MOBOTIX vaizdo stebėjimo kameros

MOBOTIX yra inovatyvus gamintojas iš Vokietijos, gaminantis profesionalias išmaniąsias vaizdo stebėjimo sistemas, skiriantis ypač didelį dėmėsį produktų patvarumui, fukcionalumui ir kibernetiniam saugumui. Iš esamo asortimento galima rinktis patalpoms ir laukui pritaikytas ypač patikimas daugiafunkcines IP apsaugos vaizdo kameras.

Vidaus vaizdo stebėjimo kameros 

Nepastebima ir daugiafunkcinė apsauga

Nepaisant itin žemų sistemos sąnaudų, mūsų vidaus kamerose naudojamos visos MOBOTIX funkcijos. MOBOTIX vaizdo stebėjimo kameros gali būti konfigūruojamos ir valdomos per asmeninio kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono naršyklę be papildomos programinės įrangos.

Lauko vaizdo stebėjimo kameros

Tvirtos, atsparios ir daugiafunkcinės

Nuo pat Antarktidos iki tropinių Floridos pelkių, MOBOTIX vaizdo kameros pasižymi savo patikimumu net pačiomis atšiauriausiomis aplinkos sąlygomis ir įrodo tai kiekvieną dieną. Jų unikalaus daugiafunkcinio dizaino dėka, nereikalingas papildomas šildymas ar aušinimas esant nuo -30°C iki +60°C temperatūrai.

Termo kameros (termovizoriai)

Įspūdingos, veiksmingos, už prieinamą kainą

Papildykite savo perimetro saugumo ir priešgaisrinės apsaugos sprendimus ką tik pasirodžiusia technologija. Šios oro sąlygoms atsparios MOBOTIX terminės kameros (termovizoriai) aptinka ir užfiksuoja objektus bei žmones net ir visiškoje tamsoje.

MOVE vaizdo stebėjimo kameros

Nauja MOBOTIX kamerų linija

MOBOTIX pristato naująją kamerų seriją MOBOTIX MOVE. Tai kibernetiškai saugi ir patikima kamerų sistema, atitinkanti NDAA. Asortimentą sudarantys kamerų modeliai (kupolinės kameros „PTZ SpeedDome“, kryptinės kameros ir kupolo formos kameros „VandalDome“) pilnai tenkina įvairaus pobūdžio objektų poreikius.

Specializuotos vaizdo stebėjimo kameros

Nestandartinėms sąlygoms

Specialios paskirties kameros vaizdo stebėjimui nestadartinėmis sąlygomis. Šios vaizdo kameros aprūpintos ryšio įranga ir akumuliatoriais, todėl montavimas greitas ir patogus, nereikia rūpintis infrastruktūra.

Duomenų saugykla

MOBOTIX NAS - patikima duomenų saugykla

Labai efektyvus, universalus saugaus duomenų laikymo viename šaltinyje sprendinys, nuo šiol suteikiantis galimybę nesunkiai apjungti bei derinti decentralizuotus ir centralizuotus vaizdo elementus.

Programinė įranga

MOBOTIX. DIGIFORT.

Atstovaujamų gamintojų ir „Altas IT“ programinė įranga, skirta įvairiems vaizdo stebėjimo sprendimams.

Sistemos komponentai

Visapusiškai sumanūs

Lengvai išplėskite savo kameros ar visos vaizdo sistemos savybes. „MOBOTIX“ siūlo praktinius priedus ir modulius, skirtus integruoti vidinius ir išorinius įrenginius.

MOBOTIX vaizdo stebėjimo kamerų kibernetinis saugumas

Patikimos vaizdo stebėjimo kameros

MOBOTIX visuomet skyrė ypatingą dėmesį kibernetinio saugumo užtikrinimui savo produktuose, todėl natūralu, kad būtent MOBOTIX kameros yra vienos kibernetiškai saugiausių kamerų rinkoje.

Sprendimai

Išmanūs sprenimai Jūsų verslui

Kuriame išmanius sprendimus siekdami didinti įmonių  produktyvumą bei ieškome pridėtinių verčių pagal kiekvieno kliento veikloje kylančius iššūkius.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį