Wisenet P serijos kameros

Šiuolaikinės Wisenet P serijos kameros, sukurtos naudojant pažangiausias technologijas, suteikia vartotojams puikų vaizdo stebėjimo sprendimą. Nuo Bullet tipo kamerų iki kelių objektyvų kamerų – P serija siūlo platų gaminių asortimentą, optimizuotą sprendimams, kuriems reikalinga labai išsami informacija ir plati aprėptis.

Aukščiausios vaizdo kokybės stebėjimo sistema

„Wisenet P“ serija siūlo pažangią stebėjimo sistemą su puikia 4K Ultra HD vaizdo kokybe. 4K Ultra HD skiriamoji geba yra keturis kartus didesnė nei standartinė 1080p, o tai reiškia, kad ji gali rodyti daugiau detalių.

Judantiems objektams aptikti, ypač naktį, gali būti naudojamas skaitmeninis automatinis sekimas. Idealiai tinka sekti eismą retai apgyvendintose vietose, pavyzdžiui, parkuose ir aikštėse. Jis taip pat palaiko defokuso aptikimą, kuris padeda aptikti nesufokusuotą vaizdą.

 
 
Odoo • Image and Text

„Wisenet“ integruota WDR funkcija užtikrina geresnę vaizdo kokybę, sumažindama judesio susiliejimą taip pateikdama aiškesnius vaizdus.

P-Iris optimizuoja diafragmos funkciją, kai vienoje scenoje yra kelios apšvietimo sąlygos, todėl vaizdai yra su geresniu kontrastu, aiškumu, skyra ir lauko gyliu. Šis raiškos (tiek vaizdo centre, tiek kampuose), lauko gylio bei išlaikymo optimizavimas užtikrina ryškesnį vaizdą.

 

Wisenet P serijos kamerų asortimentas:

Teritorijų stebėjimas su viena kamera

Wisenet P serijos multisensorinės kameros yra aprūpintos keliais objektyvais, todėl viena kamera galima sėkmingai stebėti didelius plotus. Kelių objektyvų kameros vienu metu gali aprėpti visą 360° sceną be aklųjų zonų. Kartu su įmontuota PTZ kamera (PNM-9320VQP), naudojant priartinimo funkciją, galima gauti ypač detalius vaizdus.

Panoraminės kameros gali suteikti platų panoraminį bet kurios srities vaizdą, derindamos ir sujungdamos vaizdus iš kelių integruotų objektyvų. Naudojant Wisenet kelių objektyvų kameras, žymiai sumažėja sistemos įrengimo ir priežiūros išlaidos.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Full-HD kelių krypčių kamera

PNM-7000VD kamera gali vienu metu stebėti dvi zonas, su įmontuotais dviem objektyvais -  nebereikia kelių kamerų, todėl sumažėja sistemos įsigijimo ir eksploatavimo kaina.

Daugiakryptė kamera su PTZ

PNM-9320VQP yra 5 kanalų kamera, sujungianti keturių objektyvų daugiakryptę kamerą ir 2 MP 32x PTZ kamerą. Kamera gali stebėti 360˚ pločio plotą, o PTZ kamera gali priartinti norimą sritį, kad būtų galima pamatyti iš arčiau.

PNM-9320VQP kameros bazėje yra įmontuotas 100/1000 SFP lizdas, taip didelės raiškos vaizdai siunčiami į nutolusias vietas per tinklą, nerizikuojant prarasti duomenis.

Odoo • Image and Text

Panoraminės vaizdo kameros

Panoraminės vaizdo kameros pateikia plataus kampo ir itin didelės raiškos vaizdą. Derinant vaizdus iš keturių objektyvų,  sukuriamas vienas vientisas vaizdas.

Vienas panoraminis vaizdas (PNM-9020V)
PNM-9020V yra vieno objektyvo kamera, kuri suteikia 7,3 MP panoraminį vaizdą su 180˚ horizontaliu ir 84˚ vertikaliu matymo lauku. Kamera pateikia vieną didelės raiškos panoraminį vaizdą.

Wisenet P Plus serijos kamerų asortimentas

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį