MOBOTIX sprendimai sandėliams

Sandėlio darbo sklandumas yra svarbus kiekvienai jį turinčiai įmonei ir yra glaudžiai susijęs su įmonės veiklos tiek kiekybiniais tiek kokybiniais rodikliais. MOBOTIX kamerų sistema yra pilnai gamintojo paruošta ir atvira integravimui su kitais įrenginiais ar sistemomis.

Daugelis sandelių turi sandėlio valdymo sistemas (SVS) ir vaizdo stebėjimo sistemas (VSS), tačiau jas naudoja kaip atskiras, savarankiškai funkcionuojančias ir net neįtardami taip praranda didelę dalį pridėtinės vertės, kurią galėtų šios sistemos suteikti, jeigu būtų sujungtos tarpusavyje. Mes siūlome MOBOTIX vaizdo sistemos integraciją į sandėlio valdymo sistemą, kuri palengvina, paspartina ir automatizuoja kasdienines sandėlio veiklos užduotis ir tokiu būdu mažina įmonės veiklos kaštus.

Pateikiame funkcijų pavyzdžius, kurios gaunamos sujungus sandėlio valdymo sistemą su MOBOTIX vaizdo stebėjimo sistema:

MOBOTIX kamerų sistema yra pilnai gamintojo paruošta ir atvira integravimui su kitais įrenginiais ar sistemomis.  

Galima sakyti, kad kiekviena kamera yra atskiras kompiuteris, tai leidžia gauti informaciją iš kitų prietaisų ar juos valdyti. Svarbus momentas, kad sistema nepriklauso nuo vieno centralizuoto loginio įrenginio, kiekviena kamera yra savarankiškas įrenginys ir gali atlikti skirtingas operacijas, tuo pat metu bendrauti su likusiomis kameromis ar kitomis sistemomis. Tai suteikia didelį lankstumą, todėl galima sukurti įvairius, nestandartinius, konkrečiam klientui pritaikytus sprendimus.  


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį