Vidaus stebėjimo kameros

Nepastebima ir daugiafunkcinė apsauga

Nepaisant itin žemų sistemos sąnaudų, mūsų vidaus kamerose naudojamos visos MOBOTIX funkcijos, tokios kaip hemisferinė technologija. Kadangi patalpų viduje atstumai yra mažesni, hemisferinė vaizdo sistema su plataus kampo objektyvu ir 360° visų pusių vaizdu (jei montuojama lubose) ar 180° panoraminiu vaizdu (jei montuojama sienoje) dažnai yra pats veiksmingiausias būdas stebėti patalpas. Viena kamera gali slaptai stebėti visą patalpą nepalikdama jokių aklųjų zonų.  

MOBOTIX kameros gali būti konfigūruojamos ir valdomos per asmeninio kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono naršyklę be papildomos programinės įrangos. Pasirenkamos HD garso įrangos dėka, visi keturi patalpoms skirti variantai palaiko abipusį ryšį ir gali būti saugiai užkoduotu būdu įrašomi į vidinę SD kortelę. Kameros taip pat naudojamos išsamios vaizdo analizės priemonės objektų ir žmonių statistikai, šilumos žemėlapiams ir elgesio nustatymui Taigi, MOBOTIX kameros yra modernus ir patogus vaizdo stebėjimo sprendimas pastato viduje esančioms vaizdo stebėjimo sistemoms, kurios gali turėti daugelį paskirčių - nuo vagystės tyrimo iki klientų srauto analizes.

Gaukite pasiūlymą >

Odoo • Text and Image
Mobotix c26 Indoor 360

c26 Indoor 360

Greitai montuojama pakabinamose lubose. 12 centimetrų skersmens ir maždaug 200 gramų svorio c26 yra mažiausia ir lengviausia hemisferinė vaizdo stebėjimo sistema. Ji puikiai tinka naudoti mažmeninės prekybos srityje: kamera gali išsaugoti klientų judėjimą šilumos žemėlapiuose.

Mobotix i26 Indoor 180

i26 Indoor 180°

i26 yra slapta patalpų sienoje montuoti skirta kamera. Horizontalaus matymo kampo (iki 180°)  ir šiek tiek žemyn nuleisto korpuso dėka, sistema suteikia galimybę pamatyti didelės raiškos visų įvykių vaizdinę apžvalgą.

Mobotix v26 Indoor Dome

v26 Indoor Dome

Juoda ar balta kupolo formos kamera gali būti įrengiama su šešiais skirtingais MOBOTIX HD aukščiausios kokybės objektyvais, kurių matymo laukas yra nuo 103° iki 15°. Galite rinktis tiek sienoje montuojamą komplektą su integruotu mikrofonu ir garsiakalbiu, tiek nuo vandalizmo apsaugantį komplektą su nerūdijančio plieno žiedu ir sutvirtintu korpusu.

Mobotix p26 Indoor PT

p26 Indoor PT

Rankinio pakreipimo ir panoraminio vaizdo funkcijos dėka, objektyvai gali būti reguliuojami labai paprastai ir tiksliai pagal stebimą plotą. p26 yra aprūpinta itin plataus kampo objektyvais; sumontavus kamerą lubų kampe, ji gali stebėti visą patalpą didele raiška. 

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį