Wisenet AI vaizdo kameros

Dirbtinio intelekto (DI) algoritmams vis labiau plintant visose pramonės šakose, jie vis dažniau naudojami ir vaizdo stebėjime, tai reiškia, kad surinkti duomenys apdorojami lokaliai kameroje, t. y. naudojant tik kameros techninius išteklius, o duomenims apdoroti nereikia papildomų išorinių serverių.

Šiuo metu dauguma apsaugos kamerų duomenis siunčia analizei į serverius, tačiau naudojant dirbtinį intelektą visas procesas – duomenų rinkimas, apdorojimas, vyksta kameroje ir galiausiai gautas rezultatas siunčiamas į serverį.

  • Tai sumažina didelių duomenų kiekių perdavimo ir saugojimo serveryje naštą, padidina efektyvumą, taupo laiką ir sumažina serverio išlaidas, kuris paprastai būdavo reikalingas duomenų analizei.

  • Padidina įvykių stebėjimo tikslumą sumažinant klaidingų aliarmų skaičių.

  • Klasifikuoja tikslinius objektus suteikiant atributus.

  • Duomenų saugojimo reikalavimai yra sumažinti iki minimumo.

 
 

„Wisenet 4K AI“ kamerų asortimentas

Klaidingų įvykių fiksavimo mažinimas

Gautų duomenų analizė gali būti sukonfigūruota taip, kad būtų ignoruojamas vaizdo triukšmas ar pavyzdžiui, medžių judėjimas vėjyje, gyvūnai, kurie dažniausiai sukelia klaidingus aliarmus, kai veiklai aptikti naudojama standartinė judesio aptikimo technologija ar jutikliai. Tikslus įvykių fiksavimas sumažina išlaidas ir taupo laiką. Tai savo ruožtu reiškia, kad valdymo patalpų operatoriai ir apsaugos darbuotojai gali sutelkti dėmesį į reagavimą į tikrus incidentus ir ekstremalias situacijas.

Aukščiausios klasės 2 MP AI kameros už prieinamą kainą

Be 4K AI modelių, „Hanwha Vision“ taip pat pristatė naujas 2 megapikselių didelės raiškos AI kameras, todėl DI technologijos tapo labiau rieinamos mažesnio biudžeto projektams. Naujausia kamerų programinės įrangos versija apima veido kaukės aptikimą ir socialinio atstumo analizę.

Taip pat patobulintos žmonių skaičiavimo ir eilių valdymo funkcijos. Tai apima galimybę skaičiuoti eilėje stovinčius žmones ir generuoti įspėjimus, siekiant padėti, pavyzdžiui, parduotuvių vadovams geriau išnaudoti žmogiškuosius išteklius, kai viršijamas tam tikras maksimalus pirkėjų skaičius.

„Wisenet 2MP AI“ kamerų asortimentas

Valdymo centro efektyvumas

Nelicencijuojama gilaus mokymosi vaizdo analizė tuo pačiu metu identifikuoja ir klasifikuoja įvairius objektų tipus, įskaitant žmones, transporto priemones, veidus ir valstybinius numerius, ir yra lydima unikalių Hanwha  Vision  Wisenet AI algoritmų, kurie gali identifikuoti objektus arba žmogaus atributus, tokius kaip:

  • Amžiaus grupė

  • Lytis

  • Žmogaus dėvimų drabužių spalva.

 
 
 
 

Surašymo analizė

Dirbtinio intelekto algoritmai, įmontuoti „Wisenet“ P serijos kamerose, gali būti naudojami tiksliai suskaičiuoti į patalpas įeinančių ir iš jos išeinančių žmonių skaičių, o duomenys gali būti perduota pastatų valdytojams, kad jie žinotų pastate esančių žmonių skaičių.

Veido kaukių aptikimas

„Wisenet P“ serijos dirbtinio intelekto kameros atributų klasifikavimo funkcija leidžia greitai ir tiksliai identifikuoti objektus su veido kauke arba be jos ir nedelsiant išsiųsti įspėjimą, jei ji nenaudojama, kur reikalaujama.

 

Odoo • Image and Text

Socialinės distancijos nustatymas

Vaizdo analizė atliekama Wisenet P serijos kamerose su dirbtiniu intelektu, padeda operatoriams stebėti, kaip žmonės laikosi nustatytų atstumą viešose vietose. Apie pažeidimus kameros siunčia įspėjimus į NVR ar VMS.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį