Lauko vaizdo stebėjimo kameros

Tvirtos, atsparios ir daugiafunkcinės

Nuo pat Antarktidos iki tropinių Floridos pelkių, MOBOTIX kameros pasižymi savo patikimumu net pačiomis atšiauriausiomis aplinkos sąlygomis ir įrodo tai kiekvieną dieną. MOBOTIX lauko kamerose nenaudojamos mechaninės judančios dalys. Jų unikalaus daugiafunkcinio dizaino dėka, nereikalingas papildomas šildymas ar aušinimas esant nuo -30°C iki +60°C temperatūrai. Jų priežiūros nereikalaujantis stiklo pluoštu sutvirtintas korpusas taip pat apsaugo nuo itin aukšto drėgnumo lygio (be kondensato), korozijos, teršalų ir tiesioginių saulės spindulių.  

Per Ethernet tinklą perduodama energija maitinamos MOBOTIX vaizdo sistemos efektyviai naudoja energiją. Moonlight vaizdo jutikliai, modulinė dienos ir nakties dvigubos kameros technologija bei išmani ekspozicijos kontrolė sumažina energijos suvartojimą tuo pačiu kurdama aukštos kokybės vaizdo įrašus be jokio papildomo apšvietimo net ir labai prastomis sąlygomis.

Gaukite pasiūlymą >

M73 vaizdo stebėjimo kamera

M73 yra neabejotinai geriausia ir naujoviškiausia iš visų MOBOTIX IP vaizdo sistemų. Ji išlieka ištikima originaliai tradicijai, tačiau kartu yra visiškai naujoviška ir unikali. Išmani, lanksti ir universali – M73 sujungia visas šias savybes. 

M16 AllroundDual  vaizdo stebėjimo kamera

Išskirtinių savybių dėka, mūsų kamera pateikia puikių spalvų vaizdus dienos metu ir esant aukšto kontrasto juodai baltam vaizdui tamsioje aplinkoje. Dienos ir nakties jutiklio perjungimas yra atliekamas tik skaitmeniniu būdu be jokių mechaninių dalių. Procesas yra visiškai patikimas bet kokiomis oro sąlygomis.

D16 DualDome  vaizdo stebėjimo kamera

Ši sistema primena klasikinę kupolo formos kamerą, tačiau pažiūrėkite atidžiau: tai autentiška MOBOTIX sistema. Du lęšiai gali būti reguliuojami nepriklausomai vienas nuo kito ir leidžia sukurti visiškai naują vaizdo perspektyvą bei pritaikymą.

S16 DualFlex  vaizdo stebėjimo kamera

Labai lankstaus dizaino su itin kompaktišku kameros korpusu ir jutiklių moduliais, kurie gali būti išdėstomi iki 3 m atstumu, dėka, S16 aprėpia dvi zonas iš karto ir lieka beveik nematoma.  

V16 Vandalism  vaizdo stebėjimo kamera

Mūsų neperšaunama aukšto saugumo lygio kameros sistema yra skirta naudoti pavojingose vietose. Nerūdijančio plieno korpuso ir jautraus šviesai MOBOTIX vaizdo technologijos dėka, V16 nuolat stebi vietas pastatų viduje ir išorėje, kurioms kyla vandalizmo pavojus.

M26 Allround  vaizdo stebėjimo kamera

Su M26 galima naudoti visą MOBOTIX HD Premium objektyvų asortimentą: nuo plataus kampo lęšių objektyvų su 180° matymo lauku iki 8° kampo teleobjektyvų, kurie gali būti naudojami automobilio valstybinio numerio nustatymui net 70 m atstumu.

D26 Dome  vaizdo stebėjimo kamera

D26 puikiai tinka naudoti vietose, kuriuose reikalingas klasikinis kameros dizainas su smūgiams atspariu korpusu. Nepaisant to,kameros vidiniai komponentai - kuriuose įdiegta inovatyvi vaizdo stebėjimo technologija - nėra tradiciniai.

Q26 Hemispheric  vaizdo stebėjimo kamera

Q26 hemisferinė kamera pasižymi elegantišku dizainu ir 360° didelės raiškos matymo lauku. Kamera gali filmuoti visą patalpos plotą, taip pakeisdama keturias įprastas kameras.

S26 Flex  vaizdo stebėjimo kamera 

Sunkiai matoma, tačiau mato viską. S26 kamera su hemisferine technologija yra itin funkcionali. Ši kompaktiška sistema gali būti integruojama taip nepastebimai, kad užbaigus kameros montavimą bus matomas tik jos objektyvas.  

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį