Sprendimai Jūsų verslui

Kuriame išmanius sprendimus siekdami didinti įmonių produktyvumą bei ieškome pridėtinės vertės pagal kiekvieno kliento veikloje kylančius iššūkius. 

MOBOTIX termovizoriai kūno temperatūros matavimui

Automatizuotas sprendimas, kuris per atstumą detektuos galimai sergančius darbuotojus ir automatiškai užkirs jiems kelią patekti į patalpas.

KENTIX SmartXcan kūno temperatūros matavimo sprendimas

Bekontaktė kūno temperatūros matavimo sistema. Naudojimui nereikalingas papildomas personalas. Matavimas optiškai ir akustiškai patvirtinamas vos per 0,6 sekundės. 

Išmanus slaugos asistentas medicinai  

Automatinė analizės ir informavimo sistema skirta padidinti priežiūros/slaugos kokybę ir efektyvumą.  

MOBOTIX sprendimai pramonei

Siūlome MOBOTIX kameras gamybiniams procesams stebėti, pramoninių objektų perimetro apsaugai bei MOBOTIX termovizorius pramoniniams objektams.

MOBOTIX sprendimai sandėliams

Mes siūlome MOBOTIX vaizdo sistemos integraciją į sandėlio valdymo sistemą, kuri palengvina, paspartina ir automatizuoja kasdienines sandėlio veiklos užduotis ir tokiu būdu mažina įmonės veiklos kaštus.

MOBOTIX sprendimai transportui

Vaizdo stebėjimo sistemos pritaikomos pagal kliento poreikius ir transporto priemonės tipą. Įranga montuojama taip, kad vairuotojas negalėtų daryti įtakos jos veikimui, o įranga, savo ruožtu, netrukdytų vairuotojui – esant poreikiui, gaminami specialūs laikikliai.

Žmonių srauto skaičiavimo ir stebėjimo sprendimas

Siekiant užtikrinti saugumą ir efektyviau paskirstyti išteklius mažmeninės prekybos įmonėse, rekomenduojame pažangų žmonių srautų skaičiavimo ir vaizdo stebėjimo sprendimą.

KENTIX serverių patalpų stebėjimo sprendimai

VIENA SISTEMA – viskas, ko jums reikia norint apsaugoti savo IT infrastruktūrą ir verslą.

DIGIFORT sprendimas tarnybų efektyvumo didinimui

Siūlome sprendimą, kuris leidžia suteikti kiekvienam darbuotojui, įvykio dalyviui ar praeiviui galimybę tapti liudininku.

Eilių valdymo sprendimai oro uostams

Tikslūs ir efektyvūs sprendimai leidžia analizuoti klientų judėjimo trajektorijas, su lankytojų laukimo laiku susijusius reiškinius, o gauti rezultatai padeda optimizuoti savo paslaugų kokybę.

Skęstančiųjų aptikimo sistema

„SwimEye“ – tai technologiškai pažangi skęstančiųjų aptikimo ir skendimo prevencijos sistema, kurią galima naudoti visų tipų, dydžių ir formų baseinuose.

Energijos sprendimai

Mobilūs, priežiūros nereikalaujantys išbaigti elektros energijos tiekimo sprendimai, naudojami neprisijungiant prie maitinimo tinklo, akimirksniu paruošiami naudoti visur ir visada.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį