MOBOTIX NAS

Duomenų saugykla MOBOTIX ir įrašymo įtaisas ONVIF-S 

Puikus įrenginys MOBOTIX IoT, MOBOTIX MOVE ir ONVIF-S pagrindu pagamintų IP kamerų medžiagai saugoti.  Naudojantis mūsų VMS (vaizdo atmintinės sistema)  (MxMC 2.0 ir vėlesnės versijos), galima peržiūrėti visus MxNAS įrašus, įskaitant ONVIF-S filmuotą medžiagą. Labai efektyvus, universalus saugaus duomenų laikymo viename šaltinyje sprendinys, nuo šiol suteikiantis galimybę nesunkiai apjungti bei derinti decentralizuotus ir centralizuotus vaizdo elementus.

Odoo • Text and Image

Savybės

Integruota įrašymo programinė įranga palaiko su MJPEG, H.264 ir ONVIF-S suderinamas tinklo kameras.
Neribotas skaičius MOBOTIX IoT kameroms skirtų įrašymo kanalų (su vaizdo kodavimo sistema MxPEG+).
HDD neišjungus maitinimo, perteklinis maitinimo šaltinis ir išorinės JBOD duomenų saugyklos palaikymas.
Įrašymo programinė įranga palaiko MOBOTIX MOVE ir kitų gamintojų ONVIF kameras.


Parengta išsaugoti iki 32 ONVIF įrašymo kanalų duomenis.
MOBOTIX IoT kameroms licencijos mokesčiai netaikomi.
Visiškai palaikoma MOBOTIX.

Kodėl MOBOTIX siūlo savo NAS įrenginius?

Siekiant užtikrinti savo klientams tokią pačią patikrintą, auksčiausią  MOBOTIX gaminių kokybę tinklo saugykloje buvo pradėti kurti NAS įrenginiai. Kadangi tik MOBOTIX NAS įrenginiuose yra speciali MxMC sąsajos programinė įranga, galime suteikti centrinę prieigą prie visų kameros įrašų, susijusių su MxMC (nuo 2.0 versijos). Iš decentralizuotų Mx6 serijos MOBOTIX  IoT kamerų, taip pat MOBOTIX MOVE serijos ONVIF-S  kamerų, arba trečiųjų šalių ONVIF-S kamerų. 

Rinkai tiekiamos įvairių gamintojų NAS sistemos labai skiriasi. Įrenginių su silpnais procesoriais perdavimo sparta nedidelė, todėl paprastai tai – laidiniai įrenginiai. Taip pat labai skiriasi gaminių eksploataciniai parametrai.

Rezultatas: ypač efektyvus, universalus saugaus duomenų laikymo viename šaltinyje sprendimas, nuo šiol suteikiantis galimybę nesunkiai apjungti bei derinti decentralizuotus ir centralizuotus vaizdo elementus. Visiškai išsaugota daugybė išmaniųjų MOBOTIX IoT kamerų pranašumų (kaip antai, funkcijos „MxAnalytics“ arba „MxActivitySensor“), o kiekvieną kompiuterizuotą darbo vietą su įdiegta MxMC sąsajos programine įranga nuo šiol taip pat galima papildyti specialiomis kitų įrenginių, pavyzdžiui, mechaninės kameros „HighSpeed PTZ“, funkcijomis. Nesunku suprasti netgi neturint programuotojo žinių!


MOBOTIX NAS ir MxMC    

Visuose trijuose įrenginio MOBOTIX NAS modeliuose įdiegiama speciali gamyklinė (tik MOBOTIX gamykloje sukurta ir įdiegiama) MxMC sąsajos programinė įranga. Tai suteikia galimybę naudotojui leisti ir eksportuoti per „MxManagementCenter 2.0“ visų integruotų kamerų (MOBOTIX IoT arba MOBOTIX MOVE ar kitų gamintojų ONVIF-S kamerų) vaizdus, išsaugotus įrenginyje MOBOTIX NAS neišeinant iš programos MxMC. 

Kurį iš NAS įrenginių reikėtų pasirinkti?    

Be to, juk reikia daug ONVIF-S kameros kanalų, pagrindinis vertinimo kriterijus – tai atminties talpa. Kokios tikėtis? Taigi, NAS su 4 standžiaisiais diskais šiuo metu galima laikyti 36 TB duomenų (t. y. tinklas su perteklumu).

Laisvai pasirenkami NAS standieji diskai    

Visi MOBOTIX NAS modeliai visada pristatomi be standžiųjų diskų. Todėl klientai turi galimybę rinktis iš plataus rinkoje siūlomų standžiųjų diskų asortimento ir visada renkasi pageidaujamų gamintojų bei norimos kokybės gaminius. Standžiųjų diskų negalima  užsisakyti per įmonę MOBOTIX, tačiau siūlome čia peržiūrėti su mūsų įrenginiais suderinamus standžiuosius diskus.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį