Kilnojama vaizdo stebėjimo stotis

Auksčiausios kokybės kilnojama vaizdo stebėjimo stotis, su stiebu, kuris gali būti iki 6 metrų auksčio, yra atspari vandalizmui dėl savo tvirto korpuso ir konstrukcijos. Vaizdo stebėjimo stotis yra nuolat tobulinama, diegiamos įvairios naujovės pagal rinkos ir klientų reikalavimus, gerinanamas stoties saugumas ir atsparumas.     

Greita ir patikima apsauga!

Apsaugokite žmones ir turtą.

Vaizdo stebėjimo stotis yra naudojama aikštelių apsaugai, laikinai paliktų įrenginių stebėjimui, taip pat apleistose vietovėse, kur reikalinga apsauga be žmogaus dalyvavimo.

Įrengiant laikiną stebėjimo stotį galima sautaupyti iki 60% išlaidų, jei lyginsime su apsaugos personalo išlaidomis. Vaizdo stebėjimo stoties atveju įsibrovėliai bus greičiau aptikti ir tai kainuos mažiau išlaidų. Kilnojamos vaizdo stoties tikslas yra sumažinti žalą, praradimus ar vėlavimą teikiant apsaugos paslaugas bet kuriame sektoriuje.

Odoo • Text and Image

Kur naudojamos vaizdo stebėjimo stotys?

Saugumo didinimui svarbiuose renginiuose, festivaliuose, koncertuose ir viešuose susibūrimuose

Statybų ir pramonės objektų apsaugai

Kelių ir eismo stebėjimui

Apsaugoti infrastruktūrą

Kabelių ir metalo vagysčių mažinimui

Vėjo ir saulės jėgainių apsaugai

Didesnės nusikaltimų rizikos vietose, pvz.: automobilių stovėjimo aikštelėse, arba izoliuotoms, nuošalioms vietoms stebėti

Gaisro rizikos prevencijai ir mažinimui

Odoo • Text and Image

Sukurkite sau tinkamą vaizdo stebėjimo sprendimą

Kilnojama vaizdo stebėjimo stotis yra sukurta taip, kad būtų įmanoma suderinti su įvairia vaizdo stebėjimo įranga. Stebėjimo stotyje yra pakankamai vietos, kad būtų galima saugiai laikyti visą elektroninę įrangą ar maitinimą, vandalams neprieinamoje vietoje. 

Tai suteiks Jums galimybę būti lankstiems kuriant savo saugos sprendimą atitinkantį Jūsų, klientų ir rinkos poreikius. Pranašumas yra tas, kad nesate pririšti prie brangaus iš anksto paruošto sprendimo. Tai reiškia, kad galite sutaupyti pinigų ir laiko. Be to, galite apipavidalinti vaizdo stebėjimo stotį pagal savo ar kliento prekės ženklą.           

Prijunkite savo įrenginius:

Modemus

3G/ 4G/ 5G

Pasirinkite maitinimo šaltinį

Maitinimas iš tinklo, atsarginė baterija, kuro elementai, saulės energija


Pasirinkite kameras

Fiksuotas, didelės spartos PTZ kupolus, termines, ANPR 

Pasirinkite savo įrašymo įrenginį

DVR, VMS, NVR

Papildoma įranga

Aptikimo prietaisai, garsinė sistema, apšvietimas    

Apipavidalinimas

išskirkite savo vaizdo stebėjimo stoties išorę logotipais, Jums reikiama grafika ir dizainu kiekvienoje pusėje - reklamuokite save ir savo klientą

Paprastas, greitas ir atsparus vandalizmui

Vaizdo stebėjimo stoties apsaugos savybės:

- Komplektuojama su šešių metrų ištraukiamu stiebu, taip pat su keturiais laikikliais skirtais standartinėms CCTV kameroms arba prožektoriams.

- Plieniniai trosai prilaikantys stiebą, kurie sumažina kameros vibraciją, suteikia stabilumo, kad nesukeltų klaidingų įspėjimų.

- Paprasta išsiskirti apipavidalinant Jums reikalinga informacija visose keturiose pusėse, todėl tai yra labai geras būdas reklamuoti savo įmonę ar prekės ženklą.

- Greitas montavimas, užtenka tik vieno inžinieriaus, naudojama rankinė gervė sumažina montavimo išlaidas.

- Vandalams atspari plieno dėžė su dviem užrakinamais viršutiniais dangčiais, apsaugančiais Jūsų elektroninę įrangą viduje.

- Keturi ištraukiami stabilizatoriai užtikrina stiebo stabilumą, net pučiant stipriam vėjui iki 85 km/val.

- Didelio atsparumo angos šakiniam krautuvui ir tvirtinimo taškai užtikrina patikimą transportavimą ir įrengimą. 

Vaizdo stebėjimo stoties privalumai:

- Rakinamas stogas

- Apsauga nuo lipimo ant stogo

- Didelio atsparumo stiebas

- Didelio atsparumo rėmas


Lengva transportuoti į vietą:

Odoo • Text and Image

Specialiai sukurtos priekabos, skirtos Vaizdo stebėjimo stotims yra dviejų variantų. Naudokite kėlimo kilpas, šakinį krautuvą arba specialiai sukurtą priekabą, kad pervežtumėte bei greitai ir lengvai sumontuotumėte mobiliąją vaizdo stebėjimo stotį.

Privalumai: didelio atsparumo atraminis ratas, amortizatoriai, ratų kaladėlės, reguliuojamo pločio šakės,  tvirtinimo kabliukai ir bėgeliai, karštai cinkuota važiuoklė, belieka - pakrauti, pakelti ir važiuoti.   

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


 

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį