KENTIX + MOBOTIX bekontaktis temperatūros matavimas su automtizuota įeigos kontrole

KENTIX SmartXcan stotelė - bekontaktis kūno temperatūros matavimas su MOBOTIX kamera, kurios priežiūrai nereikalingas papildomas personalas, o naudojimas - greitas ir patogus.

Susisiekite su mumis  Gaukite pasiūlymą

Kaip veikia temperatūros matavimas?

Norint išmatuoti kūno temperatūrą, tereikia prieiti ir pažiūrėti į jutiklį. Rezultatas, kurį indikuoja žali arba raudoni diodai, gaunamas vos per 0,6 sekundės. Visas temeperatūros matavimo ir pasitraukimo procesas užtrunka apie 3–5 sekundes, todėl pasitikrinti savo kūno temperatūrą gali iki 700 žmonių per valandą. Taip pat, galima integruoti su įeigos kontrolės sistema ar elektrine durų spyna.

Kokią funkciją atlieka MOBOTIX c26 kamera?

Stotelė neleis savęs nepastebėti, nes einantiems pro šalį balsiniu pranešimu primins pasimatuoti temperatūrą, esant reikalui - patars kaip elgtis, o priklausomai nuo užfiksuotos temperatūros rezultato - išsiųs pranešimus atsakingiems asmenims.

 

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

Kentix SmartXcan su Mobotix kamera ir automatizuota įeigos kontrole

 
 

Kentix SmartXcan su Mobotix kamera ir automatizuota įeigos kontrole

 
 

Prisitaikykite prie naujų aplinkybių – pasirinkite išmanų, universalų ir apgalvotą saugumo sprendimą

Kentix temperatūros jutiklis – paprastai ir patogiai naudojamas

Asmeniui priėjus prie įrenginio ir 30 cm atstumu priartinus veidą, matavimo rezultatas patvirtinimas vos per 1 sekundę. Visas vieno asmens patikrinimo ciklas – priėjimas, matavimas ir pasitraukimas – užtrunka vos apie 3–5 sekundes. LED rezultato juosta parodo rezultatą žalia arba raudona spalva. Temperatūros matavimą daugelyje akių ir kaktos taškų užtikrina 1 024 jutikliai. 

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

Jūsų tel. nr.:
 Sutinku , kad Altas IT, UAB informuotų mane apie produktus, pasiūlymus ir naujienas.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį