MOBOTIX vaizdo stebėjimo kameros

MOBOTIX yra inovatyvus gamintojas iš Vokietijos, gaminantis profesionalias išmaniąsias vaizdo stebėjimo sistemas ir skiriantis ypač didelį dėmėsį produktų patvarumui, fukcionalumui bei kibernetiniam saugumui. Iš esamo asortimento galima rinktis patalpoms ir laukui pritaikytas ypač patikimas daugiafunkcines IP apsaugos vaizdo kameras.

Vidaus vaizdo stebėjimo kameros 

Nepastebima ir daugiafunkcinė apsauga 

Nepaisant itin žemų sistemos sąnaudų, mūsų vidaus kamerose naudojamos visos MOBOTIX funkcijos. MOBOTIX vaizdo stebėjimo kameros gali būti konfigūruojamos ir valdomos per asmeninio kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono naršyklę be papildomos programinės įrangos.

Lauko vaizdo stebėjimo kameros

Tvirtos, atsparios ir daugiafunkcinės 

Nuo pat Antarktidos iki tropinių Floridos pelkių, MOBOTIX vaizdo kameros pasižymi savo patikimumu net pačiomis atšiauriausiomis aplinkos sąlygomis ir įrodo tai kiekvieną dieną. Jų unikalaus daugiafunkcinio dizaino dėka, nereikalingas papildomas šildymas ar aušinimas esant nuo -30°C iki +60°C temperatūrai.

Termo kameros (termovizoriai)

Įspūdingos, veiksmingos, už prieinamą kainą 

Papildykite savo perimetro saugumo ir priešgaisrinės apsaugos sprendimus ką tik pasirodžiusia technologija. Šios oro sąlygoms atsparios MOBOTIX terminės kameros (termovizoriai) aptinka ir užfiksuoja objektus bei žmones net ir visiškoje tamsoje.

MOVE vaizdo stebėjimo kameros

Nauja MOBOTIX kamerų linija 

MOBOTIX pristato naująją kamerų seriją MOBOTIX MOVE. Tai kibernetiškai saugi ir patikima kamerų sistema, atitinkanti NDAA. Asortimentą sudarantys kamerų modeliai (kupolinės kameros „PTZ SpeedDome“, kryptinės kameros ir kupolo formos kameros „VandalDome“) pilnai tenkina įvairaus pobūdžio objektų poreikius.

Specializuotos vaizdo stebėjimo kameros

Nestandartinėms sąlygoms 

Specialios paskirties kameros vaizdo stebėjimui nestadartinėmis sąlygomis. Šios vaizdo kameros aprūpintos ryšio įranga ir akumuliatoriais, todėl montavimas greitas ir patogus, nereikia rūpintis infrastruktūra.

Duomenų saugykla

MOBOTIX NAS - patikima duomenų saugykla

Labai efektyvus, universalus saugaus duomenų laikymo viename šaltinyje sprendinys, nuo šiol suteikiantis galimybę nesunkiai apjungti bei derinti decentralizuotus ir centralizuotus vaizdo elementus.

Programinė įranga

MOBOTIX. DIGIFORT.

Atstovaujamų gamintojų ir „ALTAS IT“ programinė įranga, skirta įvairiems vaizdo stebėjimo sprendimams.

Sistemos komponentai

Visapusiškai sumanūs 

Lengvai išplėskite savo kameros ar visos vaizdo sistemos savybes. „MOBOTIX“ siūlo praktinius priedus ir modulius, skirtus integruoti vidinius ir išorinius įrenginius.

MOBOTIX vaizdo stebėjimo kamerų kibernetinis saugumas

Patikimos vaizdo stebėjimo kameros

MOBOTIX visuomet skyrė ypatingą dėmesį kibernetinio saugumo užtikrinimui savo produktuose, todėl natūralu, kad būtent MOBOTIX kameros yra vienos kibernetiškai saugiausių kamerų rinkoje.

Sprendimai

Išmanūs sprenimai Jūsų verslui

Kuriame išmanius sprendimus siekdami didinti įmonių  produktyvumą bei ieškome pridėtinių verčių pagal kiekvieno kliento veikloje kylančius iššūkius.

Vaizdo stebėjimo kameros, skirtos apsaugoti Jūsų įmonę

„MOBOTIX" vaizdo stebėjimo kameros siūlo naujausios kartos vaizdo stebėjimo sprendimus, galinčius užtikrinti beveik visus vaizdo stebėjimo reikalavimus. Šiuo metu įmonių ir valdžios institucijų sėkmė neįmanoma be profesionalios vaizdo stebėjimo sistemos. Be to, vaizdo stebėjimo kameros nebėra tik aukšto saugumo režimo infrastruktūros objektų – oro uostų, sporto stadionų ar kalėjimų – saugumo ir valdymo reikalavimas. Vaizdo stebėjimo kamerų naudojimas vis dažniau naudojamas gamybos, transporto ir logistikos, taip pat turizmo, švietimo ir sveikatos priežiūros sektoriuose, siekiant užtikrinti veiksmingą ir kokybišką gamybos procesų ir paslaugų teikimą. „Mobotix“ vaizdo stebėjimo kameros ir jų integravimo sprendimai suteikia galimybę pritaikyti vaizdo stebėjimo kamerų veikimą prie visų įmonių ir institucijų reikalavimus atitinkančios visapusiškos saugumo sistemos. Pasirinkę „MOBOTIX vaizdo stebėjimo kameras, tarpusavyje integruojamus sistemos komponentus, duomenų saugojimo įrenginius ir įvairiems sektoriams pritaikytus stebėjimo ir saugumo sprendimus, gausite ne tik ilgalaikę, geresnės kokybės vaizdo stebėjimo sistemą, bet ir patikimą ir novatorišką paslaugų teikėją, kuris padės Jūsų saugumo sistemą kasmet pritaikyti prie naujų saugumo iššūkių.

 

Tinkamiausios vaizdo stebėjimo sistemos pasirinkimas

„MOBOTIX“ yra pirmaujanti pažangiųjų IP vaizdo stebėjimo kamerų ir saugumo sistemų gamintoja, nustatanti standartus ne tik stebėjimo kamerų technologijoms, bet ir decentralizuotiems saugumo sprendimams, kurių kibernetinio saugumo lygis yra aukščiausias ir kurie atitinka GDPR. „MOBOTIX“ vaizdo stebėjimo kameros ir pritaikyti vaizdo stebėjimo sprendimai yra ne tik klasikinės saugos rizikos stebėjimas. Viena iš pagrindinių „MOBOTIX“ veiklos sričių – pramonės ir gamybos procesų priežiūros inovacijos. Be gamybos įrenginių ir perimetro apsaugos, „MOBOTIX“ siūlo vaizdo stebėjimo kameras ir pritaikytus gamybos ir kitų pramonės procesų stebėjimo ir veiksmingumo sprendimus.

Be to, mūsų „MOBOTIX“ vaizdo stebėjimo kamerų pasiūloje yra terminių kamerų, kurios gali atpažinti ir įrašyti asmenis ir objektus pagal jų temperatūrą. Taip užtikrinama priešgaisrinė sauga, stebima priimtina laikymo temperatūra ir matuojama asmenų kūno temperatūra. Be to, termokameros gali automatiškai pranešti, jei nustato temperatūrą, kuri neatitinka Jūsų nustatytų ribų.

Gaminant „MOBOTIX“ vaizdo stebėjimo kameras naudojami tik didelio našumo ir aukštos kokybės elektroniniai komponentai, atsparūs dulkėms, vibracijai ir dideliems temperatūros pokyčiams, todėl vaizdo stebėjimo sistemas galima pritaikyti įvairiems sektoriams. Kiekvienai įmonei ar institucijai taikomi skirtingi saugumo reikalavimai ir tikslai, dėl kurių atliekamas vaizdo stebėjimas ir kaip jis gali būti naudojamas. Jei jums reikia pagalbos pasirenkant tinkamiausią stebėjimo kamerą arba visapusišką saugos sprendimą, kreipkitės į mus arba susipažinkite su dažniausiai užduodamų klausimų skyriumi.Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Vaizdo stebėjimo kamera yra skaitmeninė vaizdo kamera, kurios valdymas ir keitimasis duomenimis užtikrinamas per IP (Internet Protocol) tinklą.

Decentralizuota vaizdo stebėjimo sistema – tai sistema, kuriai nereikia vaizdo stebėjimo serverio. Visas darbas (analizė, archyvavimas, diagnostika) vyksta pačioje kameroje. Todėl įsigiję „MOBOTIX“ vaizdo stebėjimo kamerą, iš tikrųjų įsigijote vaizdo stebėjimo sistemą.

Ne, nereikia, nes „MOBOTIX“ kameros jungiamos ir maitinamos saugesniu ir stabilesniu prisijungimo būdu - duomenų tinklo kabeliu (100Mbit/s eterneto sąsaja). Naujausiems 7 serijos modeliams jau 1000 Mbit/s.

Taip, „MOBOTIX“ siūlo nemokamas mobiliąsias ir kompiuterines taikomąsias programas visoms programinės įrangos platformoms („Android“, „iOS“, „Windows“, „macOS“).

Taip, kameros turi atitikti GDPR reikalavimus, o gamintojas jas nuolat išbando ir sertifikuoja dėl kibernetinių atakų pažeidžiamumo. Kibernetinio saugumo rodikliai yra vieni aukščiausių rinkoje.

Didžiąją dalį „MOBOTIX“ vaizdo stebėjimo kamerų renkasi didžiausios Lietuvos bendrovės iš prekybos, gamybos, logistikos ir kelių transporto segmentų, taip pat nacionalinės saugos institucijos, kurioms ypač rūpi sistemos ilgaamžiškumas ir jos teikiamos galimybės.

„MOBOTIX“ vaizdo stebėjimo kameros suvartoja labai mažai elektros energijos, o kai kurių modelių didžiausia suvartojamoji galia yra tik 5W.

Ne, tai vienintelis dalykas, kurio pati „MOBOTIX“ vaizdo stebėjimo kamera negali padaryti.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį