Wisenet7 vaizdo stebėjimo kameros

„Wisenet 7“ yra daugiausiai technologinių ir funkcinių privalumų turinti kamerų serija. Kamerų klasė išsiskiria tobulumu vaizdo kokybės, kibernetinio saugumo ir duomenų analizės prasme.

Puiki 4K raiška

„Wisenet7“ kameros suteikia aiškius ir ryškius vaizdus, kurių skiriamoji geba yra iki 4K. Hanwha Vision sukurtas F1.2 varifokalinis objektyvas yra skaidriausias iš 4K objektyvų ir yra skirtas 4K kamerų asortimentui.

 
 
 
 

Pažangi WDR technologija

Wisenet7 kamerose įdiegta pažangi WDR technologija, kuri sumažina susidarantį triukšmą. Ji suteikia aiškius ir didelio kontrasto vaizdus net esant ekstremalioms foninio apšvietimo sąlygoms.

Pažangios vaizdo technologijos

„Wisenet7“ kamerų technologijos naudoja įvairius filtrus judančio ir statinio vaizdo sritims. Tai padeda išvengti judančių objektų susiliejimo, pagerina jų skiriamumą bei spalvų atvaizdavimą.

 
 
 
 

Patobulinta vaizdo iškraipymo korekcija

„Wisenet7“ vaizdo iškraipymo korekcija ištaiso vaizdo geometrijos netikslumus, kuriuos sukelia plataus kampo objektyvai. Taip vaizdas tampa įprastu žmogaus akiai.

Kibernetinis saugumas kitame lygyje

„Wisenet 7“ kamerų serija dėl joms taikomos įrenginių sertifikavimo sistemos „Root CA“ turi aukščiausią įmanomą kibernetinio saugumo lygį. Hanwha Vision „Secure by Default“ kibernetinio saugumo politika apima unikalius sertifikatus (kiekviename kūrimo ir gamybos proceso etape). Taigi kibernetinio saugumo politika atitinka griežtus UL CAP standartus bei prekės ženklo reikalavimus dėl gaminio patikimumo ir dizaino.

 
 

Objektų sekimas naudojant dirbtinį intelektą

„Wisenet7“ aprūpinti PTZ Plus kamerų įrenginiai naudoja dirbtinio intelekto algoritmus, kad automatiškai aptiktų žmones ar transporto priemones, kad būtų galima sekti objektus. Jie taip pat leidžia vartotojams rankiniu būdu pasirinkti objektus ekrane nuolatiniam stebėjimui.

Vektorinis atvaizdavimas (OSD)

„Wisenet7“ naudojant vektorinę grafiką ekrano ekrane užtikrina suprantamą perdangą, neatsižvelgiant į vaizdo skiriamąją gebą, ir siūlo neribotą ekrano spalvų ir kitų pasirinkimų skaičių. Tai taip pat leidžia naudoti pasirinktinius logotipus ir vaizdus, ​​ kurie rodomi tiesiogiai arba eksportuotame vaizdo įraše vėliau.

Odoo • Text and Image

Modulinis dizainas

„Wisenet7“ kamros naudoja tą patį naujovišką modulinį kameros dizainą kaip ir „X-Series Plus“ kameros, kad būtų lengvas ir patogus kameros montavimas ir priežiūra.

Odoo • Image and Text

Mažesni pralaidumo ir saugojimo reikalavimai

Hanwha Vision WiseStream II technologija kartu su H.265 glaudinimu sumažina poreikius duomenų pralaidumui ir saugojimo iki 75%, lyginant su dabartine H.264 technologija (neprarandant vaizdo kokybės).

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Integruotas giroskopinis jutiklis

Dėl pažangios skaitmeninės vaizdo stabilizavimo technologijos naudojančios integruotq giroskopinį jutiklį, žymiai sumažinama vėjo ir vibracijos sukeliama neigiama įtaka vaizdo kokybei. Tai leidžia gauti raiškius vaizdus net ir nepalankiomis sąlygomis.

Vaizdo ir garso analizė

„Wisenet7“ integruotas vaizdo ir garso analizės įrankis yra nelicencijuojamas ir apima veido, kūno atpažinimą, išmaniąją judesių analizę, garso klasifikaciją, kad būtų galima aptikti šūvius, sprogimus, riksmus ir stiklo dūžį. Pagal analitikos pateiktus rezultatus gali būti suaktyvinami pavojaus signalai, taip pat transliuojami grasiniai pranešimai.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Lengvas diegimas su USB Wi-Fi

Naudodami USB Wi-Fi adapterį, technikai gali greitai prisijungti prie „Wisenet7“ kamerų naudodami „Wisenet“ diegimo programėlę savo mobiliajame įrenginyje, kad patikrintų ir pakeistų kamerų fokusavimą ar/ir matymo lauką. Tai žymiai sumažina laiką, reikalingą kiekvienai kamerai sureguliuoti.

Įdėkite dvi „microSD“ korteles

„Wisenet7“ kamerose yra du „microSD“ kortelių lizdai, kuriose galima saugoti iki 1 TB vaizdo įrašo, todėl duomenys bus saugūs tinklo gedimo atveju.

Odoo • Text and Image

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį