Wisenet X Plus kameros

„Wisenet X Plus“ serijos kameros sukurtos taip, kad žymiai sumažintų laiką, kurio paprastai reikia montavimui, konfigūravimui ir techninei priežiūrai.

Dėl keturių dalių modulinės konstrukcijos, kuri supaprastina montavimo procesą, Wisenet X Plus kupolinės kameros turi daugybę kitų praktiškų funkcijų, kurios padeda sumažinti sumontavimui skiriamą laiką:

- magnetai, fiksuojantys jutiklių modulius kupolo korpuse

- Tinklo nustatymus galima sukonfigūruoti iš anksto (nereikia išimti kameros iš dėžutės)

- laidą galima įkišti per vandeniui nepralaidų sandariklį (naudojant specialų plastikinį įtaisą).

- judanti PTZ dalis su varikliu, leidžiančiu montuotojams nuotoliniu būdu pasukti, pakreipti ir priartinti objektyvą, kad būtų nustatytas kameros matymo laukas.

Odoo • Text and Image

Wisenet X Plus serijos kameros

„Manome, kad dėl šių savybių „Wisenet X Plus“ kupolinės kameros yra vienos iš greičiausiai įdiegiamų ir lengvai prižiūrimų vaizdo stebėjimo kamerų“, – sakė Hanwha Vision Europos produktų ir rinkodaros vadovas Uri Gutermanas. „Siekiame suteikti montuotojams ir sistemų integratoriams pranašumą itin konkurencingoje rinkoje, kurį jie gali įgauti diegdami „Wisenet X Plus“ kameras,  nes taip taupo laiką ir išteklius.

„Hanwha Vision“ siūlo 15 „Wisenet X Plus“ modelių, kuriuose yra įvairių parinkčių, pvz., jau esančių kameroje arba kurias galima įdiegti. Visuose modeliuose yra Wisenet 5 – galingiausias DSP lustas.

Be to, 2 MP modeliuose naudojama geriausia pasaulyje WDR technologija, kuri užtikrina iki 150 dB dinaminį diapazoną, kad būtų galima tiksliai apdoroti vaizdus tiek labai šviesiose, tiek labai tamsiose srityse (5 MP modeliuose naudojama 120 dB WDR technologija).

 
 

Pagrindiniai bruožai:

Be daugybės standartinėse Wisenet X Plus kamerose įdiegtų funkcijų, naujosios Dome kameros išsiskiria ir kitomis įspūdingomis funkcijomis:

Platesnis veikimo diapazonas

Išplėstas pakreipimo diapazonas iki 85 laipsnių, tai ypač naudinga kai kameros įrengiamos žemose lubose.

Smūgio aptikimo funkcija

Integruota smūgio aptikimo technologija naudoja integruotus giroskopinius jutiklius, kad aptiktų neįprastus fizinius smūgius ir generuotų įspėjimus, kad operatoriai galėtų greitai reaguoti į bet kokį incidentą.

Garso pranešimų transliavimas

„Wisenet X Plus“ kupolinė kamera gali saugoti iki penkių iš anksto įrašytų įspėjamųjų pranešimų ir gali būti užprogramuota taip, kad garsiniai įspėjimai būtų transliojami aptikus iš anksto nustatytus įvykius.

Aplinkos apsauga

Kamerose yra GORE® vožtuvas, kuris apsaugo korpusą nuo vandens, druskos ar korozinių skysčių. Taip pat korpusai gali būti su papildoma apsauga nuo oro sąlygų. Visų kamerų veikimo diapazonas yra nuo -50 ° C iki 60 ° C, todėl jas galima naudoti ypač šaltoje / karštoje aplinkoje.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį