Termo kameros

Įspūdingos, veiksmingos, už prieinamą kainą: aukšto kalibro šiluminio vaizdavimo technologija modulinėje dvigubos kameros sistemoje. Termokamera - įmonės darbuotojų ir klientų apsaugos garantija. 

Papildykite savo perimetro saugumo ir priešgaisrinės apsaugos sprendimus ką tik pasirodžiusia technologija. Šios oro sąlygoms atsparios MOBOTIX terminės kameros aptinka ir užfiksuoja objektus bei žmones naudodamos šilumos žymas didesniu nei 100 metrų atstumu, net ir visiškoje tamsoje. Dar svarbiau – terminės kameros apsaugo privatumą.

Terminių kamerų komplektacija yra pagrįsta M16 ir S16 serijos modeliais ir, jei reikia, gali būti papildoma didelės raiškos vaizdo jutiklio moduliu. Kompaktišku dizainu ir lanksčiomis montavimo galimybėmis pasižyminčios šios terminės kameros taip pat naudoja išmanias MOBOTIX vaizdo funkcijas. Objektai yra aptinkami MxActivitySensor jutiklio pagalba beveik tobulu tikslumu. MOBOTIX terminės kameros gali automatiškai siųsti pranešimus, kai tik temperatūra nustatytame lange pradeda skirtis nuo standartinio diapazono. Jos taip pat labai veiksmingos iš anksto nustatant gyvybei pavojingus šilumos šaltinius.

Gaukite pasiūlymą >

Termo kameros kūno temperatūros matavimui

Termokamera - įmonės darbuotojų ir klientų apsaugos garantija

Šiuo metu, laukiant, kol bus išspręsta COVID - 19 sukelta problema termokmera tampa svarbiu svertu žmogaus kūno temperatūrai matuoti. Fizinis kiekvieno darbuotojo temperatūros matavimas užtrunka ilgiau ir nebūtinai duoda laukiamų rezultatų. Todėl įmonei reikia veiksmingesnio sprendimo. MOBOTIX termokamerų sprendimai, kai žmogus kerta tam tikrą zoną, iš karto nulemia jo kūno temperatūrą, nedelsdami įleidžia į įmonę tuos darbuotojus, kurių temperatūra nepaaukštinta, ir sustabdo tuos, kurie negali patekti į įmonę jei jiems pasireiškia karsčiavimo požymiai.  Be to, kameros ir toliau atlieka fizinio saugumo, perimetro, apsaugos ir įeigos kontrolės funkcijas. 

Turite klausimų? Užsiregistruokite pokalbiui ir gaukite pasiūlymą!

"Pirmiausia pasirūpink savo darbuotojais, ir jie pasirūpins tavimi!"/Ričardas Brensonas/

M16 Thermal

Išmani vaizdo sistema su integruotu didelio našumo šiluminio vaizdo jutikliu išnaudoja visą M16 kameros dizaino potencialą. Dviejų gretimai esančių objektyvų dėka, kamera turi šiluminio sluoksnio funkciją su vaizdo sluoksniavimu (terminiu ir optiniu) tiksliam karštų taškų vietos nustatymui, kaip smilkstantys dūmai matomame vaizde.

M16 Thermal TR

„TR” reiškia šiluminę radiometriją. Tai reiškia, kad, be esamų MOBOTIX terminės kameros funkcijų, šiose kamerose naudojamas sukalibruotas šiluminio vaizdo jutiklis, leidžiantis kamerai matuoti šiluminį spinduliavimą visame vaizdo plote, net iki atskirų taškų. MOBOTIX Thermal TR energijos suvartojimas yra mažesnis nei 8 vatai.

S16 Thermal

MOBOTIX pristato pačią lanksčiausią pasaulyje dvigubą terminę kamerą. Vieną ar du oro sąlygų poveikiui atsparius šiluminio jutiklio modulius galima prijungti prie paprastai paslepiamos kameros modulio iki trijų metrų ilgio jutiklio laidais. S16 dizaino koncepcija reiškia, kad net ir terminės kameros gali būti mažai pastebimos ir monuojamos atsižvelgiant į klientų reikalavimus.

S16 Thermal TR

TR technologijos matuojamos temperatūros reikšmės gali automatiškai inicijuoti kameros veiksmą (pavojaus signalą, skambutį, signalo išvesties aktyvavimą ir pan.), kai temperatūra pakyla virš ar nukrenta žemiau nustatyto lygio. Visi nustatymai gali būti reguliuojami per kamerą (pavojaus signalas, skambutis, signalo išvesties aktyvavimas ir t.t.), kai temperatūra pakyla virš ar nukrenta žemiau nustatyto lygio. Visi nustatymai gali būti reguliuojami per kameros mikroprogramas naudojantis interneto naršykle.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį