EFEKTYVŪS INTEGRUOTI SPRENDIMAI

Išmani vaizdo stebėjimo programinė įranga, naudojanti aukščiausio lygio turimas technologijas ir užtikrinanti geriausią našumą, kad atitiktų bet kokius reikalavimus. 

SUSISIEKTI
S

VISUOMENĖS  
SAUGUMUI

TRANSPORTO 
PRIEMONĖSE

PREKYBOJE IR PASLAUGOSE

NAFTOS 
PRAMONĖJE

GYVENAMUOSE 
NAMUOSE

ŠVIETIMO 
ĮSTAIGOSE

DIGIFORT

VAIZDO VALDYMO SISTEMA 

DIGIFORT – tai aukščiausios kokybės, atviros architektūros vaizdo valdymo sistema (VVS), teikianti neprilygstamus integravimo sprendimus, su viena mažiausių kainų rinkoje. Į efektyvumą orientuota architektūra leidžia užtikrinti stabilumą bei greitą veikimą, dėl šių priežasčių, DIGIFORT yra viena iš sparčiausių ir mažiausiai kompiuterinių resursų naudojančių VVS savo klasėje. 


Apsaugos sistema sujungia vaizdo stebėjimą, prieigos kontrolę ir valstybinio numerio atpažinimą į vieną intuityvią platformą. Šis vieningas požiūris supaprastina operacijas, padidina situacijos suvokimą ir supaprastina kasdienį valdymą. 

VAIZDO STEBĖJIMO 
SISTEMA

IP vaizdo valdymo platforma su pažangiu aliarmų valdymu, įvykiais ir aplinkos automatizavimu per vieną patikimą, intuityvią, lengvai konfigūruojamą ir valdomą platformą.

VALSTYBINIO NUMERIO 
ATPAŽINIMAS

Automatizuotas valstybinių numerių atpažinimo sprendimas, automatizavimo įspėjimai, aliarmai ir iš anksto sukonfigūruoti veiksmai, statistiniai grafikai ir integracija su trečiųjų šalių sistemomis.

VEIDO
ATPAŽINIMAS

Veido atpažinimo modulis leidžia tiksliai atpažinti veidus (šiuo metu išmatuotas ir sertifikuotas Masačusetso universiteto MIT), 99,86 % tikslumu, vartotojui pateikiant svarbią informaciją apie identifikuotą asmenį

IŠPLĖSTINĖ VAIZDO ANALIZĖ

Digifort turi galingą vaizdo analizės modulį, kuris analizuoja užprogramuotas elgesio situacijas, generuoja pavojaus signalus pagal įvykius, vykstančius eksploatacijos metu.

KRIMINALINĖ 
ANALIZĖ

Digifort siūlo novatorišką ir išmanųjį modulį, pilną funkcijų ir įrankių vaizdo kriminalistikai ir elektroninio stebėjimo projektams. Modulis gali sutrumpinti konkretaus vaizdo įrašo peržiūros laiką teismo (tyrimo) tikslais

MOBILUS 
STEBĖJIMAS

Paverskite savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį (Android / IO) mobiliąja kamera, savaime integruota į vaizdo valdymo sistemą, leidžiančią realiuoju laiku transliuoti vaizdus.