Kūno temperatūros matavimo sprendimai

Įmonių ar valstybinių institucijų darbuotojų kūno temperatūros matavimas gali padėti sukontroliuoti žmonių srautus ir laiku identifikuoti žmones, kurių kūno temperatūra yra padidėjusi. Norint efektyviai įgyvendinti kūno temperatūros matavimą žmonių srautui, reikalingas specializuotas temperatųros matuoklis, galintis išmatuoti temperatūrą ir valdyti praėjimą į patalpas.  Šie kūno temperatūros matavimo prietaisai yra labai tikslūs ir geba atskirti net mažiausius temperatūros svyravimus. Antrinė funkcija yra praėjimo kontrolės valdymas, kuriuo galima valdyti įėjimo duris/vartus. 

Tiek bekontaktis SmartXcan temperatūros matuoklis, tiek Mobotix termovizoriai puikiai atliks temperatūros matavimo funkcijas, tačiau svarbu pasirinkti sprendimą, kuris tinkamiausias Jūsų verslui.

MOBOTIX termovizoriai kūno temperatūros matavimui

Automatizuotas temperatūros matavimo sprendimas, kuris per atstumą detektuos galimai sergančius darbuotojus ir automatiškai užkirs jiems kelią patekti į patalpas. Šią temperatūros matavimo  sistemą galima prijungti prie įvairių signalizuojančių ir įspėjančių įrenginių, kurie praneštų apie nustatytos temperatūros ribos viršijimą, arba, esant poreikiui, apribotų praėjimą į darbines patalpas. Termovizoriai leidžia lengvai ir greitai identifikuoti sistemos detektuotą (galimai serganį) asmenį.

KENTIX kūno temperatūros matavimo sprendimas

Bekontaktis kūno temperatūros matuoklis. Naudojimui nereikalingas papildomas personalas. Matavimas optiškai ir akustiškai patvirtinamas vos per 0,6 sekundės.  Vartotojui lengvai suprantomos rekomendacijos naudojant intelektualiųjų jutiklių technologiją. Didelis pralaidumas - kūno temperatūrą gali pasitikrinti iki 700 žmonių per valandą.  Labai tikslus matavimas, daugiau nei 1000 matavimo taškų.