Kūno temperatūros matavimo sprendimai

Įmonių ar valstybinių institucijų darbuotojų kūno temperatūros matavimas gali padėti sukontroliuoti žmonių srautus ir laiku identifikuoti žmones, kurių kūno temperatūra yra padidėjusi. Norint efektyviai įgyvendinti kūno temperatūros matavimą žmonių srautui, reikalingas specializuotas temperatūros matuoklis.

MOBOTIX termovizoriai kūno temperatūros matavimui

Automatizuotas temperatūros matavimo sprendimas, kuris per atstumą detektuos galimai sergančius darbuotojus ir automatiškai užkirs jiems kelią patekti į patalpas. Šią temperatūros matavimo  sistemą galima prijungti prie įvairių signalizuojančių ir įspėjančių įrenginių, kurie praneštų apie nustatytos temperatūros ribos viršijimą, arba, esant poreikiui, apribotų praėjimą į darbines patalpas. Termovizoriai leidžia lengvai ir greitai identifikuoti sistemos detektuotą (galimai serganį) asmenį.

KENTIX kūno temperatūros matavimo sprendimas

Bekontaktis kūno temperatūros matuoklis. Naudojimui nereikalingas papildomas personalas. Matavimas optiškai ir akustiškai patvirtinamas vos per 0,6 sekundės.  Vartotojui lengvai suprantomos rekomendacijos naudojant intelektualiųjų jutiklių technologiją. Didelis pralaidumas - kūno temperatūrą gali pasitikrinti iki 700 žmonių per valandą.  Labai tikslus matavimas, daugiau nei 1000 matavimo taškų.

KENTIX SmartXcan stotelė

KENTIX SmartXcan stotelė - bekontaktis kūno temperatūros matavimas su MOBOTIX kamera, kurios priežiūrai nereikalingas papildomas personalas, o naudojimas - greitas ir patogus. Norint išmatuoti kūno temperatūrą, tereikia prieiti ir pažiūrėti į jutiklį. Rezultatas, kurį indikuoja žali arba raudoni diodai, gaunamas vos per 0,6 sekundės. Stotelė neleis savęs nepastebėti, nes einantiems pro šalį balsiniu pranešimu primins pasimatuoti temperatūrą, esant reikalui - patars kaip elgtis, o priklausomai nuo užksuotos temperatūros rezultato - išsiųs pranešimus atsakingiems asmenims.

CATHEXIS - COVID-19 prevencijos programinė analitika

COVID-19 prevencijos programinė analitika, aprūpinta dirbtinio intelekto algoritmais, suteikia galimybę efektyviai automatiškai fiksuoti ar dėvimos kaukės, ar laikomasi socialinės distancijos, fiksuoti žmonių veidus taip padedant termovizoriams patikimai matuoti temperatūrą. Pagal gautus duomenis programinė įranga gali siųsti pranešimus juos išsaugoti tolimesnei analizei.   

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį