Wisenet Q mini kameros

Hanwha Q mini serijos kameros yra itin kompaktiškos ir tiks bet kokioje aplinkoje, suteikdamos visas reikalingas funkcijas. Tinka mažmenininkams, biurams, bankams ir kt. projektus, nes dėl estetinės išvaizdos ir kontrukcinio išpildymo jos yra mažai pastebimos.

Itin kompaktiškas dizainas

Wisenet Q mini kameros aprūpintos funkcijomis, skirtomis užtikrinti, kad vartotojai išnaudotų visas vaizdo stebėjimo sprendimų galimybes. Serijos kamerosyra tik 99 mm. pločio, todėl yra itin kompaktiškos ir maždaug 40 % mažesnės nei kitų serijų kameros, todėl puikiai tinka bet kokiai aplinkai.

Odoo • Text and Image

Kupolinės kameros
Naujieji H.265 mini kupolai siūlo realią praktinę naudą įvairiems galutiniams vartotojams, ypač mažmenininkams, kuriems reikia estetiškai patrauklių kamerų ir kurias galima montuoti ant sienų ir lubų. Visuose keturiuose naujuose modeliuose įdiegta nelicencijuojama analitika: žmonių skaičiavimas, išsifokusavimo, judesio ir pažeidimų aptikimas, o naujoji atvira platforma leidžia naudoti trečiųjų šalių programas.

Fisheye kameros

Tiek Wisenet QNF-8010, tiek QNF-9010 idealiai tinka mažiems ir vidutinio dydžio projektams, kuriuose svarbi estetika, pavyzdžiui, bankininkystės, biurų ir mažmeninės prekybos vietose. Kameros turi keturis rodymo režimus: sferinis, panorama, dviguba panorama ir keturių vaizdų režimus.  Įdiegta analitika leidžia mažmenininkams stebėti parduotuvės našumą, lyginant lankytojų kiekio duomenis su faktiniais pardavimais.

Odoo • Image and Text

Verslo duomenų analizė mažmeninei prekybai

Žmonių skaičiavimas

„Wisenet Q“ mini kameros turi verslo duomenų analizės funkciją, kuri leidžia mažmenininkams įvertinti parduotuvės efektyvumą. Žmonių skaičiavimo programinė įranga pateikia duomenis rinkodaros darbuotojams, kurie jais remiantis gali nustatyti aktyviausią paros laiką, valdyti klientų srautus, suprasti pirkimo įpročius.

Tiesioginis vaizdas monitoriams per HDMI

Daugelyje mažmeninės prekybos parduotuvių yra įrengti viešieji monitoriai, siekiant užtikrinti pirkėjų ir parduotuvių saugumą. Wisenet Q mini kameros turi HDMI vaizdo išvestį, kad būtų lengva jas prijungti prie vaizdo monitorių.

*Tik QND-8011/8021

Odoo • Text and Image

Formatas vertikalioms zonoms stebėti

Pailgas patalpas stebint tradiciniu horizontaliu vaizdo formatu, dėmesys sutelkiamas į nereikalingus sritis (kraštus), taip neprasmingai eikvojamas pralaidumus ir atmintį. Tokias zonas efektyviau stebėti vertikaliu formatu.

Padidinkite pralaidumą iki 99 % naudodami WiseStream®

Naudojant Hanwha VIsion originalią WiseStream vaizdo glaudinimo technologiją, Q mini sumažina duomenis iki 99 %, palyginti su H.264 technologija. Tai taip pat žymiai sumažina sistemos sąnaudas nepakenkiant vaizdo kokybei. Taip pat Wisenet Q mini kameros turi pažangų WDR ir sukuria aiškius ir ryškius vaizdus.

Odoo • Text and Image

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį