MOBOTIX kameros pramoninių objektų perimetro apsaugai

Siūlome naujausiomis vaizdo analizės technologijomis ir naujos kartos reagavimo į įvykius programine įranga pagrįstą sprendimą.

Susisiektime su mumis

Vienas iš svarbiausių gamybinės įmonės turto apsaugos elementų yra teritorijos apsauga.

Šiuo metu rinkoje yra labai daug įvairaus funkcionalumo ir kainų sistemų teritorijoms saugoti. Dėl šios gausos kaip niekada anksčiau yra sudėtinga išsirinkti tinkamiausią, korektiškai ir patikimai veikiantį sprendimą, kuris neblaško apsaugos personalo ir nesukelia jam papildomo darbo dėl klaidingų suveikimų.

Tai suprasdami, siūlome naujausiomis vaizdo analizės technologijomis ir naujos kartos reagavimo į įvykius programine įranga pagrįstą sprendimą. Labai svarbus privalumas, kad sistema turi nusikaltimo prevencijos funkciją, kuri gali atgrasyti pažeidėją nuo kėslų arba aptikti jį tik pradedantį savo nusikalstamą veiką ir taip padėti apsaugos personalui atlikti savo darbą.

Sistemos pagrindinės dalys

Veikimo principas

Visose paminėtose kamerose įvykiams aptikti naudojama naujos kartos vaizdo analizės programinė įranga MxActivitySensor. Šis programinis paketas, lyginant su įprastu vaizdo aptikimu, klaidingų įvykių skaičių sumažina 80 %. Ženkliai sumažina lietaus, sniego, stulpo, ant kurio sumontuota kamera, siūbavimo įtaką, nes ne tik stebi vaizdo taškų pasikeitimą, bet ir ieško kryptingo judėjimo. Operatyvumui padidinti, stebint gyvą vaizdą ar žiurint įrašą, MxActivitySensor kadre veiksmo vietą pažymi raudona rodykle.

Programinei įrangai aptikus įvykį, kamera automatiškai per savo garsiakalbį iš anksto įrašytu tekstu įspėja pažeidėją, kad jis yra pastebėtas. Tuo pat metu informacija apie įvykį perduodama į aliarmų valdymo programinę įrangą, kad apsaugos darbuotojas galėtų greitai ir operatyviai nuspręsti, kokių veiksmų imtis.

MOBOTIX perimetro apsauga gali būti:

Privalumai

Tikslus veikimas
Nusikalstamos veiklos prevencijos funkcija
Operatyvus apdorojimas ir reagavimas į įvykius
Lankstumas, pritaikymo prie esamos situacijos galimybės
Lengvesnis, paprastesnis sistemos įrengimas
Didelis sistemos sudedamųjų dalių patikimumas
Lengvas integravimas su kitomis perimetro apsaugos sistemomis
Galimybė prisijungti ir gauti pranešimus nuotoliniu būdu (darbo vietų skaičius neribojimas)

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį