MOBOTIX MOVE vaizdo stebėjimo kameros

   Compact Guide MOBOTIX MOVE 

MOBOTIX MOVE yra centralizuotos vaizdo sistemos kameros, veikiančios ONVIF S/G/Q/T formatais, palaikančios H.264/H.265 vaizdo kodavimą. Kamerose naudojama labai lengvai pritaikoma ir paprastai naudojama programinė–aparatinė įranga, kuri tiekiama kartu su kamera ir valdoma interneto naršyklėje. Dėl ONVIF standartų S/G/Q/T MOBOTIX MOVE kameras galima integruoti į daugelio tiekėjų vaizdo valdymo sistemas (VVS), tokias kaip „Digifort“, „Genetec“ ir kt.

Siūlomi keli kamerų modeliai: kupolinės kameros „PTZ SpeedDome“, kryptinės kameros ir kupolo formos kameros „VandalDome“. Šiose visiškai vandeniui atspariose, aukštos kokybės IP kamerose įrengtos naujausius standartus atitinkančios centralizuotų vaizdo sistemų funkcijos, kaip antai integruotas apšvietimas infraraudonaisiais spinduliais, automatinis dienos/nakties režimo perjungimas su mechaniniu IR filtru, platus dinaminis diapazonas (WDR) ir spartusis PTZ. 

MOBOTIX MOVE -  tai universali vaizdo stebėjimo sistema tinkanti įvairiems objektams.

Odoo • Paveikslėlis ir tekstas

MOBOTIX MOVE - tai kibernetiškai saugi ir patikima kamerų sistema, atitinkanti NDAA. Asortimentą sudarantys kamerų modeliai (kupolinės kameros „PTZ SpeedDome“, kryptinės kameros ir kupolo formos kameros „VandalDome“) pilnai tenkina įvairaus pobūdžio objektų poreikius.

 
 

Platus integruotų vaizdo analizės funkcijų spektras

    MOBOTIX MOVE Video Analysis (PPS)

MOBOTIX MOVE kamerų asortimente taip pat yra modeliai su į kameros programinę įrangą integruotais pažangiais vaizdo apdorojimo algoritmais, skirtais intelektualiajai vaizdo analizei. Todėl, MOBOTIX MOVE kameros dabar gali būti dar efektyviau naudojamos daugelyje skirtingų taikymo sričių.

MOBOTIX MOVE integruoti vaizdo analizės įrankiai gali aptikti įsilaužimą, objektų pasišalinimą, paliktus objektus, sustojusias transporto priemones, neteisingą objekto judėjimo kryptį, slampinėjimą, kameros sabotažą, gali skaičiuoti objektus.


Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

MOBOTIX MOVE vaizdo stebėjimo kameros

MOBOTIX MOVE NVR
    Technical Specifications MOBOTIX MOVE NVR-8   |      Technical Specifications MOBOTIX MOVE NVR-16
     MOBOTIX MOVE NVR Flyer 


MOBOTIX MOVE NVR  ypač praktiški ir lengvai naudojami „plug & play“ vaizdo įrašymo įrenginai, idealiai tinkantys vietinėms vaizdo stebėjimo sistemoms.

Teisiogiai prie MOVE NVR galima prijungti monitorių, pelę, klaviatūrą, vairasvirtę.  MOBOTIX MOVE NVR yra dviejų versijų: viena su 8, kita su 16 PoE vaizdo kanalų. Tai leidžia iki 8 arba iki 16 MOBOTIX MOVE PoE kamerų prijungti prie įrenginio ir tiesiogiai maitinti.

Odoo • Paveikslėlis ir tekstas

 

Taip pat, galima prie MOBOTIX MOVE NVR prijungti papildomas keturias ar aštuonias IP kameras. Tokiu būdu kameros, esančios fiziškai toliau, gali būti prijungtos prie „MOVE NVR“ LAN prievado per papildomą PoE komutatorių, naudojant tik vieną tinklo kabelį.

Odoo • Paveikslėlis ir tekstas

Prie kamerų sistemos galima prisijungti nemokamą MOBOTIX MOVE NVR programėlę, tinkančią tiek įrenginiams su iOS, tiek su Android operacinėmis sistemomis.

 
 

MOBOTIX MOVE kupolinės kameros

     Technical Specifications MOVE VD-2-IR VandalDome       |       Technical Specifications MOVE VD-4-IR VandalDome  
  Technical Specifications MOVE VD-4-IR-D VandalDome 9-22mm 

MOBOTIX MOVE IP66/IK10 apsaugos klasės, kompaktiškos kupolinės kameros leidžia iki trijų vaizdo įrašų srautų vienu metu su standartiniu H.264, H.265 ir (arba) M-JPEG kodeku. Kameros taip pat pasižymi maksimalia 5 megapikselių skiriamąja geba ir geba dirbti didžiausiu kadrų dažniu, net kai įjungtas WDR (plataus dinaminio diapazono) režimas. Tai reiškia, kad reikšmingos vaizdo detalės visada užfiksuojamos net ir esant blogoms apšvietimo sąlygoms.

Gali būti montuojamos prie lubų, sienos, patalpos kampe ar ant stulpo. Šios modernios ir dėl savo mažo dydžio ypatingai diskretiškos kupolo formos kameros gali būti naudojamos įvairiose vietose: muziejuose, stovėjimo aikštelėse, pastatų teritorijose, bankuose, kalėjimuose ir kt.

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis
Atsparios oro sąlygoms 

IP66, IK10, priklausomai nuo modelio -55 +60 °C 

Visos reikalingiausios vaizdo funkcijos

H.264, H.265, ONVIF S/G/Q/T ir WDR funkcija

Du 4MP modeliai

su standartiniu arba plataus kampo objektyvu (VD-4-IR ir VD-4-IR-D)

„FullHD“ / 2MP 

modelis su standartiniu objektyvu (VD-2-IR)

Vienas 5MP ir vienas 2MP modelis

su integruotais vaizdo analizės įrankiais (VD-5-IR-VA / VD-2-IR-VA)

Rankinis objektyvo reguliavimas

„Vario“ objektyvas su nuotoliniu priartinimo valdymu

Automatinis dienos / nakties perjungimas 

su infraraudonųjų spindulių blokavimo filtru

Integruotas infraraudonųjų spindulių apšvietimas 

(LED, iki 40 m)

Įrašymas į NAS

arba vidinę SD kortelę (nepridedama).

Pilna integracija 

su MOBOTIX MOVE NVR

Lubų komplektas

keičiami kupolai, tvirtinimai ant sienų, stulpų ir kampų (į komplektą neįeina)

MOBOTIX MOVE  kryptinės kameros

  Technical Specifications MOVE BC-2-IR BulletCamera      Technical Specifications MOVE BC-4-IR BulletCamera
  Technical Specifications MOVE BC-4-IR-D BulletCamera 9-22mm     |      Technical Specifications MOVE VB-4-IR VandalBullet
     Technical Specifications MOVE VB-4-IR-D VandalBullet 9-22mm 

Atsparios oro sąlygoms ir kompaktiškos tinklo kameros su integruotu IR  pašvietimu dienos ir nakties stebėjimui. Dėl tvirto, rankiniu būdu reguliuojamo metalinio korpuso, šios kameros gali būti naudojamos įvairiausiose situacijose. „Full IK10 Vandal“ versija suteikia galimybes kamerą naudoti padidintos vandalizmo rizikos zonose. Naujausi modeliai taip pat siūlo platų integruotų vaizdo analizės įrankių asortimentą.

Kryptinės kameros dažniausiai yra naudojimos lauke. Didelis privalumas, ypač tvirta konstrukcija, kuri apsaugo nuo vandalizmo, todėl šias kameras galima naudoti tokiuose objektuose kaip, pvz., eismo ir automobilių stovėjimo aikštelėse, sausumos, jūrų ir oro transporto priemonėse, logistikos ir laivybos erdvėse, viešosiose ir rekreacinėse patalpose arba stebint pramonės gamybos procesus.

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis
Atsparios oro sąlygoms 

IP66, IK10, priklausomai nuo modelio -55 +60 °C 

Visos reikalingiausios vaizdo funkcijos

H.264, H.265, ONVIF S/G/Q/T ir WDR funkcija

Du 4MP modeliai

su standartiniu arba plataus kampo objektyvu (BC-4-IR and BC-4-IR-D)

Du 4MP antivandaliniai modeliai

su standartiniu arba plataus kampo objektyvu (VB-4-IR and VB-4-IR-D)

„FullHD“ / 2MP 

modelis su standartiniu objektyvu (BC-2-IR)

Vienas 5MP ir vienas 2MP modelis

su integruotais vaizdo analizės įrankiais (VB-5-IR-VA / VB-2-IR-VA)

Rankinis objektyvo reguliavimas

„Vario“ objektyvas su nuotoliniu priartinimo valdymu

Automatinis dienos / nakties perjungimas 

su infraraudonųjų spindulių blokavimo filtru

Integruotas infraraudonųjų spindulių apšvietimas 

(LED, iki 40 m)

Įrašymas į NAS

arba vidinę SD kortelę (nepridedama).

Pilna integracija 

su MOBOTIX MOVE NVR

Montavimo priedai

tvirtinimai ant sienų, stulpų (į komplektą neįeina)

MOBOTIX MOVE SpeedDome SD-330 valdomos kameros

    Technical Specifications MOVE SD-330 SpeedDome

Atspari oro sąlygoms, varikliu valdoma ONVIF S / G / T PTZ kamera yra lengvai reguliuojama iš valdymo centro naudojant vairasvirtę, suteikia 360 laipsnių (nepertraukiamą) vaizdą ir 120 laipsnių pakreipimą. Kamera taip pat turi galingą 30-ties kartų optinį artinimą. Todėl „MOBOTIX MOVE SpeedDome“ kameros puikiai tinka stebėti vidutinio dydžio ir didelius plotus tiek viduje tiek lauke.

„SpeedDome“ PTZ kamera paprastai naudojama dideliuose stebėjimo plotuose. Skirtingai nuo automatiškai valdomų išmaniųjų vaizdo sistemų, kuriose kamera pati inicijuoja pavojaus signalą, PTZ kamerą į kritinę saugos sritį paprastai nukreipia centrinio vaizdo valdymo centro specialistas, kad būtų galima priimti sprendimą. 

Kamera aprūpinta nuotoliniu būdu valdomu Vario objektyvu, kuris susifokusuoja automatiškai, jeigu pasikeičia židinio nuotolis. Matymo kampas gali būti keičiamas nuo 2° iki 62°. Kamerose esanti WDR funkcija efektyviai kompensuoja didelius apšvietimo skirtumus prie skirtingų išlaikymo reikšmių taip išvengiant pereksponuotų ar nedaeksponuotų zonų. 

Nepriklausomai nuo kameros judėjimo intensyvumo, MOBOTIX MOVE „SpeedDome“ kameros atvaizduoja aiškius vaizdus, aktyviai fiksuodamos judesius tiksliniame plote. Grįžtamojo ryšio servotechnologija taip pat užtikrina, kad kamera nedelsiant ir automatiškai grįžtų į ankstesnę padėtį, jei ji pajuda dėl išorės jėgos (pvz., tyčiniai postūmiai ar stiprūs vėjo gūsiai) arba aplinkos vibracijos poveikio. 

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis
Oro sąlygoms atspari 3MP tinklo kamera 

IP66, IK10, priklausomai nuo modelio -55 +60 °C 

Visos reikalingiausios vaizdo funkcijos

H.264, H.265, ONVIF S/G//T ir WDR funkcija

 Varikliu valdoma

mechaninio pakreipimo ir pasukimo funkcija

Iki 30 kartų

optinis priartinimas

Automatinis dienos / nakties perjungimas 

su infraraudonųjų spindulių blokavimo filtru

Įrašymas į NAS

arba vidinę SD kortelę (nepridedama)

Montavimo priedai

keičiami kupolai (skaidrus ir tamsintas), tvirtinimai ant sienų, stulpų ir kampų (į komplektą neįeina)

MOBOTIX MOVE SpeedDome SD-340 valdomos kameros

    Technical Specifications MOVE SD-340-IR SpeedDome

Daugiau nei tiesiog standartas: labai sparti pasukimo ir pakreipimo technologija su galingu, patvariu ir kartu energiją taupančiu elektros varikliu efektyviau užtikrina norimų rezultatų pasiekimą. Aiškūs vaizdai, naudojant bet kokį priartinimo laipsnį esant bet kokioms apšvietimo sąlygoms. 

MOBOTIX MOVE SpeedDome SD-340 dėl integruoto efektyvaus IR pašvietimo, užtikrina detalų vaizdą iki 200 m. atstumu net esant prastoms apšvietimo sąlygoms. Tipiškos taikymo sritys yra oro uostai, traukinių stotys, automobilių stovėjimo aikštelės ir masinio susibūrimo vietos, pvz., sporto renginiai, taip pat mažmeninės prekybos vietos.

Nepriklausomai nuo kameros judėjimo intensyvumo, MOBOTIX MOVE „SpeedDome“ kameros atvaizduoja aiškius vaizdus, aktyviai fiksuodamos judesius tiksliniame plote. Grįžtamojo ryšio servotechnologija taip pat užtikrina, kad kamera nedelsiant ir automatiškai grįžtų į ankstesnę padėtį, jei ji pajuda dėl išorės jėgos (pvz., tyčiniai postūmiai ar stiprūs vėjo gūsiai) arba aplinkos vibracijos poveikio. 

Kamera automatiškai persijungia į dienos ar nakties rėžimus priklausomai nuo apšvietimo sąlygų. Elektromechaninio IR filtro naudojimas garantuoja puikų spalvų atvaizdavimą dienos metu, o jo automatinis pakėlimas nakties metu, kamerai suteikia galimybes filmuoti net esant 0,01 lux apšvietimui.

Kamera aprūpinta nuotoliniu būdu valdomu Vario objektyvu, kuris susifokusuoja automatiškai, jeigu pasikeičia židinio nuotolis. Matymo kampas gali būti keičiamas nuo 2° iki 62°. Kamerose esanti WDR funkcija efektyviai kompensuoja didelius apšvietimo skirtumus prie skirtingų išlaikymo reikšmių taip išvengiant pereksponuotų ar nedaeksponuotų zonų.Odoo • Tekstas ir paveikslėlis
Oro sąlygoms atspari 3MP tinklo kamera 

IP66, IK10, priklausomai nuo modelio -40 +55 °C 

Visos reikalingiausios vaizdo funkcijos

H.264, H.265, ONVIF S/G//T ir WDR funkcija

 Varikliu valdoma

mechaninio pakreipimo ir pasukimo funkcija

Iki 40 kartų

optinis priartinimas

Integruotas IR pašvietimas

iki 200 m.

Automatinis dienos / nakties perjungimas 

su infraraudonųjų spindulių blokavimo filtru

Įrašymas į NAS

arba vidinę SD kortelę (nepridedama).

Montavimo priedai

tvirtinimai ant sienų, stulpų ir kampų (į komplektą neįeina)

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį