MOBOTIX vaizdo stebėjimo kameros

MOBOTIX yra profesionalių vaizdo stebėjimo sistemų gamintojai Vokietijoje. Platus Vokiškų IP kamerų asortimentas – galite pasirinkti tiek namams, tiek verslui.

Vidaus vaizdo stebėjimo kameros 

Nepastebima ir daugiafunkcinė apsauga

Nepaisant itin žemų sistemos sąnaudų, mūsų vidaus kamerose naudojamos visos MOBOTIX funkcijos. MOBOTIX vaizdo stebėjimo kameros gali būti konfigūruojamos ir valdomos per asmeninio kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono naršyklę be papildomos programinės įrangos.

Lauko vaizdo stebėjimo kameros

Tvirtos, atsparios ir daugiafunkcinės

Nuo pat Antarktidos iki tropinių Floridos pelkių, MOBOTIX vaizdo kameros pasižymi savo patikimumu net pačiomis atšiauriausiomis aplinkos sąlygomis ir įrodo tai kiekvieną dieną. Jų unikalaus daugiafunkcinio dizaino dėka, nereikalingas papildomas šildymas ar aušinimas esant nuo -30°C iki +60°C temperatūrai.

Termo kameros (termovizoriai)

Įspūdingos, veiksmingos, už prieinamą kainą

Papildykite savo perimetro saugumo ir priešgaisrinės apsaugos sprendimus ką tik pasirodžiusia technologija. Šios oro sąlygoms atsparios MOBOTIX terminės kameros (termovizoriai) aptinka ir užfiksuoja objektus bei žmones net ir visiškoje tamsoje.

MOVE vaizdo stebėjimo kameros

Nauja MOBOTIX kamerų linija

MOBOTIX pristato naująją kamerų seriją MOBOTIX MOVE. Tai kibernetiškai saugi ir patikima kamerų sistema, atitinkanti NDAA. Asortimentą sudarantys kamerų modeliai (kupolinės kameros „PTZ SpeedDome“, kryptinės kameros ir kupolo formos kameros „VandalDome“) pilnai tenkina įvairaus pobūdžio objektų poreikius.

Specializuotos vaizdo stebėjimo kameros

Nestandartinėms sąlygoms

Specialios paskirties kameros vaizdo stebėjimui nestadartinėmis sąlygomis. Šios vaizdo kameros aprūpintos ryšio įranga ir akumuliatoriais, todėl montavimas greitas ir patogus, nereikia rūpintis infrastruktūra.

Telefonspynės

Namų durų stebėjimo sistema 

MxDisplay+ yra sienoje montuojamas, pastato automatizacijos serveris su lietimui jautriu ekranu. Naujoji Mobotix T26 tinklinė namų durų stebėjimo sistema siūlo lig šiol nematytą galimybių gausą.

Duomenų saugykla

MOBOTIX NAS - patikima duomenų saugykla

Labai efektyvus, universalus saugaus duomenų laikymo viename šaltinyje sprendinys, nuo šiol suteikiantis galimybę nesunkiai apjungti bei derinti decentralizuotus ir centralizuotus vaizdo elementus.

Programinė įranga

MOBOTIX. DIGIFORT.

Atstovaujamų gamintojų ir „Altas IT“ programinė įranga, skirta įvairiems vaizdo stebėjimo sprendimams.

Sprendimai

Išmanūs sprenimai Jūsų verslui

Kuriame išmanius sprendimus siekdami didinti įmonių  produktyvumą bei ieškome pridėtinių verčių pagal kiekvieno kliento veikloje kylančius iššūkius.

Sistemos komponentai

Visapusiškai sumanūs

Lengvai išplėskite savo fotoaparato ar visos vaizdo sistemos savybes. „MOBOTIX“ siūlo praktinius priedus ir modulius, skirtus integruoti vidinius ir išorinius įrenginius.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį