Slim Sensor arba išmanus slaugos asistentas

Automatinė analizės ir informavimo sistema skirta padidinti priežiūros/slaugos kokybę ir efektyvumą.

Sprendimas sveikatos priežiūrai ir medicinai

Didėjantis vyresnio amžiaus žmonių skaičius ir vis didesnis dėmesys sveikatos sektoriui kelia naujus reikalavimus sveikatos priežiūros sistemai ir medicinai. Tai savo ruožtu reikalauja drastiškų sektoriaus veiklos pokyčių. Todėl technologijų įmonės reaguoja į besikeičiančias aplinkybes ir kuria produktus senoms problemoms spręsti.

Slim Sensor yra vienas iš šių sprendimų. Tai automatizuota analizės ir perspėjimo sistema, skirta sveikatos priežiūros ir medicinos kokybei bei efektyvumui gerinti, palengvinanti medicinos personalo darbą slaugant ligonius ligoninėse, sveikatos centruose, slaugos namuose ir reabilitacijos centruose.

 
Slim sensors ir automatizēta analītikas un brīdinājumu sistēma, kas paredzēta veselības aprūpes un medicīnas kvalitātes un efektivitātes paaugstināšanai
Lai atvieglotu medicīnas personāla darbu pacientu aprūpē slimnīcās, veselības centros, pansionātos un rehabilitācijas centros, ir izgudrots Slim Sensors

Kaip tai veikia?

Sistema skirta pacientų kasdienės veiklos nukrypimams aptikti ir veikia pagal sveikatos priežiūros įstaigos reikalavimus. Ji stebi įrengtą patalpą ir įspėja slaugytoją, jei susiklosto situacija, neatitinkanti įprastinės normos, o medicinos personalas gali greitai reaguoti, veikti pagal situaciją.

 

Slim Sensor gali būti prijungtas prie bet kurio įrenginio – prie kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono. Jis taip pat pateikiamas su garsiakalbiu. Jei pacientas kreipiasi pagalbos, jutiklis pasigirsta signalu. Slaugytojas taip pat gali juo pasikalbėti su pacientu, jei reikia.

Slaugytojai neturi matyti pacientų kelis kartus per naktį, kad patikrintų, ar jų būklę. Visą palatą galima stebėti lengviau – kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. Tai reiškia, kad naktinėje pamainoje reikia mažiau globėjų.

Taip pat galima nustatyti pavojaus signalą dėl tam tikro paciento elgesio sutrikimo. Pavyzdžiui, jei vakare šviesos įsijungia nustatytu laiku, tarkime, 22 val. Ir tai tik dalis plačių jutiklio funkcijų. Žemiau rasite visą sąrašą.

Techniniai ir teisiniai aspektai

Ši išmani pacientų priežiūros sistema yra decentralizuota, t. y. ji generuoja aliarmus, neperkeldama vaizdų į serverį ir jų neįrašydama. Taip užtikrinamas asmenų privatumas – jokio vaizdo įrašymo, nepriėjimo prie jautrių duomenų ar darbuotojų atliekamo kopijavimo. „Slim Sensor“ technologija naudojama pacientų saugumui gerinti, o ne jiems stebėti ar kontroliuoti.

Norint užtikrinti dar didesnį privatumą priežiūros metu, jutiklį galima išjungti naudojant tam skirtą programinę įrangą
užtikrinant tiek paciento tiek priežiūros personalo privatumą. Baigus sanitarinę procedūrą ir globėjui išėjus iš kambario, jį galima vėl įjungti.

Kadangi sistema neįrašo, registruoti nereikia!

Pakuotė. ALTAS IT Slim Sensor neturi judančių dalių, todėl jį paprasta ir lengva montuoti bei prižiūrėti. Galima montuoti į pakabinamas lubas arba pritaikyti ir tvirtinti prie betoninių konstrukcijų.

 

Slim Sensor funkcijos:

Integruojama su kitomis ligoninių sistemomis

Nepagrįsti temperatūros pokyčiai ir kt. 

Pagalbos mygtukas

Garso/pagalbos kvietimo fiksavimas

Ilgo, nepaaiškinamo judėjimo kambaryje apikimas


Laiko praleisto už kambario ar tualeto ribų, ribojimas

Įlipimo ir išlipimo iš lovos aptikimas

Šviesos veikimo aptikimas

Dvipusis garso ryšys, pranešimai per gariakalbį

Galimybė stebėti pacientų kraujo spaudimą bei deguonies kiekį kraujyje

Visi montavimo darbai atliekami pagal galiojančius savivaldybių ir Lietuvos valstybės išduotus statybos reglamentus. Prieš pradedant montavimo darbus, su užsakovo atstovais turi būti išsiaiškintos tikslios įrangos vietos ir su užsakovu suderinti techniniai parametrai prieš įrangos užsakymą. Visa įranga turi būti atitinkamai paženklinta.

Įrengiant įrangą vietoje, prie esamos įrangos turi būti prijungtas naujas ryšių tinklas, o tiekėjas turi užtikrinti, kad visos komunikacijos būtų prijungtos prie skirstomosios spintos. Be to, kiekviename aukšte, šalia skirstomojo skydo, turi būti įrengti 12 V nuolatinės srovės maitinimo blokai su UPS baterija. Įrengus ryšių tinklą, tinklo veikimą patikrina Užsakovo atstovas. Užsakovui pateikiamas nutiesto tinklo darbingumo aktas.

Pagrindinis jutiklis užtikrina 360° vizualinį kambario valdymą dienos metu ir visiškoje tamsoje, naudojant 360° IR apšvietimą, taip pat korpuse esantį kontaktinį bloką, per kurį galima prijungti papildomus išorinius kontaktinius blokus išoriniams jutikliams prijungti ir valdyti, langai, durys, signalizacijos mygtukai ir vandens lygio prietaisai. Jutiklis neturi turėti judančių dalių ir turi veikti mažiausiai 80 000 valandų be techninio gedimo (MTBF), pareikalavus turi būti gautas raštiškas įrangos gamintojo patvirtinimas. Jutiklio matricos skiriamoji geba turi būti ne mažesnė kaip 6 Mpix.

Pacientų stebėjimo sistema pagrįsta programinė įranga veikia vietoje įdiegtame ant stovo (serverio stovo montuojamo) vykdymo serveryje. Pavojaus atveju programinė įranga turi turėti galimybę priimti ir perduoti garsinius pranešimus, taip pat gauti vaizdinį signalą iš jutiklio, jei tokia funkcija ir poreikis yra numatytas. Esant vaizdiniam signalui, vienu metu turi būti fiksuojamas ne trumpesnis kaip 10 sekundžių pavojaus momentas ir momentai prieš ir po pavojaus, taip pat pateikiama tiesioginė vaizdinė medžiaga. Bazinė programinė įranga veiks žiniatinklio naršyklės aplinkoje su priedų diegimu, taip pat neprisijungus.

 

Slim Sensor nauda:


Su mažiau darbuotojų galima prižiūrėti daugiau pacientų

Žmogiškųjų išteklių naudojimo optimizavimas

Padidinta reakcija į pavojingas situacijas

Neribotas skaičius aliarmus priimančių įrenginių

Įspėjimų siuntimas darbuotojams

Aukštesnė priežiūros kokybė

Didesnis patenkintų pacientų skaičius

Darbuotojų darbo sąlygų gerinimas

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Automatizuota analizės ir perspėjimo sistema, skirta sveikatos priežiūros ir medicinos kokybei bei efektyvumui gerinti, palengvinanti medicinos personalo darbą slaugant ligonius, sveikatos centrus, slaugos namus ir reabilitacijos centrus.

Sistema skirta pacientų kasdienės veiklos nukrypimams aptikti ir veikia pagal sveikatos priežiūros įstaigos reikalavimus. Ji stebi įrengtą patalpą ir įspėja slaugytoją, jei susiklosto situacija, neatitinkanti įprastinės normos, o medicinos personalas gali greitai reaguoti, veikti pagal situaciją.

 

  • Aptikti nepagrįstus temperatūros pokyčius,

  • Signalo arba pagalbos mygtukas,

  • Garso aptikimas (riksmai, pavojaus situacija),

  • Ilgas, nepaaiškinamas judėjimas,

  • Apriboti laiką, praleistą ne ar užtrukus vonioje,

  • Lovoje/išlipus iš lovos/kritus ant žemės,

  • Apšvietimo aptikimas naktį (įjungtas/išjungtas),

  • Dvipusis garso ryšys, pranešimai per garsiakalbį,

  • Kraujospūdžio ir kraujo deguonies rodikliai,

  • Galima įtraukti su kitomis ligoninių sistemomis.

Slim Sensors galima prijungti prie bet kurio įrenginio – kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono. Taip pat yra garsiakalbis. Jei pacientas kreipiasi pagalbos, jutiklis skleidžia toną. Slaugytojas taip pat gali juo pasikalbėti su pacientu, jei reikia. Slaugytojai neturi matyti pacientų kelis kartus per naktį, kad patikrintų, ar jie gerai. Visą palatą galima stebėti lengviau – kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. Tai reiškia, kad naktinėje pamainoje reikia mažiau globėjų.  

Pavojaus atveju programinė įranga turi suteikti galimybę priimti ir siųsti garsinius pranešimus, taip pat gauti vaizdinį signalą iš jutiklio, jei tokia funkcija ir būtinybė yra numatyta. Esant vaizdiniam signalui, turi būti pateikta ne trumpesnė kaip 10 sekundžių trukmės pavojaus momento ir prieš/po įrašų bei tiesioginė vaizdinė medžiaga.  

  • Daugiau pacientų galima slaugyti su mažiau darbuotojų,

  • Optimizuoti žmogiškųjų išteklių naudojimą,

  • Greitesnis reagavimas į pavojaus situacijas,

  • Neribotas skaičius įrenginių, gaunančių pavojaus signalus,

  • Signalizacijos siuntimas darbuotojams,  

  • Aukštesnė priežiūros kokybė,

  • Didesnis pacientų pasitenkinimas,

  • Pagerintos darbuotojų darbo sąlygos.

Pagrindinis jutiklis užtikrina 360° vizualinį patalpos valdymą dienos metu ir visiškoje tamsoje, naudojant 360° IR apšvietimą, taip pat korpuse esantį kontaktinį įrenginį, per kurį galima prijungti papildomus išorinius kontaktinius įrenginius, prie kurių išoriniai jutikliai, galima prijungti ir valdyti langus, duris, signalizacijos mygtukus ir vandens lygio prietaisus.

 

Turite klausimų? Norite pasiūlymo?


  

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį