SterilSkan temperatūros matavimo ir rankų dezinfekavimo stotelė

Pristatome unikalų sprendimą – bekontaktį rankų dezinfekavimo įrenginį ir kūno temperatūros jutiklį viename. Nereikia personalo – greita, patogu, visos procedūros vienoje vietoje.

Susisiekite su mumis  Gaukite pasiūlymą

Čia prasideda jūsų saugumas. Rankų dezinfekavimas ir temperatūros matavimas vienoje vietoje.

SterilSkan temperatūros ir rankų dezinfekavimo sistema pagrįsta dviem svarbiausiais viešajame sektoriuje taikomais higienos ir sveikatos užtikrinimo principais – rankų švara ir dezinfekcija bei kūno temperatūros matavimu. Prisitaikykite prie naujų aplinkybių – pasirinkite išmanų, universalų ir apgalvotą saugumo sprendimą.


Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

Ši sistema jos naudotojams suteikia galimybę pasinaudoti patogiausiu ir greičiausiu rankų dezinfekavimo ir temperatūros matavimo sprendimu, o įmonėms užtikrina paprastą ir ekonomišką sistemos valdymą.

 
 

Kodėl verta rinktis SterilSkan? 

Švara ir higiena

SterilSkan rankų dezinfekavimo stotelė pagerina bendrą įmonės aplinkos higieną, skoningai įsilieja į interjerą ir padeda kurti atsakingos įmonės įvaizdį.

Tikslumas ir estetika

Visiškai automatizuotas, išmanus rankų dezinfekavimo sprendimas – be buteliukų, apvarvėjusio stalo, padėklų ir netvarkos

Ekonomiškas sprendimas

Sumažinkite dezinfekavimo priemonių suvartojimą. SterilSkan dezinfekanto talpa yra 5 litrai – šis kiekis užtikrina iki 10 000 panaudojimų. Galimybė naudoti skirtingų gamintojų dezinfekcinį skystį. Pripildykite įrenginį tiesiog pakeisdami 5 l rezervuarus. 

Tikslus temperatūros matavimas

Temperatūra matuojama daugelyje akių ir kaktos taškų, todėl rezultatas gaunamas per mažiau nei 1 sekundę. Pajėgumas – patikrinama net 700 asmenų per valandą. Daugiau nei 1 000 matavimo taškų akių ir kaktos zonoje. Apie rezultatą informuojama tiek garsiniu signalu, tiek LED signalinėje juostoje.

Greitas montavimas

Paprastas ir greitas montavimas naudojant PoE. 

Atitinka GDPR reglamentą

Atitinka Europos duomenų apsaugos reglamentą, nes konkretūs asmenys nėra fiksuojami ir duomenys nėra išsaugomi.


Daugiau apie bekontaktį temperatūros matuoklį Kentix SmartXcan >

Odoo • Paveikslėlis ir tekstas

Dizainas ir komfortas

Matomumas. SterilSkan yra lengvai pastebimas, iš tolo primenantis imtis būtiniausių atsargumo priemonių - dezinfekuoti rankas ir pasimatuoti savo kūno temperatūrą.

Elegantiškas dizainas. Dėl savo dydžio ir šiuolaikiškų, lakoniškų formų bei spalvų, SterilSkan stotelė skoningai įsilies į bet kokį interjerą. O besirūpinantiems SterilSkan stotelės ir savojo ženklo darna, galime pasiūlyti stotelę pritaikyti prie norimo įvaizdžio.

Kokybė ir komfortas. Patvarus, stabilus metalinis korpusas užtikrina atsparumą. SterilSkan stotelė puikiai tarnaus net tose vietose, kuriose numatomas didelis žmonių srautas. Galima naudoti skirtingų gamintojų dezinfekcinius skysčius ir juos paprastai, bei savarankiškai pakeisti.

Kas yra SterilSkan temperatūros matavimo ir rankų dezinfekavimo sistema?

Dabar, kai lankymasis darbo vietoje ir viešose erdvėse neįsivaizduojamas be įvairių higienos ir saugumo reikalavimų laikymosi, du produktų atstovai ir kūrėjai susivienijo, kad sukurtų universalų, estetišką ir itin patogų bekontaktį rankų dezinfekavimo įrenginį ir kūno temperatūros matavimo prietaisą kaip profilaktinę priemonę nuo sezoninių ir kitokių virusų. Šis sprendimas sukurtas sujungus bekontaktį temperatūros matavimo jutiklį Kentix SmartXcan su automatizuotu rankų dezinfekavimo priemonės dozatoriumi Handbox, kurie abu atskirai jau anksčiau palengvindavo darbą maitinimo įstaigose, mokyklose, ligoninėse, maisto gaminimo įmonėse ir kitur. 

Paskelbus nepaprastąją padėtį lankantis viešose erdvėse buvo pastebėtas tam tikras chaosas ir netvarka. Norint dezinfekuoti rankas reikėjo liestis prie paviršių, kuriuos prieš tai lietė beveik visi ankstesni lankytojai. Ant žemės prilašėjęs dezinfekcinis skystis, nešvara ir stiprus spirito kvapas tapo kasdieniu nemaloniu reiškiniu. Net neminime įstaigų darbuotojų, kurie yra priversti gaudyti visus lankytojus, kad rankiniu termometru išmatuotų jų temperatūrą. Tai trukdo darbuotojų kasdienėms užduotims, kelia nepasitenkinimą ir neleidžia laikytis atstumo. 

Esame tikri, kad naujųjų rankų dezinfekavimo ir kūno temperatūros matavimo reikalavimų laikymasis gali būti švarus, paprastas ir malonus procesas!

SterilSkan sukurtas prevencijai ir saugumui užtikrinti bei užkirsti kelią kontaktui su paviršiais. Be to, ši stotelė matoma iš toli ir vizualiai įsilieja į patalpos dizainą. Įgyvendinant šį sumanymą taip pat buvo atsižvelgiama į patogumą ir į tai, kad šis sprendimas būtų finansiškai naudingas ir ilgalaikis.


Odoo • Tekstas ir paveikslėlis

Būtų sunku surasti vietą, kurioje šiuo metu nebūtų aktuali rankų higiena ir kūno temperatūros matavimas.

SteriSkan - išmanus ilgalaikis sprendimas tiek darbuotojams (biuruose, bankuose, sandėliuose, parduotuvėse ir t. t.), tiek kultūros įstaigų bei viešųjų įstaigų klientams ir lankytojams (restoranuose, kinuose, visuomeniniame transporte, ligoninėse). 

Odoo • Paveikslėlis su prierašu

Kentix temperatūros jutiklis – paprastai ir patogiai naudojamas

Asmeniui priėjus prie įrenginio ir 30 cm atstumu priartinus veidą, matavimo rezultatas patvirtinimas vos per 1 sekundę. Visas vieno asmens patikrinimo ciklas – priėjimas, matavimas ir pasitraukimas – užtrunka vos apie 3–5 sekundes. LED rezultato juosta parodo rezultatą žalia arba raudona spalva. Temperatūros matavimą daugelyje akių ir kaktos taškų užtikrina 1 024 jutikliai. 

Jutiklio matmenys yra tik 120 x 120 x 47 mm. Patogiausia ir rezultatų aspektu objektyviausia jutiklį montuoti 110–120 cm aukštyje, taip ir buvo padaryta SterilSkan sprendime. Yra galimybė pasirinkti dešiniąją, kairiąją arba abi puses.

Odoo • Tekstas ir paveikslėlis
Turite klausimų?
Susisiekite su mumis!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį