Sistemos komponentai

Visapusiškai sumanūs. Papildomi įrenginiai ir praktinės priemonės vientisam sprendimui.

Oro sąlygų poveikiui atsparios sąsajų dėžutės suteikia Jums galimybę paprastai ir nebrangiai papildyti Jūsų saugumo sprendimą. Kompaktiškiems įrenginiams reikalinga viena nepastebima montavimo vieta, pavyzdžiui, už standartinės kameros sienos laikiklio. Duomenų srautas yra visuomet koduojamas su MxBus dviejų gyslų ir iki 100 m ilgio laidais. 

Revoliucinės MOBOTIX sprendimo savybės: jis yra daug paprastesnis nei dauguma išmaniųjų namų idėjų su nesuderinamais įrenginiais. MxBus moduliai, kurie gali būti tiesiogiai prijungiami prie mūsų tinklo kamerų paprastu dviejų gyslų laidu, ir be licencijos naudojama MxBroadcast nemokama komunikacijos sistema leidžia vartotojams integruoti praktiškai bet kurį analogišką ar skaitmeninį įrenginį į IP vaizdo tinklą ir automatiškai valdyti jį per tinklą. Todėl, įmanoma įrengti vartotojo programinės įrangos ar kameros jutiklio mygtuką, kuris aktyvuoja signalą įjungti šviesas, atidaryti užtvarą ar visiškai užrakinti pastatą.  

Sąsajos dėžutės ir jutikliai

Apsaugokite savo MOBOTIX kamerą nuo elektros viršįtampio sukeliamos žalos, prijunkite papildomus jutiklius ar įvesties / išvesties įrenginius arba naudokite GPS signalą kaip tikslų laiko šaltinį funkcijų sekimui. Kompaktiškos, oro sąlygų poveikiui atsparios maždaug 8 cm pločio sąsajų dėžutės yra itin praktiškos ir nebrangios. Jos gali būti paprastai montuojamos sunkiai pasiekiamose vietose.

Mxwire + medijos keitiklis

Mx2wire+ pakeičia analogiškus laidus (pavyzdžiui, nenaudojamus telefono ar antenos laidus) į modernų PoE savaiminio diegimo tinklą. Sistema su maksimaliu 500 m ryšių ilgiu gali būti naudojama kaip nebrangus ir saugus metodas IP kamerų, vaizdo stotelių ir standartinių PoE įrenginių prijungimui ir elektros energijos tiekimui ar kompiuterio prijungimui prie tinklo.

MxIRLight ir MxSplitProtect

Plika akimi nepastebima, energiją taupanti šviesa net visiškoje tamsoje. MOBOTIX infraraudonųjų spindulių prožektoriui reikalingas tik standartinis PoE+ kaip maitinimo šaltinis. MxSplitProtect suteikia galimybę prijungti iki dviejų PoE (IEEE 802.3af/at) esamu tinklo laidų.

MxThinClient

Ethernet maitinamas tinklo įrenginys yra išmanus ir paprastai naudojamas MOBOTIX sprendimas tiesioginių transliacijų mūsų kameromis ir video telefonspynių rodymui monitoriuje ar TV su HDMI jungtimi. Jis suteikia visiškai naujų pritaikymo sričių galimybę, naudojant visus valdymo elementus, pvz., klaviatūrą ir pelę, bei „tiesioginio vaizdo funkcionalumą.

MxSwitch

100 Mbps tinklo adapteris yra kompaktiškas modulis, kuris gali būti naudojamas tiesioginiam iki keturių MOBOTIX kamerų ar kitų PoE/PoE+ įrenginių prijungimui ar elektros energijos tiekimui. Be to, MxSwitch siūlo išskirtinę padalijimo technologiją, kurios dėka MOBOTIX video telefonspynės prijungimas ir elektros energijos tiekimas tampa dar paprastesnis.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį