamerų skaičių;

- Liepsnos aptikimas realiu laiku, įspėja apie gaisrus ir padegimus;

- Padidėjęs žmonių saugumas, sumažinta turtinė žala.

Individualūs Irisity sprendimai

Padidinkite savo organizacijos/verslo saugumo lygį naudodami pritaikytus sprendimus! Irisity kuria pagal kiekvieno kliento poreikius pritaikytus saugumo algoritmus, taip pat konkrečius sprendimus skirtingoms pramonės šakoms.

Šiuo metu įmonė kryptingai dirba kurdama pažangią kompiuterinio regėjimo programinę įrangą: Irisity daugiausia dėmesio skiria išmaniąjai programinei įrangai, kuri gali interpretuoti aplink mus esančius vaizdus ir vaizdo įrašus. Irisity mato šių dienų naujų technologijų teikiamas galimybes ir rizikas, todėl įmonė įsipareigojusi etiškai ir atsakingai įgyvendinti numatytus projektus. 

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį