MOBOTIX termovizoriai kūno temperatūros matavimui

MOBOTIX TR (šiluminės radiometrijos) technologija matuoja žmonių ir objektų šiluminę spinduliuotę visoje vaizdų gavimo srityje. MOBOTIX termovizoriai nepakeičia medicinos prietaisų, tačiau gali padėti analizuoti kritines situacijas.

Susisiekite su mumis  Gaukite pasiūlymą

Termovizoriai (termo kameros) kūno temperatūros matavimui

Nors daugelyje pasaulio šalių jau švelninamos karantino sąlygos ir yra bandoma grįžti į įprastą gyvenimo ritmą,  o įmonių darbuotojai nedrąsiai grįžta į ofisus, daugelyje sričių - tokių kaip oro uostai, geležinkeliai, prekybos ir paslaugų centrai - visdar išliko specialios taisyklės ir apribojimai, kuriais siekiama užtikrinti darbuotojų ir klientų saugumą. Siekiame spręsti šiuos precedentų neturinčius iššūkius siūlydami išmanius sprendimus skirtus jūsų verslo efektyvumo didinimui bei personalo saugumo užtikrinimui.  


Institucijų darbuotojų kūno temperatūros matavimas gali padėti sukontroliuoti žmonių srautus ir laiku identifikuoti žmones, kurių kūno temperatūra yra padidėjusi. Toks matuoklis yra ypač svarbus įmonėms, kurių darbuotojai kasdien kontaktuoja su daugybe žmonių.  Siūlome automatizuotą sprendimą, kuris per atstumą detektuos galimai sergančius darbuotojus ir automatiškai užkirs jiems kelią patekti į patalpas.  

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

Saugesnės darbo sąlygos darbuotojams

Mažesnė neplanuotų prastovų tikimybė

Efektyvesnė gamybinės įrangos eksploatacija

Pagalba optimizuojant gamybinius procesus

Pagalba siekiant užtikrinti tinkamą įrangos naudojimą

Mažesnė nelaimingų atsitikimų tikimybė

MOBOTIX termovizoriai

MOBOTIX termovizinė kamera yra infraraudonųjų spindulių imtuvas su radiometrijos funkcija, kuri savo matymo lauke vienu metu gali matuoti temperatūrą 84 tūkstančiuose taškų. Tai reiškia, kad šis įrenginys yra 84 tūkstančiai vienu metu veikiančių termometrų viename vaizde su ypatingu tikslumu (tik 0,05 laipsnio paklaida).

Termovizoriai ypač tiksliai analizuoja temperatūrą ir jos skirtumus, detektuoja temperatūros pokyčius, judesius arba jų kombinacijas bei gali iš anksto informuoti atsakingus asmenis apie artėjančias grėsmes, kad būtų galima užbėgti įvykiams už akių ir užkirsti kelią galimoms nelaimėms ir nuostoliams.

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

Kaip tai veikia?

Tam tikrame nustatytame plote kamera gali identifikuoti tik tuos žmones, kurių temperatūra, pavyzdžiui, yra aukštesnė už 38,5 laipsnio. Kameros terminė raiška yra 0,05 laipsnio, vadinasi, ji gali fiksuoti tokio dydžio temperatūrų skirtumus. Sistemą galima prijungti prie įvairių signalizuojančių ir įspėjančių įrenginių, kurie praneštų apie nustatytos temperatūros ribos viršijimą, arba, esant poreikiui, apribotų praėjimą į darbines patalpas. 

 
 

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!
  Siųsdamas šią formą sutinku pateikti savo asmens duomenis (vardą, pavardę, el. paštą, tel. numerį) palaugos teikėjui - Altas IT.
Sutinku, kad Altas IT, UAB informuotų mane apie produktus, pasiūlymus ir naujienas.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį